What's new

-Tibia 8.50 Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loterii!

Status
Not open for further replies.

Gothic1212

New User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

hahaha gm jeszcze mi hara zabral i komus dal brawo brawo. Hack to nie byl gwarantuje, Chyba ze hack gm xd.:rotfl:
 

Gothic1212

New User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

 

Sinres

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
130
Reaction score
6
Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Powiem Ci jedno takich kurwa zjeb?w jak ty to ja si? nie boje bo to jest dla mnie ?mieszne i wr?cz zabawne. Ciesz? si? ?e posz?e? z tego otsa bo za?osny by?e? a po drugie do bota sam si? przyzna?e? wi?c. Buenos Dijas Senior Gothic (Noob nad Noobami, sry nawet nie powinienem pisa? z du?ej litery "Noob" bo na to nie zas?ugujesz :rolleyes:). P?aka?e? mi tylko na Priv ?e ci? bij? a co ja na to mog?em poradzi? :p Idz noobi? na inny serv bo tutaj takich noob?w nie potrzeba ...
A twoja posta? zosta?a ju? skasowana ... :|
Dla tych, kt?rzy umiej? si? wzr?ci? kulturalnie do Administratora podziwiam.
?ycz? wielu Administratorom, ?eby nie trafi? na takiego gracza jak ty. Wsp??czuje twoim rodzic?.
I Pozdrawiam :cool:

PS:
Co do screena to zapomnia?e? doda? ca?ej rozmowy:
- posta? twoja zosta?a przej?ta przezmnie i u?ywa?em jej do test?w a zrobi?em to wy??cznie dlatego poniewa? powiedzia?e? ?e gra? ju? tu nie b?dziesz, a tak?e za cha?bienie serwera(usuni?ta).
- tasomix siedzia? w jailu 4 h a nie tak jak ty 1 h wi?c czego p?aczesz?
- twoja posta? zosta?a usuni?ta (sam da?e? mi zgod? na to)
- m?wi?e?, ?e nie b?dziesz ju? gra? na tym otsie wi?c mam nadziej?, ?e ju? ci? na nim nie zobacze :)

Serwer ju? wystartowa? wi?c prosz? o zamkni?cie TEMATU.
 
Last edited:

Sinres

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
130
Reaction score
6
Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

?al to mi ciebie cz?owieku ogarnij si?, a co do twojej obecno?ci to zn?w wesz?e? na serwer jakim? pseudo charem.
Ca?y serwer si? z ciebie ?mieje, nawet wczoraj zrobi?e? 8 postaci i pr?bowa?e? zdebugowa? serwer ale co? ci nie wysz?o ?al mi takich skrzywdzonych dzieci. ;):p
We? si? spakuj cz?owieku!
 

Gothic1212

New User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Masz fantazje sciemniaj dalej jak chcesz mi to wisi. to moj ostatni post wiec pisz dalej co chcesz. swoje najwieksze fantazje przewidzenia czy co ty tam tam masz w tej glowce
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Odp: Lunera 3 Start juz w Pi?tek o 18:00!!! System Aukcji, System Wojen, System Loter

Zamykam na pro?b? autora.
 
Status
Not open for further replies.
Top