What's new

[Lord Jim] Kolej na mnie!

Status
Not open for further replies.

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Wszyscy robi? swoje galerie wi?c i ja pomy?la?em, ?e co? zrobie. Zacz???em mapowa? p?? roku temu. Pierwszy cykl moich prace to ?ycie czarownika.
Jego domek (a tam w klatce to Ja? i Ma?gosia):
Upssssss! Nie zauwa?y?em,?e wida? spawmy, ale nie bierzcie tego jako b??d.
2qd8oit.jpg

W sianie s? moje inicja?y.

?wi?tynia czarownika. Odprawia tu swoje tajemne rytu?a?y:
4q2d85.jpg


I dolina gdzie nasz bohater chodzi zbiera? zi??ka:
21on4g6.jpg


Oceniajcie i krytykujcie a ja zabieram si? za drug? prac?.
 

Tayfoon

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
239
Reaction score
12
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Witam!

Mo?e tak:
Praca 1 - wielki syf (za przeproszeniem, bo mo?e tak mia?o by? ;p), ma?o co do siebie pasuje :(
Praca 2 - nic szczeg?lnego...
Praca 3 - wida? Tw?j wk?ad pracy, ale s? niedoci?gni?cia :( Ale wg mnie jest najlepsza z tych trzech!

Pozdrawiam!
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Na pierwszym screenie widz? jakie? czarne paski, nie wiem czego to jest powodem ale nie powinno ich by? : D
Troch? dziwnego stylu tu u?y?e?, Dragon Lord,ten diabe?ek, wilki i wilko?ak w klatce nie pasuj? totalnie, w domku zbyt bardzo nawali?e? run i skrzy?. Og?lnie praca s?abiutka, natura te? nie zbyt fajna.
Drugi screen i ?wi?tynia, nie przepadam za takim stylem map, nic praktycznie tu niema opr?sz masy skrzy?.
Trzecia praca jest najlepsza chod? te? nie zachwyca, zbyt mocno rozga??zione wielkie drzewo psuj? map?, tak samo wyko?czenia g?r s? fatalne.
Natura tiquandy oraz palmy te? tu nie pasuj?. Stara si? przypasowywa? natur? pod dany klimat. Tak samo robi?c screeny kliknij CTRL + Rolka myszy w ten spos?b mapa zostanie przybli?ona do normalnego przybli?enia, oraz zdj?cia nie zapisuj w formacie .jpg poniewa? jako?? zdj?cia jest daremna. Licz? na popraw? i powodzenia.
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Dzi?ki, faktycznie dopiero teraz zauwa?y?em te paski i nie mam poj?cia od czego to jest. Te potworki w klatkach to s? tacy s?udzy czarownika ja jestem dzieckiem fantasy i du?o rysuje wi?c.
A w 1 pracy tak mia?o by? tam nawalone. Oczywi?cie repuciki dla pan?w za pomoc i zaraz wstawie moj? drug? mapk?.

Oto ona:
Orkowie usi?uj? zdoby? umocnienia elf?w.
2nvffuo.png

Prosz? o komentarze.
 
Last edited:

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Da?e? z?y border trawy na g?rach, podoba mi si? pomys? z orkami na palach, ale widz? tu tylko 6 elf?w wtf?
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Z tym borderem to tak mia?o by?, ?e niby ziemia si? ?amie, a elf?w jest 6 a inne se ?pi? albo co? tam robi? czego nie chc? ujawnia?. Dzi?ki za komentarz
 
Last edited:

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Nie kt?re prace s? bardzo s?abe , pierwsze 2 s? takie ale reszta ujdzie , chodz napisalem ze masz ju? du?y sta? , wiec tak naprawd? to prace s? bardzo s?abe.
Co tu du?o m?wi? , praca 1 i 2 nie ma sensu w reszcie wida? ten sens mapy , nawet jest wszystko pouk?adane , og?lnie schludnie. Popracuj jeszcze troch? nad szczeg??ami i tematami mapek.
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Dzi?ki ale p?? roku to mo?e i d?ugo, ale zrobi?em przez ten czas bardzo ma?o mapek, a jak ju? robi?em to by?y to mapki playable a nie na show.
 

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

No c?? nie jest to nic za ciekawego, ale kolejne prace pewnie b?d? ju? lepsze. Najlepiej jak popracujesz troch? nad mapami, wa?ne jest ich kompletne dopracowanie. Troch? ju? mappujesz, a wi?c nie jest to rewelacja. No nic, powodzenia w tworzeniu kolejnych prac.
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

No z tym p?? roku to mo?e przesadzi?em bo mia?em przerw? z 3 miesci?ce wi?c to jest do?? kr?tko. Dzi?ki za uwagi. Zaraz wrzuce nowe mapki.
@offtopic
Roulette ty masz wi?cej reputacji ni? post?w?
 

Rajkun

User
Joined
Nov 18, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Pierwsza i trzecia praca s? troch? nafaszerowane szczeg??ami, ale wida? w nich co? ponadprzeci?tnego. Niestety nie jestem w stanie okre?li? co to jest, ale sprawia, ?e przyci?ga "to" oko i je?li wstawi?by? to na map? to ca?kiem ciekawie by si? prezentowa?o. Niestety nie mog? tego powiedzie? o drugiej pracy, kt?ra jest niesamowicie biedna. Ci??ko a? cokolwiek o niej powiedzie?. Jeste? generalnie na dobrej srodze w mappowaniu, dlatego ?ycz? Ci sukces?w.

Pozdrawiam!
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

Dzi?ki Rajkun. Jako? po twoim po?cie wst?pi?a we mnie nowa ch?? do mappowania. Tak naprawd? to na pocz?tku troch? was oszuka?em bo nie mappuje p?? roku a z 2 miesi?ce.
A tu ma?a aktualizacja. Domek jakiego? wa?mo?cia, kt?ry raczej nie chce ?eby go znaleziono.
r8asyp.png

Jak widzicie jest tu pare kontrowersyjnych miejsc przy wodospadzie i prosz? ?eby mi kto? powiedzia? jak to rozwi?za?, bo ja nie mog?em nic wymy?li?.

Nie chia?o mi si? pisa? nowego posta dlatego tutaj macie nast?pny mapk? ukazuj?c? szturm ork?w na fortec? elf?w.
1t0cvr.png

A tutaj nast?pny screen z cyklu Atak Ork?w. Tym razem jest to miasto w kt?rym ?yj? pogr??one w niewiedzy elfy, a horda ork?w przebi?a si? ju? przez mury i zmierzaj? ku tej wiosce.
Wtf?! Co to s? za czarne kreski? Kto? wie jak to skasowa?? Ja ju? tak mam w map edytorze.
142ah4h.png
 
Last edited:

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: [Lord Jim] Kolej na mnie!

?adne prace.
Wida?,?e masz fantazj? ( mo?e napiszesz opowiadanie ? )

Moja ocena to 8/10
 
Status
Not open for further replies.
Top