What's new

M?j elder druid :)

Status
Not open for further replies.

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Witam Was. Mam dylemat :D Ot?? mam elder druida z 26 lvlem. Z ekwipunkiem mam 24 mlvl a bez 22. Posiadam teraz terra roda. Wole nim expi? ni? necrotic bo zadaje ju? o wiele wi?ksze obra?enia. Ale nasuwa si? teraz pytanie... Gdzie? No w?a?nie. My?la?em o cyklopach bo to najlepszy potw?r do zdobywania do?wiadczenia na moim lvlu. W mount sternum nie chc? na nich expi?. Czemu? Odpowied? jest prosta... Du?o ludzi. Raz nawet jak tam by?em poexpi?em sobie troch?. Potem nooby do mnie podbiegaj? i krzycz?: Ej ty nobje jak ma? pakka to i? ekspi? na pakku a nie t?taj. Widzicie. Irytuj?ce to jest ale nawet jak wspomnia?em przeludnione expowisko. Zastanawiam si? nad cyclopolis... Poziom chyba najlepszy dla mnie -2... Nie wiem w?a?nie czy dam rad?. Nast?pnie na my?l nasuwa mi si? Mistrock. Nigdy tam nie by?em i nie wiem tak?e czy da?bym sobie rad?... Poza tym, ?eby si? tam dosta? to musz? mie? dost?p do Yalahar a aktualnie nie mam :( Nie wiem nawet jaki quest trzeba wykona? aby mie? dost?p... Do tej pory expi?em na tombach z northwind rodem. Niby takie super expowisko ale jak dla mnie cienko exp leci no i najwi?kszy minus: du?e waste... Mo?e mam expi? z summonami? Mo?e mam zmieni? r??d?k?? Wog?le jest jakie? miejsce dobre gdzie moge pohunci? z terra rodem? Jak nie z terra rodem to inne miejsce gdzie jest dobry exp. Jakby co mam wykupione wszystkie czary zadaj?ce obra?enia od ka?dego ?ywio?u typu exori flam itp. Dla przypomnienia powiem, ?e mam z eq 24 mlvl a bez 22. Moje eq to: Scarf, r??d?ka, hat of the mad, spirit cloak, plate legs, leatcher boots i dragon shield. Dodam jeszcze, ?e mam w banku 12k. Rozpisa?em si? du?o :p Pom??cie mi bo nie wiem co mam robi? :D Z g?ry dzi?ki, pozdro. :)
 

wojtek1003

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
244
Reaction score
9
Odp: M?j elder druid :)

To tak ...
Odrazu ci m?wie Yalahar .... Tu masz quest ... Musisz tylko zrobi? 1 misje ale polecam te? 2 taniej b?dziesz p?ywa? i z wi?kszo?ci miast ...
Gdy ju? si? dostaniesz na yalahar to masz tu tak :
1) Cyclopy na Minstrock - quest dostepu ok.2 min
2) Mutanted Humany widzia?em tam nawet 15 ed ale trzeba uwa?a?
3) Minosy
4) Na 30 mo?esz lata? na Mutanted Raty i robi? taska pod arena quartet
 
Status
Not open for further replies.
Top