What's new

Ma?a poprawka wprowadzona.

Status
Not open for further replies.

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Nowy news ticker z Tibia.com :

A small patch has been released to make to make some minor adjustments. It will download automatically the next time you log in. You can also download the latest client version from our download section.


Ma?a poprawka zosta?a wprowadzona, dokonano drobnej korekty. Nast?pnym razem, gdy si? zalogujemy zostanie pobrana automatycznie. Mo?esz r?wnie? pobra? najnowsz? wersje klienta z naszego dzia?u download.



I sta?o si?... =d

Regards,
Xanosta
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

Wiadomo ?e by?o to zrobione w celu ca?kowitego (w ich przekonaniu) zniszczenia NeoBota. Chod? jeszcze 2-3 miesi?ce si? z nim pom?cz?.
 

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

Xanosta, masz mo?e jaki? wp?yw na ustawienia forum albo opcje dzia?u?
Chcia?em doda? te informacje ju? wcze?niej, jednak nie mam odpowiednich uprawnie?. Mo?ecie przecie? doda? funkcj?, aby zak?adane tematy by?y akceptowane przez was, wtedy informacje dociera?yby do innych du?o szybciej.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

Wida? znacznie wyniszczenie bot?w. C??, miejmy nadziej?, ?e powr?c? czasy gdy mo?na by?o spokojnie poexpi?. Wracam gra?! <3
 

Vonszz

Active User
Joined
Oct 30, 2010
Messages
77
Reaction score
4
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

nie wiem na co ty liczysz zaraz bedzie nowy bot
 

rafioza xD

Active User
Joined
Aug 8, 2009
Messages
142
Reaction score
2
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

No ostatnio co najmniej pr?buj? co? zrobi? z botami ;)
Mam nadzieje ?e sie uda ;)
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

Je?eli s? to pr?by walki z botami to dosy? bezowocne, nadal biega ich za du?o i przeszkadzaj? w normalnej grze, lecz dobrze, ?e chc? co? z tym zrobi?, przynajmniej niekt?re boty b?d? musia?y czeka? na wyj?cie nowszej wersji nielegalnego oprogramowania.
 

Xalcer

User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

Cieszy mnie ta wiadomo?? ?e w ko?cu co? z tym robi?! Tibia soft przesta?a dzia?a? i wychodzi to na du?y + Jednak zanim ta "walka" dobiegnie ko?ca jeszcze niestety musimy poczeka?.

Btw wszystkiego niestety nie da si? usun?? poniewa? b?d? powstawa?y nowe "boty" ale przynajmniej zmniejszy si? ich liczba.
 

tatar88

New User
Joined
Jan 4, 2012
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Ma?a poprawka wprowadzona.

eee ja nie wie?e w ca?kowite czy nawet cz??ciowe wyeliminowanie tego ?cierwa jakimi s? boty i gracze ich u?ywaj?cy. Zblokuj? jeden to na jego miejsce powstanie 10 innych... to jak walka z wiatrakami....
 
Status
Not open for further replies.
Top