What's new

Lockerz

Status
Not open for further replies.

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Czym jest Lockerz?
Lockerz to elitarny serwis spo?eczno?ciowy, kt?ry ma na celu po??czenie u?ytkownik?w za po?rednictwem handlu,tre?ci i spo?eczno?ci. Pozwala ogl?da? wyborowe filmy, odkrywa? now? muzyk?, gry oraz ??czy? si? zeznajomymi. G??wn? zalet? serwisu jest to, ?e wszystko toczy si? wok?? punkt?w, kt?re mo?emy wymienia? na warto?ciowe nagrody.
Jakie Nagrody?
U?ytkownicy b?d? mogli zakupi? szerok? gam? produkt?w z ubra?, akcesoria, elektronik?, gry, sprz?t sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Cz?onkowie b?d? r?wnie? mogli kupowa? rzeczy zwi?zane z muzyk?, filmem, sztuk? i naklejki.
Jak zdobywa? punkty?
1. Za codzienne zalogowanie si? dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogo? znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za r??ne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punkt?w
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punkt?w
Co, jak szybko, za ile?
Nagrody rozpoczynaj? si? ju? od 35 punkt?w s? to folie ochronne na iphony. Za 100 punkt?w mo?emy ju? mie? gr? na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punkt?w do 600 mo?emy zdoby? ipody: od ipoda szufle(150 punkt?w), po przez ipoda nano(300 punkt?w) a? po ipoda toucha(600 punkt?w). Dla wytrwa?ych zbieraczy. za 7500 punkt?w czeka np. Skuter, a za 3000 punkt?w 42′ telewizor LCD.
A wi?c jak ?atwo mo?na przeliczy? ju? po tygodniu-dw?ch, po?wi?caj?c po 5 min dziennie mo?emy zdoby? np. gr?.
Jak? mam gwarancje na nagrody?
Stu procentow?, jako i? Lockerz jest prawdziw? firm?. Jest finansowany przez Liberty Media, jedn? z najwi?kszych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, by?y zarz?dca wAmazon.com i American Eagle Outfitters.
Jak do??czy? do Lockerz?!
Do Lockerz, jako i? jest to elitarny klub da si? do??czy? tylko i wy??cznie za pomoc? zaproszenia. Je?li chcia?by? dosta? takowe zaproszenie, napisz do mnie na GaduGadu a ja postaram sie jak najszybciej wys?a? Ci zaproszenie.
GG: 8151246
 
Status
Not open for further replies.
Top