What's new

Ma?e zmiany w kadrze.

Status
Not open for further replies.

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Witam!

Wys?a?em wiadomo?? do wy?ej postawionych kadrowicz?w z zapytaniem o status Manager'a. Po chwili kr?tkiej rozmowy z jedn? osob? z zespo?u, doszed?em do wniosku, ?e warto zapyta? r?wnie? was o zdanie. Nie oszukujmy si?, osoba pe?ni?c? ow? rol? obecnie nie spe?nia (ba nawet nie nie chce spe?nia?) postawionych przed ni? zada?. Kadrowicz o nick'u Xezz jest tylko kul? u nogi.
W wiadomo?ci kt?r? wys?a?em wspomnia?em o roli osoby na tym stanowisku i o osobie kt?ra piastowa?a to miejsce wcze?niej Constantine.
Nie wiem jak potoczy?y si? jego dalsze losy, ani co by?o przyczyn? owych zmian jednak por?wnanie tych postaci daje pi?kny kontrast.
Rozumiem, ?e od chwili gdy forum kupi?a sp. "In-Data" mamy ma?o do powiedzenia, jednak to my jeste?my jedyn? rzecz? kt?ra trzyma ow? stron? na "powierzchni internetu", i to dla nas wybierana jest osoba na to stanowisko.
?wiat nie jest tak kolorowy i pi?kny a cz?owiek pe?ni?cy ow? funkcj? na forum jest "kadrowiczem-widmo".
My?l?, ?e czas na zmiany. W szeregach za?ogi s? osoby kt?re powinny zaj?c jego miejsce, osoby kt?re mog? jeszcze co? dzia?a? - czasu na ratowanie forum ( o ile jest to mo?liwe) ubywa.

Jakie jest wasze zdanie?


Zanim przeczytam g?upie komentarze informuj?, ?e: wiem jak wygl?da sytuacja z ow? rang?, wiem jak zosta?a ona nadana.
Je?eli s? osoby kt?re chc? pisa? w odpowiedziach posty typu "to nie ma sensu", "nie wa?ne", "po chuj sie przejmowa?" etc i na tym opiera si? zakres ich wypowiedzi to prosz? aby jednocze?nie przytrzyma?y klawisze ALT+F4. W?tek za?o?ony dla ludzi poziomem wy?ej ni? pod?oga.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Czekamy po raz kolejny na histori? Vraela o tym jak ta ranga powsta?a...

Zmiana ludzi nic nie da.
 

Restles

Senior User
Joined
Aug 31, 2012
Messages
616
Reaction score
51
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Tyle krzyk?w o jakie? g?upie forum.. (tak poziom z pod?ogi)
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

W sumie nie ma to znaczenia. Nikomu przecie? nie przeszkadza. Poza nim sprawy managera za?atwia administracja oraz moderatorzy globalni, wi?c i tak wszystko sprawnie chodzi.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

W sumie nie ma to znaczenia. Nikomu przecie? nie przeszkadza. Poza nim sprawy managera za?atwia administracja oraz moderatorzy globalni, wi?c i tak wszystko sprawnie chodzi.

To po chuj go trzymacie?
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

To po chuj go trzymacie?

To samo pytanie zada?em. Skoro jest taka ranga, to powinna j? piastowa? osoba kt?ra chce pomaga?, a nie jest ze wzgl?du na firm? kt?ra kupi?a forum.
Dodam, ?e wiem co podobno by?o m?wione jak kto? sprzeciwi? si? "kadencji Xezz'a", ale mam nadziej?, ?e nie powstrzyma to was przed przedyskutowaniem tego tematu.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

JEST JEDNO ROZWI?ZANIE, ABY TO FORUM JAKO? ?Y?O ;p ALCOMINDZ NA ADMINA! ;p Kto si? zgadza niech da repa albo podzi?kowanie, odwdzi?cz? si? ;p
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

JEST JEDNO ROZWI?ZANIE, ABY TO FORUM JAKO? ?Y?O ;p ALCOMINDZ NA ADMINA! ;p Kto si? zgadza niech da repa albo podzi?kowanie, odwdzi?cz? si? ;p


Marcin ma racje, zmiana ludzi nic nie da. Tu trzeba zmieni? tematyk? :)

@down
nie skomentuj?.
 
Last edited:

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Tu trzeba zmieni? tematyk? :)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zmienmy tematyk? forum na metina XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Albo lepieeej!!! na unreal!!!!!! i Kenora na Admina!!!! XD
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zmienmy tematyk? forum na metina XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Albo lepieeej!!! na unreal!!!!!! i Kenora na Admina!!!! XD

ja-pierdole-co-za-debil.jpg


TNP nie zmieni tematyki ze wzgl?du na firm? - znaj?c ?ycie nie zgodz? si?, bo nie.
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

TNP nie zmieni tematyki ze wzgl?du na firm? - znaj?c ?ycie nie zgodz? si?, bo nie.

my?l?, ?e nie zmieni? tematyki, bo forum nazywa si? kurwa TIBIA.net.pl, czy co?.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Domena .pl przy kupnie kosztuje 16z?, a miesi?cznie 60z?. Zmiana domeny nie jest problemem.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Minkraft, etrl b?dzie zadowolony ;s
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Nie chodzi?o mi tu o tematyk? dot. konkretnej gry. Zrobi?bym ruch raczej w stylu torga. Nie mi ocenia? aktualn? sytuacje, ale obecne 80-90 os?b + 300 go?ci online to te? do?? sporo, jednak to ju? nie ten dobry tnet z 200-300 u?ytkownikami online. Zainteresowanie tym forum ju? nie b?dzie rosn?? (no chyba ?e CipSoft wyda ca?kiem now? super tibi??), a spada? wi?c co b?dzie za 2 lata? Nikt tego nie wie (wiadomo ?e Eturl b?dzie nadal adminem :d ), ale na pewno b?dzie coraz gorzej.
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Taki lekki offtop odno?nie syfu. Lepszym pomys?em ju? by by?o zrobienie konkurencji dla Otl4nd ;d
Czyli forum angielskie, ?eby nie tylko polscy tibijczycy mogli by? jego u?ytkownikami ;p
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

No, ale teraz angielscy forumowicze tez mog? by?..
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Taki lekki offtop odno?nie syfu. Lepszym pomys?em ju? by by?o zrobienie konkurencji dla Otl4nd ;d
Czyli forum angielskie, ?eby nie tylko polscy tibijczycy mogli by? jego u?ytkownikami ;p

Popieram, dodanie wi?kszej ilo?ci j?zyk?w jak np. angielski jest dobrym pomys?em. Wi?ksze pole do dzia?ania = wi?cej ludzi.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Jeszcze par? stron i Xezz nam odpowie ; )
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Ja nie wiem co wy kurwa macie do tej tenatyki. To, ze na rl malo ludzi gra nic nie znaczy, na otsach i otlandzie ruch jest jak nigdy.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ma?e zmiany w kadrze.

Taki lekki offtop odno?nie syfu. Lepszym pomys?em ju? by by?o zrobienie konkurencji dla Otl4nd ;d
Czyli forum angielskie, ?eby nie tylko polscy tibijczycy mogli by? jego u?ytkownikami ;p

TNP i konkurencja dla Otlandu? Marzenia.
 
Status
Not open for further replies.
Top