What's new

Magic World Rekrutacja @

Status
Not open for further replies.

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Witam drogich u?ytkownik?w forum.
W Open Tibia Serwer ju? troszk? pracuje , zajmuje si? tym od bardzo dawna , i w ko?cu postanowi?em stworzy? najlepszy Open Tibia Server pod protok?? 8.1.
Dlaczego akurat ten protok?? ?
Ot?? dlatego ?e wielu graczy Tibii zniech?ci?o si? , do grania na Real Tibii , skutkiem tego s? ostatnie gwa?towne zmiany , chodzi mi tutaj o aktualizacje.
Poszukuj? paru ?mia?k?w , kt?rzy maj? troszk? wolnego czasu , umiej?tno?ci i cierpliwo?ci , zr?wnowa?onych a zarazem z fantazj?.
Posiadam bardzo stabilny silnik na , kt?rym nie ma ani jednego wirusa ( co u?atwia prace w przysz?o?ci )
Silnik jest pusty , po prostu dodamy nowe klasy , potwory od 0 , czary , skrypty i npc.
Mam taki pomys? aby wszystko by?o spolszczone npc , czary , potwory itp
Dobra koniec tego sm?tnego gadania czas na konkrety , do Ots'a s? potrzebni ludzie , tacy jak :

Mapper - to jedna z najwa?niejszych stanowisk na Ots'e jest ona odpowiedzialna za efekt wizualny , oraz ilo?? graczy bo ilo?? graczy g??wnie zale?y od mapy. Mapper r?wnie? po winien doskonale dogadywa? si? ze skrypterem , oraz mie? podstawow? umiej?tno?? skryptowania ( chodzi mi tutaj , aby wiedzie? gdzie Wpisa? uniqe id itp )
Skrypter - jest to g?owa pe?na pomys??w i fantazji oraz pe?nej r?wnowagi , musi mie? doskona?y kontakt z Mapperem . Skrypter musi umie? : napisa? skrypt od zera , robi? dobre czary ( np. 3 atakowe ) , potwory i czary dla nich , r??ne fajne tricki itp.
Hoster - no co tu du?o pisa? ten oto osobnik musi mie? stabilny komputer i min 4 mb ??cza ( nie zgrzeszy? jak by mia? serwer dedykowany ) i oczywi?cie host 24/7 w tym codziennie o ustalonej ze mn? godzinie serwer by? by wy??czony na np. 15 / 20 min aby serwer "odsapn?" zg?oszenia min 100 post?w
WebMaster - tu ju? troszk? wi?cej komplikacji jak i wymaga? , webmaster musi umie? zrobi? w?asny acc maker , odno?niki i najwa?niejsze umiej?tno?? postawienia sms shopu , konfiguracja itp.
Podsumowuj?c : Ka?dy z cz?onk?w b?dzie mia? zysk z sms shopu , i na gg

(5958725) ka?dy kto che by? na kt?rym? ze stanowisk ma obowi?zek podes?a? mi swoj? prace na gg , kt?re poda?em wy?ej ( czyli mapper - kawa?ek mapy , skrypter - ciekawy skrypt , web master - w?asny acc )
Silnik : 8.1 , XML
Mam tyle pomys??w w g?owie ?e normalnie mnie boli Pisa? Na GG 5958725
(Je?li masz dylemat i nie wiesz czy napisa? bo temat powsta? tydzie? temu " wal to " PISZ @@@ )​
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Magic World Rekrutacja @

PISA? NA GG 595 87 25
wolne miejsca czekaj?
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Magic World Rekrutacja @

Prosz? u usuni?cie tematu, dzi?kuj? pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top