What's new

Little Fighter 2

Status
Not open for further replies.

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Yo,
Czy s?yszeli?cie o Little Fighter 2? Je?li nie to zapraszam do lektury :)
ts


No to tak... Little fighter 2 zosta?a wydana w 1999r (nie kt?rzy fani czasopisma "click" mogli naby? t? gr? w jednym z ich numer?w). Nie jest to jaka? denna darmowa bijatyka, tylko bardzo dobrze rozwini?ta gra, kt?ra nie wiem jakim cudem jest DARMOWA!!! W grze mamy 24 bohater?w, gdzie prawie ka?dy z nich ma unikalne zdolno?ci. Jeden bohater "pluje" ogniem, drugi bohater puszcza lodowe kule, co daje nam niez?e po??czenie podczas tzw. fuzji.
little_fighter_game1.gif

W grze mamy dost?pne r??ne tryby gry; mi?dzy innymi:
-Stage mode... kr?tko m?wi?c sk?ada si? z 5 ?wiat?w po 5 cz??ci (co? jak w mario XD) Og?lnie rzecz bior?c w stage mode musimy doj?? do g?ownego bossa i go zabi? aby swiat by? znowu taki jak dawniej :)
littlefighter2605e8d2wi3.jpg

- Vs mode... walczymy z wrogami, a? do ?mierci (co? jak w tekkenie, tyle, ?e bez limitu czasowego).
-championship... tego chyba nie musz? t?umaczy?... walczymy "tabelowo", a? wygramy ca?y turniej pokemon ^^
-battle mode... tak tak nie mog?o by? inaczej... bitwa o hogwart musi by? ^^
a tak na powa?nie s? 2 dru?yny, kt?re si? t?uk?, do momentu kiedy jedna ze stron przegra.

Gra jest o tyle ciekawa, ?e na jednym pc mo?emy gra? nawet w 4 osoby!!! a przez sie? nawet w 8!!!!! jedyna wada jest taka, ?e podczas gry sieciowej nie mo?e do??czy? nikt poza hosterem, i wpisuj?cym ip ;//

Gr? oceniam na 5/5 ze wzgl?du na grywalno??, unikatowe umiej?tno?ci bohater?w, d?wi?ki i ciekawy stage mode :).

Gr? mo?ecie ?ci?gn?? ca?kowicie za DARMO z tej strony .

Je?eli chcecie gra? przez internet to pobierzcie hamachi i do??czcie do sieci "Zolt Fighter 2" has?o "lf2" UWZGL?DNIJCIE DU?E I MA?E LITERY, TO JEST BARDZO WA?NE.

No to tyle z mojej strony zach?cam do grania, i my?l?, ?e wam r?wnie? si? spodoba ta gra :)
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Little Fighter 2

Oj tak. Pami?tam jak zagrywa?em si? w t? gr? w podstaw?wce, to by? hit. Tworzyli?my z kolegami swoje unikalne postacie i mody, poniewa? modding tej gry jest bardzo prosty(ResHacker i mo?esz wszystko). Mo?e si? skusz? i pogram. Ale serdecznie polecam.
 
  • Like
Reactions: One

AnimaXxX

Advanced User
Joined
Mar 25, 2011
Messages
195
Reaction score
27
Odp: Little Fighter 2

Ta... Tak jak budzik, kiedy? to by?a gierka ^.^ Najlepiej gra?o si? przy jednym kompie z kumplami albo bra?mi ;D
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Little Fighter 2

M?j brat robi do tego mod Naruto - NSLF2
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Little Fighter 2

O tak! Tak?e gra?em w t? gr? ; ). Du?o da?a rado?ci w m?odych latach, dzi?ki za od?wie?enie pami?ci, ch?tnie sobie j? teraz pobior? : ).
 
Status
Not open for further replies.
Top