What's new

Ma?a Pro?ba

Status
Not open for further replies.

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Cze??, od razu m?wi? ?e nie wiem w kt?rym to mam napisa? dziale, dlatego te? pisz? tutaj. Je?eli z?y dzia? to prosz? o przeniesienie do odpowiedniego.

Chodzi o to ?e zaczynam gra? na Harmonia, i mam wielka pro?b?. Czy s? jacy? dobrzy ludzie kt?rzy maj? co? na tym serwerze albo nie graj? tam, lub po prostu jest im to nie potrzebne. Chodzi o jakie? rzeczy lub co? kasy. Prosz? nie krytykowa? ja tylko pytam.

Je?eli kto? si? znajdzie prosz? o kontakt na GG 4089048. Z g?ry dzi?kuje, kiedy? postaram si? odwdzi?czy? w jaki? spos?b.


P.S prosz? nie pisa? post?w krytykuj?cych, to jest pro?ba wi?c je?eli kto? ma pisa? g?upawe posty to lepiej tego nie robi?.
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Ma?a Pro?ba

?mieszny jeste? je?eli my?lisz ?e Ci co? kto? da, jeszcze prezentuj?c siebie avatarem 'kocham policje' :D
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: Ma?a Pro?ba

@UP
Nie wiem czy widzia?e? ale ju? pisa?em g?upie posty prosz? zatrzyma? dla siebie. A co do mojego Avatara to jest przeno?nia ale raczej jeste? za ma?y ?eby to zrozumie?.

Notka moderatorska:
Nie reaguj na zaczepki, bo nie po to zak?adasz temat ?eby wy?apywa? warny za niezgodno?? post?w z tematem.
Regulamin dzia?u w kwestii takich temat?w zosta? zaktualizowany, prawo nawet na tnecie nie dzia?a jednak wstecz, wi?c ten temat zostawi?, wobec znikomego odzewu usun?.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top