What's new

Ma?e , ale trudne ?? pytanie

Status
Not open for further replies.

Kamcio07

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Witam . Czy potrafi kto? mi pom?c nad jednym moim problemem ?? . Problem polega na tym , ?e siedzie sobie na internecie i mam otwarta przegl?dark? internetow? (mozila firefox) to gdy jak jad? w d?? strony albo w g?r? to strona mi jakby faluje , przechodzi przez ca?y ekran taki niby pasek przezroczysty :p i to wygl?da jakby strona falowala . Czy kto? mo?e mi doradzi? jak tego sie pozby? bo jest to bardzo wkurzaj?ce . B?d? bardzo wdzi?czny jak kto? mi pomo?e.

Ps.Szkoda ?e nie umiem filmu nagra? to bym nagra? bo nie wiem jak to dok?adniej wyt?umaczy?.

Z podzi?kowaniami .
Kamcio
 

GM Reaper

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
53
Reaction score
6
Odp: Ma?e , ale trudne ?? pytanie

Spr?buj odnowa zainstalowa? Mozill? a jak o nie zadzia?a odnowa zainstaluj Sterowniki do karty graficznej
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Ma?e , ale trudne ?? pytanie

W grach zdarza ci si? czasami takie co? ? lub w innych programach czy tylko w mozilli?
Je?li tak to mo?liwe jest to ?e spali?a ci si? karta graficzna,a chodzi na ko?c?wie,albo mniej straszne rozwi?zanie mog? by? sterowniki ew. firefox
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Ma?e , ale trudne ?? pytanie

Wiem o co chodzi. Mieli?my w szkole na kompach kiedy? co? takiego. Spr?buj pobra? najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej a jak to nie pomo?e to zmie? rozdzielczo??.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Ma?e , ale trudne ?? pytanie

Wydaj? mi si?, ?e to nie jest b??d w mozilli. Mo?e w grach masz co? podobnego? Je?eli tak to proponuj? zainstalowa? nowsze sterowniki do karty graficznej. W najgorszym przypadku spali?a Ci si? karta graficzna.
 

Kamcio07

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Ma?e , ale trudne ?? pytanie

Dzi?ki wszystkim ju? rozwi?za?em problem trzaby?o zainstalowa? sterowniki tak jak pisali?cie .
Dzi?ki jeszcze raz.
Temat doz amkni?cia.
Pzdr.
Kamcio.
 
Status
Not open for further replies.
Top