What's new

Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Magna Conflicta

Cze??! Szukamy os?b do nowego projektu Open Tibia. Serwer b?dzie podobny do zwyk?ej rozgrywki w Tibi?. Kontrolujemy swoj? posta?, rozwijamy jej umiej?tno?ci, wykonujemy zadania i staramy si? zdoby? jak najlepszy ekwipunek i str?j. ?rodowisko, w kt?rym przyjdzie nam gra? jest jednak troch? inne ni? na standardowym serwerze. Akcja gry toczy si? na wielkim kontynencie, w kt?rego centrum jest ogromne miasto ludzi. Wok?? rozpo?cieraj? si? niezliczone krainy, w kt?rych mieszka mn?stwo zr??nicowanych ras. Niestety, kontynent zosta? nawiedzony przez z?e si?y. Z wielkiego wulkanu, kt?ry pojawi? si? jaki? czas temu w pobli?u miasta, wysz?a z?a energia, kt?ra sk??ci?a ze sob? wszystkie stworzenia. Zadaniem gracza b?dzie stawienie czo?a niebezpiecze?stwu i dowiedzenie si? kto lub co stoi za t? katastrof?.

Jak nie trudno si? zorientowa? po opisie, mapa b?dzie sk?ada?a si? z wielkiego miasta po?o?onego w centrum, a dooko?a b?d? r??nego rodzaju krainy. W grze pojawi? si? trzy profesje: ?owca, rycerz oraz mag. Do rozgrywki potrzebny b?dzie otclient przygotowany wcze?niej przez nas. Ulegnie on paru zmianom (mi?dzy innymi odchudzenie interfejsu).

Kto jest w dru?ynie?
  • - Oskar (linia fabularna, mapy, skrypty)
  • - Kuzyn (linia fabularna, questy, mapy)
  • - Caddie (grafika)
Kogo poszukujemy?
  • Mapper?w! Je?li potrafisz tworzy? przyzwoite mapy w dowolnym uk?adzie, klimacie to Ciebie w?a?nie poszukujemy.
  • Pisarzy! Same skrypty i mapa nie mog? tworzy? ca?o?ci bez odpowiednio przygotowanych NPCt?w i zada? dla graczy. Je?li lubisz pisa?, masz wyobra?ni? i poj?cie o tibijskim ?wiecie (potwory, przedmioty) to zg?o? si? ju? dzi?. Pami?taj, ?e poszukujemy osoby, kt?ra jest w stanie tworzy? opisy i linie dialogowe w j?zyku angielskim.
Wynagrodzenie
Serwer b?dzie posiada? SMS Shop, z kt?rego zyski b?d? sz?y na pokrycie koszt?w hostingu oraz wynagrodzenie dla ekipy.

Wz?r podania dla mappera:
- Imi?
- Wiek
- Stopie? zaawansowania:
?redni potrafisz tworzy? ?adne, przejrzyste mapy w podstawowych klimatach
?redni-zaawansowany tworzysz dobre mapy w wi?kszo?ci klimat?w, ale niekt?re s? ci obce
zaawansowany nie masz problem?w ze stworzeniem mapy w dowolnym klimacie
ekspert uwa?asz si? za eksperta, nie boisz si? wyzwa? i poszukujesz w?asnego stylu w mappingu
- Przyk?adowe prace (link do galerii, zdj?cia)
- Ile czasu jeste? w stanie po?wi?ci?

Wz?r podania dla pisarza:
- Imi?
- Wiek
- Na ile oceniasz sw?j angielski pisemny? (B1/B2/C1/C2)
- Przyk?adowa praca 100-150 s??w (lista temat?w: dialog z npctem (po angielsku), opis krainy faraon?w (po polsku).
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Fajnie ze Oskar co? kmini :)
Powodzonka ! :)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Od?wie?am!
Mam nadziej?, ?e znajdzie si? paru mapper?w =)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Od?wie?am. Wci?? czekamy na zg?oszenia :)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Od?wie?am.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Od?wie?am :)
 
Joined
Apr 25, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Witam, uwa?am si? na dobrego mappera wi?c sk?adam podanie :)

- Dawid
- 20
- Stopie? zaawansowania:

?redni-zaawansowany - potrafie du?o, jednak nie uwa?am si? za eksperta. Niekiedy robi? b??dy ale wiadomo, cz?owiek si? ca?y ?ycie uczy.

- Przyk?adowe prace - nie mam ?adnych( nowy komputer) jednak?e powiedzcie mi pod jak? wersje Tibi zrobi? map? to zrobi?. Dajcie mi szans? a nie zawiedziecie si? :)
- Ile czasu jeste? w stanie po?wi?ci? - Dziennie ok 1-2 godzinki :)


Nie pisze nic wi?cej bo nie ma sensu, je?eli chcecie wiedzie? co? wi?cej o mnie to mo?na pogada? na ts lub vt.
Je?eli we?miecie moje skromne podanie pod uwag? to prosz? o wiadomo?? na priv, wtedy zrobi? map? i ocenicie :)

---------- Tre?? dodana o 09:59 ----------

Witam, uwa?am si? na dobrego mappera wi?c sk?adam podanie :)

- Dawid
- 20
- Stopie? zaawansowania:

?redni-zaawansowany - potrafie du?o, jednak nie uwa?am si? za eksperta. Niekiedy robi? b??dy ale wiadomo, cz?owiek si? ca?y ?ycie uczy.

- Przyk?adowe prace - nie mam ?adnych( nowy komputer) jednak?e powiedzcie mi pod jak? wersje Tibi zrobi? map? to zrobi?. Dajcie mi szans? a nie zawiedziecie si? :)
- Ile czasu jeste? w stanie po?wi?ci? - Dziennie ok 1-2 godzinki :)


Nie pisze nic wi?cej bo nie ma sensu, je?eli chcecie wiedzie? co? wi?cej o mnie to mo?na pogada? na ts lub vt.
Je?eli we?miecie moje skromne podanie pod uwag? to prosz? o wiadomo?? na priv, wtedy zrobi? map? i ocenicie :)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Witam, uwa?am si? na dobrego mappera wi?c sk?adam podanie :)

- Dawid
- 20
- Stopie? zaawansowania:

?redni-zaawansowany - potrafie du?o, jednak nie uwa?am si? za eksperta. Niekiedy robi? b??dy ale wiadomo, cz?owiek si? ca?y ?ycie uczy.

- Przyk?adowe prace - nie mam ?adnych( nowy komputer) jednak?e powiedzcie mi pod jak? wersje Tibi zrobi? map? to zrobi?. Dajcie mi szans? a nie zawiedziecie si? :)
- Ile czasu jeste? w stanie po?wi?ci? - Dziennie ok 1-2 godzinki :)


Nie pisze nic wi?cej bo nie ma sensu, je?eli chcecie wiedzie? co? wi?cej o mnie to mo?na pogada? na ts lub vt.
Je?eli we?miecie moje skromne podanie pod uwag? to prosz? o wiadomo?? na priv, wtedy zrobi? map? i ocenicie :)

---------- Tre?? dodana o 09:59 ----------

Witam, uwa?am si? na dobrego mappera wi?c sk?adam podanie :)

- Dawid
- 20
- Stopie? zaawansowania:

?redni-zaawansowany - potrafie du?o, jednak nie uwa?am si? za eksperta. Niekiedy robi? b??dy ale wiadomo, cz?owiek si? ca?y ?ycie uczy.

- Przyk?adowe prace - nie mam ?adnych( nowy komputer) jednak?e powiedzcie mi pod jak? wersje Tibi zrobi? map? to zrobi?. Dajcie mi szans? a nie zawiedziecie si? :)
- Ile czasu jeste? w stanie po?wi?ci? - Dziennie ok 1-2 godzinki :)


Nie pisze nic wi?cej bo nie ma sensu, je?eli chcecie wiedzie? co? wi?cej o mnie to mo?na pogada? na ts lub vt.
Je?eli we?miecie moje skromne podanie pod uwag? to prosz? o wiadomo?? na priv, wtedy zrobi? map? i ocenicie :)

Je?li mo?esz to wrzu? jak?kolwiek prac? pod klient 10+
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Rifresz.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

- Imi?: Ada?
- Wiek: 17
- Stopie? zaawansowania: Poni?ej negatywnego
- Przyk?adowe prace (link do galerii, zdj?cia): CLICK MADAFAKA
- Ile czasu jeste? w stanie po?wi?ci?: Ok. 2h w tygodniu, mam ?ycie prywatne tak wi?c moze czasem znajdzie si? wiecej. Max 6/7h w tygodniu.
Ps. Widze ze serwer pod protok?? wy?ej niz 9.0 tak wi?c, je?li m?j poziom w mapach czyt. poni?ej negatywnego si? spodoba, to od razu zr?bcie mi RME pod 10.90 bo inaczej nie da rady.
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

[MENTION=124997]Refresh[/MENTION]
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Od?wie?am.

---------- Tre?? dodana o 06:37 ----------

Od?wie?am.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Polecam Adasika! :wink:
Czyli tego co na zdj?ciu ma pi?kna miko?ajke :wink:
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Pilnie poszukujemy mapper?w, od tego zale?y przysz?o?? czy projekt powstanie czy te? nie.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Od?wie?am!!!

---------- Tre?? dodana o 13:18 ----------

Od?wie?am!!!
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Magna Conflicta - Mapper, pisarz

Co jest z Wami? :wink:
 
Top