What's new

Lunara photos

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Vrael, go go 50!

Seylit, ja r?wnie? jestem sorcererem, a wcale nie czuj? si? tak bardzo marna i nic nieznacz?ca. ;< Czy to ?le?

Poprosz? o dedykacj? dla mnie przy kolejnym advancie. XD

edit !!
2q0k60l.png
xdin9x.png


2l92yaf.png
s3lsv8.png
a4lk53.png
 
Last edited:
S

Seylit

Guest
Odp: Lunara photos

Beosia said:
Seylit, ja r?wnie? jestem sorcererem, a wcale nie czuj? si? tak bardzo marna i nic nieznacz?ca. ;< Czy to ?le?
To dobrze. Oznacza, ?e wszystko ze mn? w porz?dku - w ko?cu jestem inny ;d Sam Napster przyzna? mi racj? >.<
?eby czu? si? marnym, nic nie znacz?cym py?kiem w tym niesprawiedliwym wszech?wiecie, trzeba by? sorcererem, nie pa?? ani razu, mie? 24 level, 18 mlvl, dziadowskie eq, fajnych kumpli (kt?rzy zawsze wyci?gaj? ?ap? po wi?cej ;D), zrobionego deserta razem z Vraelem i Antkiem. Do tego trzeba by? niepoprawnym paint-mastahem, i publicznie poni?a? si? wypisuj?c durnoty w temacie Lunary, dla tych, kt?rym chcia?o doczyta? si? do ko?ca m?j wyw?d xd
M?wi?c po ludzku - nic takiego Cie nie grozi ; d

@topik
Skoro jestem taki paint mastah, to przerobi?em nieco zdj?tko z deserta.

funnyboard.png

I adwansik:

level24done.png

Dla wszystkich ura?onym moim g?upim postem - NIGDY, ale to NIGDY nie id?cie na deserta, i nie sied?cie w teleport roomie wi?cej ni? trzy godziny. Na prawd?, nawet kto? tak zr?wnowa?ony (uh?ahua) jak ja, noobieje i szuka miejsca gdzie mo?e si? wy?y?. Przykro mi, ale dzi? pad?o na Ciebie ;D

Retards
Seylit
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

To sa jeszcze ludzie, kt?rzy nie boj? si? strasznego Uncrossa i id? z nim na questa wbrew ostrze?eniom wysy?anym przez opatrzno??, wszechbyt i inne wielkie moce? :rolleyes:
A widziesz, jest taki jeden ewnement ;D //Sey
Dwa ^^ //Vraq
W sumie trzy, bo knight te? by? ;D Ale fajnie jest pospamowa? w po?cie Beoski ; o Musimy robi? to cz??ciej ;D //Sey
Ja wam pospamuj?, szubrawcy jedni. // Beo.
To co u Was s?ycha?? Jak pogoda? //Vraq
Dostaniesz wirtualnego kopa zaraz. // Beo.
 
Last edited:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Lunara photos

Te? chcia?em si? zabawi?, wi?c stworzy?em pixela - paladyna. Na razie nie spodziewajcie si? du?o ode mnie, poniewa? chc? poskilowa?, ale musz? zacz?? od tego - sk?d wezm? kamyki, jak nikt nie sprzedaje?

2n6z1bd.jpg
 

Xarivoo

User
Joined
Jul 18, 2009
Messages
15
Reaction score
2
Age
28
Odp: Lunara photos

Hah .
Go Go Ch?opcy .
?ycze dalszych Avans?w .


Mo?e by te? kto zajrza? do tematu Refugia ?
Nie mam tam z kim gra? :(
Wbi? by kto? .
Jestem taki [tibia-tak?] samotny ... ;d
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Lunara photos

The character Lamired has been created.

See you in Tibia!
Chwilk? z wami pogram...
P.S Ju? s?ysz? te fanfary i wiwaty na moj? cze?? -.^
Tamtam tadadadam! //Sey
 
Last edited by a moderator:

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Lunara photos

Prawd? m?wi?c - chujowo si? gra bez kasy i small ston?w.

110wxw2.jpg


rsbnl1.jpg
 
S

Seylit

Guest
Odp: Lunara photos

Czy?by po moim szokuj?cym apelu temat w ko?cu si? rozrusza?? ;o Dzi?ki Wam zacni pr0gamerzy!

A tutaj moich przyg?d cz??? dalsza...

Mia?o by? ?licznie, z dedykacj?, a wysz?o tak jak zwykle. Ale za to, jeszcze nigdy tak udanego dnia w Svargrond nie mia?em! Po pierwsze, z mamuta wypad? furry club. Po drugie, mia?em szcz??cie natrafi? na bossa.... pingwin?w! Podekscytowany przed, zawiedziony po. Jak zwykle z reszt? xd Loot of a dire penguin: Nothing... Ale za to, jest pierwszy mistrz magii w Lunara teamie ;D Za dofinansowanie dzi?kuj? Vraelowi, kt?remu postaram zwr?ci? kas? jak tylko wygram konkurs mapperski ;D

advanceboard7.png

Na razie le?? i kwicz? od strony finansowej. 800gp nawet nie pozwala kupi? podstawowych czar?w... no c??. Czekamy na powr?t Antka, a? kupi te obiecane honeycomby...

Regards
Seylit
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Lunara photos

;) Gz Seylit bossa ja bym si? ba? go bi?
ekhm ma?y pech by? na trollach zabi? mnie kole? na afk by?em nie s?dzi?em, ?e ludzie s? tacy okrutni;(
ss:
rsehjk.jpg
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Dzi?kuj? za dedykacje, noobki. :- D Skoro tak spe?niacie moje fanaberie, to poprosz? o sprezentowanie mi pacca, albowiem tam, gdzie wylogowa?am si? w tej chwili ci?gle ?a?? jakie? white skulle i nie mog? nawet sobie expi?, jak normalny cz?owiek. ^__^

Btw., co prawda na chwil? obecn? niewiele, ale jestem w posiadaniu kamyczk?w i ci?gle je zbieram, tote? zainteresowaniu kupnem - pisa?. Ale dopiero, jak dam zna?, albowiem 30 nie op?aca si? sprzedawa?, yo.
Jam zainteresowany. Ale PACCa Ci nie kupi? :| //Vrael
Ja m?g?bym pacca kupi? w zamian za odpowiednik w cc ;D //Sej
Mi chodzi o prezent, nie o wymian?. :rolleyes: // Beo.
Prezent to mo?na dosta? na urodziny i co najwy?ej tabliczk? czekolady z orzechami //Vrael
Ale w?tpi? czy Ci si? b?dzie chcia?o wysy?a? tabliczk? czekolady poczt?. Mwhaha - kolejny spam w po?cie Beosi xD //Sey
Znajd? was i zabij?. // Beo.
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Lunara photos

Nie?le Wam tam idzie :D Nied?ugo team pk'a i zaw?adniecie serverem !!!11111 Gz, adv i czekam na wi?cej :) Go Go 1oo lvl !!!!11111
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Lunara photos

Na obecn? chwil? mam s?abe skille jak i s?abe eq. Jak narazie t?uk? gobliny by uzbiera? kamyki i p??niej po skilowa? i raczej p??niej czeka mnie bicie 5k mino.
1z4iqg7.jpg

vdlrv9.jpg

2pq051x.jpg
 

Pasikonik

Active User
Joined
May 19, 2009
Messages
108
Reaction score
8
Odp: Lunara photos

Vrael bardzo fanie opisane screeny ;) Taka historyjka ;p
Powodzenia ?ycze :)
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Lunara photos

Vrael - przegonisz Napstera ;p (bez urazy Nap xd)
Dobrze m?wi?em z tym kr?lem minotaur?w? ;> By? PACC kupi?, a to siedzisz w tej norze.
#topic
Gratulacje dla wszystkich. ; ))
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Lunara photos

Gratki wszystkim,mnie na razie wci?gn??a gra na Guardi wi?c moja posta? p?ki co w stanie nienaruszonym,mo?e p??niej uda mi si? jakie? ss'y wrzuci?.
Btw.100post!!!
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Jak tak patrz?, to a? mi si? g?upio robi, ?e ci?gle siedz? na swoim szcz??liwym 13 poziomie. >> Czas expi?!

Vrael, co to za pancerzyk, kt?ry wyquestowa?e?? ;> (Nowe grafiki wprawiaj? mnie w konsternacj?)

Mam dla Ciebie wand of decay na 19 lvl misq :* A pancerzyk to Noble Armor, ale i tak latam w Belted Cape bo l?ejszy //Vrael

Dzi?ki, mi?q. :***8
REKLAMA!!!1
Wszelkiego rodzaju kolorowe plecaki z r??nych stron tibijskiego ?wiata prosz? przesy?a? na moj? zacn? posta? do Carlin, or hunted!

Nie hun? mnie plaks : o Zacny datek z Ankrahmun na zacn? posta?, od zacnego Seylita ^^ I znowu spam w po?cie Beosi xd//Sey

Tw?j dzia?, to mo?esz sobie edytowa?, Vrael cwaniakuje bo ma globala. -.- I co ja biedna mog?. // Beo.

Te? mo?esz edytowa?, w ko?cu to Tw?j post ; D //Vrael

Ale nie mog? spamowa? w waszych, nubku! // Beo.

C?? ja poradz? ; d Ciesz si? naszym szcz??ciem ^^ Seylitowi to nie przeszkadza ;] //Vrael
 
Last edited by a moderator:

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Lunara photos

Teraz kawa?ek mojej przygody, co prawda, m?j pocz?tek jest urwany, poniewa? nie posiadam ?adnych ss, ale lepiej p??no ni? wcale...

Po nudnym expieniu na tych wielkich, spoconych gigantach, wy?wietli? mi si? cud na ?rodku ekranu:

ao97w7.jpg


Gdy by?em ju? wyczerpany monotonnym expieniem, postanowi?em wyruszy? na jakiego? questa, na pierwszy ogie? pad? Silver Brooch Quest (Mia?em i?? z kumplem, lecz niestety znikn?? on tu? przed przygotowaniem do wyprawy), posz?o g?adko, zu?y?em tylko 2 potionki:

154zfcp.jpg


Zmotywowany wykonanym zadaniem do dalszego expienia, postanowi?em wyruszy? ponownie na PoH, potwor?w by?o od groma, wi?c poziom szed? do przodu jak szalony, a wynikiem tego by? kolejny cud na ?rodku ekranu:

1zlsztz.jpg


Na sam koniec ss z moim obecnym wyposa?eniem:

n3rpd3.jpg


Ju? nied?ugo kolejna porcja mojej przygody, serdecznie zapraszam do gry i pozdrawiam Wraka i Sejlitka ;*
 
S

Seylit

Guest
Odp: Lunara photos

Takie ma?e cu? od (prawie) ca?ego teamu. Antek, wracaj szybko! ^^

Spike Sword Quest:

78248126.png

Senk ju Wra?el!

"Je?eli chcesz wiedzie? ile jeste? wart, policz swoich przyjaci??." - czyli ja mam czterech przyjaci??, z kt?rych jeden to MC >.> Na ile to si? przelicza? xd

Regards
Seylit
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

@up
Nie zapominaj o Antoszku, kt?ry cho? nieobecny na tym?e que?cie jest ci bliski sercu! ^^;;;
Jest? ;> //Sey
No ja tam nie wiem, to ty si? z nim questujesz i przyzywasz go, by wr?ci?. ;p //B.
Gdyby byl bliski sercu, wrocilby z wakacji i pomogl zrobic questa ;D //Sey

UNO! (Ostatnim czasem m?j jedyny awans, bijcie brawa!)
35jy1wh.png


No c??. Seylit ju? zdj?cie doda?, ale nie mog? by? gorsza, prawda? A co! Moja Nercia dzielnie si? trzyma?a, cho? w pewnym momencie ilo?? punkt?w jej ?ycia wynosi?a dok?adnie 13.
orl47q.png

Gratulowa?!

Wielki ca?us w cz??ko dla papcia Vraela, kt?ry dzielnie i wytrwale si? nami opiekowa?. ;*
I bezczelnego Seylita, kt?ry odci?ga? Fire Devile od biednej Nerci ;> // Bezczelny, zarozumia?y Sey
To by?e? ty? ;o W takim razie ca?us i dla ciebie, waleczny Seylicie! ;* //Beo.
Jak mog?a? zapomnie?, ?e Durandarto to drugie imi? Seylita ;< //Sej
Och. Po prostu by?am tak zaaferowana walk? o ?ycie, ?e nie patrzy?am, kto mnie ratuje. ^^; //Beo.
A? tak boisz si? ?mierci? ; o //Sey
Ba?am si?, ?e m?j ?wie?o zdobyty Spike Sword rozp?ynie si? w nico??, a ja z wymownym "kurwa" pojawi? si? w ?wi?tyni w Carlin. // Beo.
O tak, trzeba przyzna?, ?e Seylit wykaza? si? bohatersk? odwag? niemal?e tak?, jak ja :| //Skromny Vraq
O Vraq wszyscy zapomnieli ;D No dobra, xd Jeste? lepsze Vraq, ale iwsisz mi 3 manasy //Sey
Vraelku, nikt o tobie nie zapomnia?, wszak to ty pierwszy buzi w cz??ko dosta?e?. A te suki, co ci? zabi?y, jeszcze po?a?uj?, ?e si? urodzi?y. // Beo.
Poczekaj tylko... Mozliwe, ze nawet odejde ze swojej gildii jezeli bedzia taka potrzeba, i ubije te... ale najpierw potrzebne mi 100k z konkursu xd Uobozesztymoj, ktory to juz spam w poscie Beosi? o_O //Sey
No trudno, u kogo? spamowa? trzeba. // Beo.
Ale czemu akurat Ty? ;D Chyba dla tego, ?e jeste? jedyn? kt?ra nas za to porz?dnie nie opiepszy?a xd W tym po?cie chyba padnie rekord ; o //Sey
Jako? wybitnie mi to nie przeszkadza. ^^ //Beo.
To bomba! Spamujemy dalej! ;D //Sey
A jak ci? z?api? gdzie? u mnie, to te? ci zaspamuj? posta, o! //Beo.
Szczerze w?tpi?, czy z?apiesz : D Chocia?, mo?e jakie? opowiadanie skrobn? : P//Sey
 
Last edited by a moderator:
Top