What's new

-Tibia 8.54 Lord of the Rings OTS [zapowied? wst?pna]

Status
Not open for further replies.

Galic

User
Joined
May 13, 2010
Messages
42
Reaction score
1
Jak na razie sporz?dz? kr?tka zapowied? wst?pn? kt?ra nie b?dzie graficzna jak reszta, a ma ona zapowiedzie? nasz projekt kt?ry wystartuje ju? ok. 15 sierpnia!

*Co znajdzie si? na naszym OTS:
1.Mn?stwo skrypt?w takich jak; jazda konna, misje u NPC kt?rych cele misji maj? najwi?cej nowych skrypt?w, raidy na budynki i zamki dzi?ki kt?rym mo?na stoczy? bitw? wraz z przyjaci??mi np. bitwa pod Minas Thirit, i masa innych kt?re s? dopiero planowane;
2. Nowe klasy (profesje), kt?re b?d? mniej wi?cej wygl?da? tak;
-Knight > Wojownik
-Paladin > Stra?nik las?w
-Druid > Pustelnik
-Sorcerer > Czarodziej

+ promocje;
-Elite Knight > Gwardzista Wie?y
-Royal Paladin > Stra?nik Ithilien
-Elder Druid > Pustelnik Natury
-Master Sorcerer > Czarodziej ?wiat?a

3. Nowe npc; ka?dy z inn? nazw? i sprzedaje inne rzeczy, przechodnie, NPC od misji, oraz potwory.
4. Niepowtarzalna mapa tworzona od 0 z mn?stwem expowisk i raid?w na Bossy.
5.Nowe grafiki
6. Statystyki expa;
exp; x7
skill x10
mlvl x5
respawn x2

7. W?asny ACC Maker
i jak na razie tyle...
Zapraszamy na gdzie mo?na ogl?da? post?py w pracy!
Screeny:

13548111.png


41370767.png


98709898.png
 

Texonn

User
Joined
May 19, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Lord of the Rings OTS [zapowied? wst?pna]

Fajny,a czy szukasz kogo? do ekipy bo ja umiem do?? du?o pisz na moje gg 2035849.
 

Hikamare

User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
49
Reaction score
2
Odp: Lord of the Rings OTS [zapowied? wst?pna]

Mapa brzydka, kwadratowa, 100 % autoborder. By?em tak?e na forum. Widzia?em pierwszy "kontynent". Je?eli chcecie tworzy? co? na czym ludzie maj? gra? i si? cieszy?, a nie krzywi? na widok bug?w na mapie i og?lnego nawalenia tam wszystkiego co w palecie, to usu?cie map? i zacznijcie od nowa z porz?dnym maperem. Co do skrypt?w - ciekawe pomys?y, ale je?eli we?miecie si? za to tak samo jak za map?, to b?dzie to totalny nie wypa?. Jak na razie to na pewno nie b?d? gra?.
 

Aqalix

Active User
Joined
Sep 2, 2009
Messages
87
Reaction score
11
Odp: Lord of the Rings OTS [zapowied? wst?pna]

@up
Ja r?wnie? nie zamierzam gra? na tym OTS. Jak widz? kwadratowe brzegi to a? mi si? ?le robi. Wiem, ?e ca?y ?wiat stworzony przez Tolkiena jest ogromny a wy za 2 miesi?ce zrobicie tak? map? nadrabiaj?c czasem a trac?c na graczach, poniewa? takie mapy widzia?em na Evo chocia? czasem by?y nawet lepsze.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Lord of the Rings OTS [zapowied? wst?pna]

Bo?e... Mapa totalnia pora?ka... Kwadrat na kwadracie, a? patrze? si? nie da, je?eli tak dalej b?dzie wygl?da? wasza praca to nikt na tym otsie gra? nie b?dzie o ile pr?dzej nie upadnie projekt... Na razie s?dz? i? jest to zbyt powa?ny projekt/pomys? jak na wasze umiej?tno??i.
 
Status
Not open for further replies.
Top