What's new

[Rozwiązany] Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

Status
Not open for further replies.
Joined
Nov 25, 2012
Messages
19
Reaction score
0
Jest problem poniewa? dostaje reporty ZA NIC po prostu zabijam ludzi a oni si? na mnie odgrywaj? (reportem) , "Rule Violation Record contains minor or expiring entries.
Conduct level will be reduced in 180 days unless there are further entries in the rule violation record. Mam zielon? kropk? ju? przeczyta?em tego zasady i im wiecej report?w
b?d? dostawa? to ciemniejsza sie robi kropka , wiec wiecie jak to wyja?ni? poniewa? jakies michy mnie reportuja za darmo :curse: .
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

Jaki jest pow?d tych report?w? Chodzi mi o to co zaznaczaj? (nie wiem jak to tam dzia?a), gdy Ci? reportuj??
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

Raportowa? mog? zawsze a czy administracja uzna, ze cos zrobi?e? ?le to zostaniesz ukarany a jak Ty m?wisz, ?e za zabijanie to nie dostaniesz.. Jak chcesz zobaczy? czy zosta?e? za co? ukarany wejd? w to :
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

cipsoft ma gdzie? graczy:) niestety ale mo?esz gra? uczciwie bez bota itd a banda posra?c?w powysy?a na Cb raporty ?e u?ywasz bota i Ci wlepi? del i dzi?kuje. By?em w teamie na rl i walczyli?my przeciwko innej gildi to kazali na nich raporty wysy?a?... Co wydawa?o mi si? bez sensu ;/ wi?c wyobraz sobie jak miesi?cznie idzie na Cb ponad 50 raport?w ;dd
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

cipsoft ma gdzie? graczy:) niestety ale mo?esz gra? uczciwie bez bota itd a banda posra?c?w powysy?a na Cb raporty ?e u?ywasz bota i Ci wlepi? del i dzi?kuje. By?em w teamie na rl i walczyli?my przeciwko innej gildi to kazali na nich raporty wysy?a?... Co wydawa?o mi si? bez sensu ;/ wi?c wyobraz sobie jak miesi?cznie idzie na Cb ponad 50 raport?w ;dd

Nawet jak id? raporty to nic nie znaczy, musi je CipSoft zaakceptowa? i uzna? za s?uszne je?eli tego nie zrobi? to nie ma ?adnych konsekwencji.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

My?lisz ?e chce im si? ka?dy raport sprawdza?? xdd ja w to w?tpie;ddd patrz masz gildie np 50 os?b i do tego kilka razy tyle char?w i wszyscy wysy?aj? raporty na jednego typa czy tam kilku;ddd kto to b?dzie spr?;d Jak dla mnie to tibia jest bleee;ddd na rl ju? sie nie da gra? normalnie;/
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

My?lisz ?e chce im si? ka?dy raport sprawdza?? xdd ja w to w?tpie;ddd patrz masz gildie np 50 os?b i do tego kilka razy tyle char?w i wszyscy wysy?aj? raporty na jednego typa czy tam kilku;ddd kto to b?dzie spr?;d Jak dla mnie to tibia jest bleee;ddd na rl ju? sie nie da gra? normalnie;/

Jak wszyscy wy?l? to mo?e i tak ale jak b?dzie jaki? racjonalny pow?d :D Bo tak jakby wys?ali raporty na MDW to my?lisz, ?e by nie sprawdzili i zbanowali? xD Wiadomo, zdarzaj? si? przypadki, ale nie to bez przesady, ?e typ daje raport, ?e go zabi?.
 
Joined
Nov 25, 2012
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

Hmm no ale jednak jest tak ; ) ps by?y to raporty za niby "bocenie" a nawet nie bocilem ; )

---------- Tre?? dodana o 17:17 ----------

yyy... ?
 

boujku

Banned
Joined
Aug 10, 2012
Messages
311
Reaction score
5
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

CIPy wgl nie sprawdzaja autentycznosci tych raportow.... Sam z gildia jednego kolesia tak skasowalismy, chcoiaz gral uczciwe :) Co innego jesli masz pacc...


Ps. Boce od 2tyg <mysle> 100lvl, bez bana ;) a jak sprawdzic raport, da sie?
 
Joined
Nov 25, 2012
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

Jak b?dziesz mie? 3raporty+ to nie b?dziesz m?g? si? zalogowa? przynajmniej ja tak mia?em : )
 

Piesel

User
Joined
Jan 1, 2014
Messages
23
Reaction score
2
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

CIPy wgl nie sprawdzaja autentycznosci tych raportow.... Sam z gildia jednego kolesia tak skasowalismy, chcoiaz gral uczciwe :) Co innego jesli masz pacc...


Ps. Boce od 2tyg <mysle> 100lvl, bez bana ;) a jak sprawdzic raport, da sie?

w zarz?dzaniu kontem masz conduct level czy co? tam takiego
tam jest napisane w jakim stopniu twoje konto im podpad?o

A swoj? drog? to ile raport?w w przybli?eniu musi by? wys?ane ?eby kto? odpowiada? za bota?
Nie wida? ?adnych temat?w o tym w support board a chyba by co? by?o jakby kto? by? niewinny.
 

keero

New User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Ludzie dostaje reporty bez powod?w !?!?

Je?eli nie bocisz nie dostaniesz bana. Czesto ci ktorzy boca nie dostaja mimo wielkiej ilosci raportow
 
Status
Not open for further replies.
Top