What's new

M&H

Status
Not open for further replies.

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Witajcie
Dzi?, czyli 16.06.2009r. postanowili?my przeprowadzi? nab?r os?b, kt?re pomog? nam przy tworzeniu serwera M&H (Monster and Humans)

Tak b?dzie wygl?da? historia gracza zaczynaj?cego gr?:

Gdy wsta?em rano, moja matka wys?a?a mnie do starego Santiosa, kt?ry mia? mnie uczy? walki, lecz gdy do niego szed?em po drodze napotka?em dziwnego starca, kt?ry m?wi? mi, ?e dalsza w?dr?wka mo?e by? niebezpieczna, lecz ignoruj?c go poszed?em dalej. Gdy doszed?em do domu starca, nikogo tam nie by?o, zosta? tylko list: "Je?li chcesz go jeszcze zobaczy?, musisz nam odda? skarb, kt?ry tw?j ojciec skrad? nam 15 lat temu". Po przeczytaniu tego listu poszed?em do domu. Niestety, po drodze dopad?a mnie banda trolli, ja bez ?adnej broni nie by?em wstanie im si? przeciwstawi?, wi?c uciek?em okr??n? drog?. Id?c ni?, zauwa?y?em ma?? g?r?, kt?ra przypomina?a mi t?, o kt?rej tyle m?wi? mi m?j ojciec. Postanowi?em tam si? dosta?, lecz nie by?o kt?r?dy, wi?c zaniecha?em dalsze poszukiwanie wej?cia i wr?ci?em do domu. Tam si? dowiedzia?am, ?e moja matka zna dobrze t? band?, i? to oni zabili mi ojca, a teraz chc? odzyska? skarb, poprzez zabicie moich bliskich. Nie mog?em na to pozwoli?, wzi??em z domu stary miecz ojca, zbroj? dziadka i wyruszy?em na poszukiwanie Santiosa i skarbu, kt?ry nam si? nale?y.


Je?li chcesz z nami rozwija? t? przygod? i by? jej wykonawc?, zg?o? si? do nas.

Informacje wst?pne o serwerze:
•Exp- Stage [120-5]
•Skill-[7]
•Loot- [5]
•Magic-[5]
•Silnik- TFS
•Mapa- W?asna, tworzona od podstaw

To tyle je?li chodzi o wst?pne informacj?.

Do Teamu potrzeba:
•3x Mapper [GoD]
•3x Skrypter [GoD]
•1x Grafik [GoD]
•1x Web Master [GoD]
•3x Tester [GM, S. Tutor]

Nie szukam os?b, kt?re po kilku dniach powiedz? mi "Nie chce mi si? robi?, odchodz?.". Szukam os?b, kt?re poprzez tworzenie serwera mog? si? ?wietnie bawi?.

Wi?c je?li chcesz do nas do??czy?,wystarczy, ?e napiszesz do mnie na PW, w tym temacie b?d? Gadu-Gadu.

Zg?oszenia prosz? wysy?a? w takiej formie:

•Imi?-
•Wiek-
•Kontakt***-
•Zainteresowania-
•Posada-
•Do?wiadczenie-
•Przyk?adowa praca*-
•Co? o sobie**-

Legenda:
*- Ja chc? prace zobaczy? tutaj, a nie na GG, czy inaczej. Wszelkie podania bez prac zostaj? odrzucone.
**- Napisz co? o sobie, a nie podawaj mi zb?dnych informacji, poprzez kt?re nic si? nie dowiem.
***- Podaj mi swoje GG, b?d? inny spos?b kontaktu z Tob? ni? PW.

Wi?c je?li zale?y Ci aby do nas do??czy?, zg?aszaj si?! Przyjmiemy ka?dego, kto b?dzie znal si? na tym co robi.

Je?li chcesz uzyska? jeszcze jakie? informacj?, pisz ?mia?o.​

/Zamykam na pro?b? autora tematu
 

Verd

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Odp: M&H

Witam, zg?aszam si?:

•Imi?- Bartek
•Wiek-14
•Zainteresowania- Informatyka
•Posada- Tester
•Do?wiadczenie- Przez 2 miesi?ce testowa?em : FlorensiaOts
•Przyk?adowa praca*- -----------------------
•Kontakt: Gadu-Gadu 6553433
•Co? o sobie**- Jestem mi?y, przyjazny, bez k?opotliwy. Mo?e i mam 14 lat uwa?acie mnie za dzieciaka, ale tak nie jest, rzadko spotykam kogo? kto ma 13-15 lat i pisze dobrze (Chodzi mi o gramatyke i ortografie). Ja staram si? pisa? starannie i bez b?ed?w. Chc? za?o?y? sw?j OTS, nawet napisa?em ?e poszukuje Hostera, ale i tak si? pewnie nikt nie zg?osi wi?c postanowi?em napisa? :)
 

Howard123

User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Odp: M&H

Czesc :]

•Imi?- Mateusz
•Wiek- 15
•Zainteresowania- Koszyk?wka ;]
•Posada- Tester
•Do?wiadczenie-2 miesi?ce (testowa?em ju? pare OTS'?w)
•Przyk?adowa praca*--------
•Co? o sobie**- Cze?? Jestem Mateusz lubi? si? bawi? w otsach np. mappowanie i wiele innych rzeczy a na Waszym OTS chcia?bym zosta? TESTEREM, jestem mi?y, nie u?ywam wobec ludzi wulgaryzm?w, jestem inteligentny, i uprzejmy.

Pozdrawiam ;)
 

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: M&H

siema


•Imi?-Dominik
•Wiek-15
•Kontakt***-gg11135498
•Zainteresowania-hmm.. interesuje si? broni?.
•Posada-Mapper
•Do?wiadczenie-Ok 2lat
•Przyk?adowa praca*

tylko nie patrz na brak drzew na g?rze bo zapomnia?em zrobi?.(normalnie nie zapominam)
•Co? o sobie**-Cze?? Jestem Dominik i jestem mapperem.
Kiedy? by?em mapperem g??wnym projektu alfa ots. Jestem mi?y, uprzejmy, uwa?am na s?owa ;), hmm co by tu jeszcze... Lubie pieski.
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: M&H

•Imi?- Mariusz
•Wiek-17
•Zainteresowania- Gry
•Posada- Tester
•Posada-Web Master
•Do?wiadczenie- Przez 3 miesi?ce testowa?em : Survivalots
•Przyk?adowa praca*- -----------------------
•Kontakt: Gadu-Gadu 1985333
•Co? o sobie**- Jestem mily, przystoiny XD lubie grac w tibie i inne gierki tego typu, Zrobilem tez raz sam ots pod 7.6 ale mi nie wypalil..., Jestem tez berdzo zorganizowny ;)
 
Last edited:

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: M&H

•Howard i Kaguna nie dostaj? si? do teamu.
•Varm oraz Verd, zostaj? przyj?ci na tester?w. Zosta?o ju? tylko jedno miejsce na t? posad?.

Nadal potrzebujemy mappera oraz skryptera.
 

djdami

User
Joined
Mar 7, 2009
Messages
46
Reaction score
0
Odp: M&H

•Imi?- Damian
•Wiek-17
•Zainteresowania- RME..Mapping
•Posada- Mapper
•Do?wiadczenie- Robie mapki oko?o roku .
•Przyk?adowa praca*dam na GG :)
•Kontakt: Gadu-Gadu 7049499
•Co? o sobie**- Na Mnie zawsze mo?na Liczy? :) Jestem Sumienny I pracowity . przyk?adam si? do tego co robie.:) Lubie Robic Mapki od Nowa ;) ale przerabiac tez :)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: M&H

Z dniem dzisiejszym chcia?bym og?osi? ?e s? nabory nie do M&H, tylko po??czyli?my ja i DRE M&H i Carlon w jedno, czyli razem tworzymy.Przeprowadzamy nadal nab?r.
Za utrudno?ci przepraszamy.
 
Status
Not open for further replies.
Top