What's new

Maciej Kuro? nie ?yje.

Status
Not open for further replies.

Aro

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
102
Reaction score
7
Zmar? Maciej Kuro?, syn Jacka Kuronia, dziennikarz i autor program?w kulinarnych. Mia? 48 lat.

Maciej Kuro? by? bardzo popularnym dziennikarzem kulinarnym. Prowadzi? w?asne programy telewizyjne, jest autorem "Kuchni Polskiej. Kuchni Rzeczypospolitej Wielu Narod?w". Studiowa? w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Sko?czy? gastronomiczne studia w USA.

W latach 80. XX w. dzia?a? w Niezale?nym Zrzeszeniu Student?w. W stanie wojennym za dzia?alno?? opozycyjn? decyzj? ministra nauki i szkolnictwa zosta? usuni?ty z listy student?w UW. Zmar? niespodziewanie 25 grudnia 2008 roku z powodu ci??kiej niewydolno?ci kr??enia.

:[
 
Last edited:

Dany Dex

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
103
Reaction score
5
Age
28
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

Tylko nie ON!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEE!!!!! ?A?OBA :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Czasami sam robi?em jego potrawy...
 

Shaarki

Advanced User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
170
Reaction score
14
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

Dlaczego los nie da? mu nawet ma?ej szansy? Tak po prostu, w tym wieku, umar?...Porz?dny cz?owiek, bez pozy i nosa w chmurach, uczyem si? gotowania z jego przepis?w... C??, wielka szkoda...
 

Emilo114

User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

:( :( :( :( :( Nawet ja sam gotowa?em z jego przepis?w - LoL..
Najgorszy prezent w te ?wi?ta :( W Bo?e Narodzenie.. no c?? los tak chcia? :(

Chocia? z samego gotowania ten wspania?y cz?owiek nie s?yn??..
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

W fajny dzie? zmar?. Taki, czarny humorek rodem z "Krzy?ak?w" mi si? przypomnia?; nie martw si? ?mierci?, zrobi? ci ?adn? trumn?.
?mia? mi si? chce, jak widz? posty typu "?a?oba". Nie zna si? cz?owieka, czasem jego twarz w telewizji si? zobaczy?o, a tu umar? i wielka strata. Mo?e i, ale dla jego rodziny. Dla mnie ot, kolejna ?mier? kolejnego cz?owieka. Kiedy? zej?? trzeba.
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

Umar? wiec nie wr?ci ;/
Nie ma co na tibia.net.pl ?a?ob? robi? ;/
Mo?e jeszcze zrobicie dzia? : Maciej Kuro? Life - LoL
Dla mnie to nic bo co tydzie? w mojej miejscowo?ci jest bia?o czarna karteczka z krzy?em ;/
Cz?owiek jak cz?owiek nie potrzebnie si? m?czy bo i tak umrze ;/
To tyle :( Ide spa? xD
 

Arthur

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

Ehh. Dla mnie zawsze pozostanie dobrym, milym czlowiekiem no i wspania?ym kucharzem. By? tak? pozytywn? postaci? telewizji, do tego moglby dumny z rodzicow...

:(
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Maciej Kuro? nie ?yje.

Wielka szkoda ?e zmar? i to jeszcze w Bo?e Narodzenie :( By? bardzo dobrym kucharzem. Nie raz ogl?da?em jego program.
 
Status
Not open for further replies.
Top