What's new

Mahu - Wiekowa Szesnastka

Status
Not open for further replies.

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113


Brak tematu, a to ?e bicik zapo?yczony ze starych nagrywek zip sk?adu, to macie tak? wiekow? szesnastk?. Zdaje sobie spraw? ?e flow jest kijowe a tekst u mnie le?y i troszeczk? sepleni?, ale s?dz? ?e z czasem to si? zmieni. ?agodne komentarze poprosz?.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Moim zdaniem masz bardzo przyjemny dla ucha g?os, nie chwal?c Ci? za bardzo, powiem, ?e te? taki bym chcia?, taki chilloutowy. Flow na troszk? ni?szym poziomie, ale jak bi? widzia? m?j pierwszy kawa?ek, a ?wczesny to by? mia? monstrualne por?wnanie, nie seplenisz tak jak ja i jeste? w chu* lepszy, troszk? da?bym g?o?niej wokal, props. Tekst ?yciowy, lecz za du?o czasownikowych rym?w.
Pozdro!
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

No dobra, napisz? tutaj takie swoje og?lne przemy?lenia, nie tylko na temat Twojego kawa?ka - dotycz?ce wszystkich "emsi" na forum.

Cz??? os?b nawija swoim zwyk?ym g?osem. Ty nale?ysz w?a?nie do tej pierwszej grupy, Astobalesie. Ci??ko to m?wi? o jakimkolwiek flow, po prostu m?wienie do bitu. Og?lny efekt nie jest z?y, to fakt, ale wynika to tylko i wy??cznie z Twoich warunk?w g?osowych. Prawie wszyscy, kt?rzy robi? to w ten spos?b brzmi? praktycznie tak samo (chyba, ?e kto? faktycznie ma wybitnie inny g?os), ale dop?ki nie wypracujesz swojego w?asnego stylu i nie przestaniesz brzmie? jak miliony innych nastoletnich raper?w to mo?e pomy?l bardziej o konkursach recytatorskich, ni? o majku.

Do drugiej grupy nale?y m.in. Fluos. Te? osi?ga w miar? fajny ko?cowy efekt, ale tutaj z kolei g?os jest tak nienaturalny, tak kurewsko sztuczny, ?e momentami to brzmi bardziej jak parodia, ni? rap. Ludzie, kt?rzy si? na tym znaj? lepiej ode mnie pewnie potrafi? nazwa? ten typ modulacji g?osu, ja niestety nie mam na to trafnego okre?lenia. Faktem jest jednak to, ?e ci, kt?rzy nie nawijaj? swoim normalnym g?osem jak Astobales to usi?uj? nawija? g?osem cholernie sztucznym jak Fluos i tutaj znowu wracamy do tego, ?e wszyscy brzmi? tak samo. Sic.

Ka?dy, kto s?ucha rapu zauwa?y?, ?e mainstreamowi MC maj? sw?j w?asny styl, w?asne flow. OSTRego pozna?bym na ko?cu ?wiata, tak samo ci??ki g?os Soko?a, nawijk? Mesa, Eldoki, ?ony, PiHa. Ka?dy z nich brzmi inaczej. Wy wszyscy natomiast brzmicie tak samo. I nawet, jak komu? to dobrze wychodzi to nigdy nie dotrzecie wy?ej, ni? ni?sze poziomy polskiego podziemia. P?ki co jedyn? osob?, kt?ra zaprezentowa?a nam swoje dokonania i kt?ra ma spore szanse na rozwini?cie si? jest Rybol, kt?ry brzmi dosy? oryginalnie, ta zmiana g?osu nie razi a? tak w uszy i og?lnie jest w porz?dku. Ca?a reszta powinna popracowa? nad wyrobieniem swojego w?asnego stylu, flow. Asto, ogarnij co? ponad sw?j "domy?lny" g?os. Fluos, nie modyfikuj swojego wokalu a? tak bardzo - wiem, ?e tak Ci fajniej brzmi i tak ?atwiej wej?? w bit, ale nigdzie nie zajdziesz, je?eli nie popracujesz nad zmian? tego na lepsze. Cz??? z Was (tak, nadal m?wi? do wszystkich forumowych raper?w) wrzuca kawa?ki, ?eby dosta? opierdol co robicie ?le i w sumie s?usznie. Mam jednak wra?enie, ?e niekt?rzy pojawiaj? si? tu tylko po to, ?eby zgarnia? propsy i pochwali? si? nowym kawa?kiem. Nie chc? nikogo obrazi? ani zdemotywowa? swoim postem, dlatego sp?jrzcie na niego pod k?tem porady, ni? napierdalania na Was. No i sorry Asto, ?e taka podsumowuj?ca wszystkich wypowied? trafi?a akurat do Twojego tematu, ale nie mia?em lepszego miejsca ?eby to napisa? ; d

Pjona.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Ja mam tak kurewsko ciulaty mikrofon, ?e modulacja w?a?nie tak wychodzi, teraz b?d? nagrywa? w studiu zobaczymy jak wyjdzie, ale dzi?ki za referat.
Kawa?ek props.
 

rapowierca

User
Joined
Apr 15, 2011
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Vrael - pola? mu kurwa, ta odpowied? to.. prawda.
 

Ravegon2

User
Joined
Apr 22, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Kawa?ek nie jest taki z?y, natomiast zaleca?bym Ci popracowanie nad flow i raczej zaprzestanie takim dzia?aniom jak zmiana barwy g?osu.
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Bez obrazy ale mi si? kawa?ek nie podoba?. Jaki? og?lnie za cichy. Nie podpad? mi. Vrael. ?adny wyk?ad :) Wezm? to sobie do serca.
 
Last edited:

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

k flow, po prostu m?wienie do bitu.
A HH to nie jest zwykle mowienie??

//##

Glos masz przyjemny... choc takiej muzyki nie lubie, wyszlo Ci to fajnie! :]
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

zmiana barwy g?osu.

Nie wiem o co wam kurwa chodzi, dla siebie samego brzmi? normalnie, ale dobra.

Vrael, my?l? ?e wszystko przyjdzie z czasem, nikt od razu nie staje si? b?g wie kim. A tracka wrzucam po to, aby pozna? opinie innych, bo jak wiecie dla siebie samego wszystko brzmi idealnie, a w rzeczywisto?ci tak nie jest.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Chcia?bym mie? taki g?os jak Ty. Jak tak pojedziesz w mixtapie Hiszpana to b?dzie bardzo dobry kawa?ek, ja ju? nagra?em swoj? ?semk? w studiu, a w?a?ciciel poprawi? nam jako?? bitu.
 

Ewentualny

User
Joined
May 6, 2011
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

#pan jedziemy ko?c?wkami
<ziew>
#topic
Tw?j angielski jest powalaj?cy, a humorystyka powoduje, ?e kiedy jestem smutny, to s?ucham twojego kawa?ka by si? bardziej dobi? debilstwem ludzi maj?cych dost?p do internetu, kt?rzy mieszkaj? niestety w Polsce. "LABEL" - kurwa LEJBEL DEBILU, "ma?y ?arcik" - he ma?y ?arcik, to zrobili twojemu ojcu przebijaj?c kondoma w aptece.
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

#pan jedziemy ko?c?wkami
<ziew>
#topic
Tw?j angielski jest powalaj?cy, a humorystyka powoduje, ?e kiedy jestem smutny, to s?ucham twojego kawa?ka by si? bardziej dobi? debilstwem ludzi maj?cych dost?p do internetu, kt?rzy mieszkaj? niestety w Polsce. "LABEL" - kurwa LEJBEL DEBILU, "ma?y ?arcik" - he ma?y ?arcik, to zrobili twojemu ojcu przebijaj?c kondoma w aptece.


My?lisz ?e jeste? fajny kurwa, wchodzisz na forum hejtowa? nowicjuszy, samemu nie nagrywaj?c bo stary nie chce ci kutasa z mordy wyci?gn??. Pocz?tki to pocz?tki nikt od razu nie staje si? b?g wie kim, ach ty przecie? tego nie wiesz bo kutasa w mordzie masz. Nie chce mi si? pisa?, szkoda czasu na takich frajer?w jak ty a wi?c po?egnam ci? skromnym wypierdalaj.

A warnujcie kurwa, sram to.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Albo si? jebne, albo znowu Cie zdemaskuje - Arczimonnnnnnnnteeeeeeeeeeeee! buahha
Mi?ku, przegry? sobie kabel od neta, bo wracasz na to forum 51232134359893ci raz pod 32423592385tym nickiem i hejtujesz na coraz ni?szym poziomie.

@top
Brawo Asto, fajny Ci g?os rodzice zrobili xdd
 

Ewentualny

User
Joined
May 6, 2011
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

My?lisz ?e jeste? fajny kurwa, wchodzisz na forum hejtowa? nowicjuszy, samemu nie nagrywaj?c bo stary nie chce ci kutasa z mordy wyci?gn??. Pocz?tki to pocz?tki nikt od razu nie staje si? b?g wie kim, ach ty przecie? tego nie wiesz bo kutasa w mordzie masz. Nie chce mi si? pisa?, szkoda czasu na takich frajer?w jak ty a wi?c po?egnam ci? skromnym wypierdalaj.
A warnujcie kurwa, sram to.
Nie masz czasu, a mo?e szkoda ci klawiatury? Co tam jeszcze wymy?lisz? Sranie, kutasy, hejtowanie, morda, wyci?ganie.. bogate s?ownictwo masz drogi Machu, ale powiedz mi czy m?wienie prawdy, to hejt? Czy jak twoja "dziewczyna" by ci powiedzia?a szczerze zdanie np: "we? zacznij si? my?, bo nie da si? wytrzyma? z tob?", to odpowiesz jej "zamknij t? mord?, a sory nie mo?esz, bo masz starego kutasa w mordzie, we? si? wyloguj i nie hejtuj nowicjuszy" - a? sam si? za?mia?em czyli dobre.
#down
Po pierwsze na tym forum nie ma tylu kont, po drugie jak jeste? g?upim, to g?upim zostaniesz Fragsie, hipokryto i tak?e to samo pytanie czy prawda i szczero??, to hejt? Jako? Virtelio ejkeej ?wirek nie zbluga? mnie za to, ?e jego ostatni track troche jebie s?oniem jak o tym z nim gada?em na VT, ale co tam hejt or die - moja zasada, przez was do g?owy mi wpychana.

PS. chyba dw?ch "-" ci zabrak?o przy liczbach
PS2. Dasz mi tabel? z poziomem hejtingu? Chc? zobaczy? ile expa mi brakuje do next levela.
 

Rybol1

New User
Joined
May 8, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Nie masz czasu, a mo?e szkoda ci klawiatury? Co tam jeszcze wymy?lisz? Sranie, kutasy, hejtowanie, morda, wyci?ganie.. bogate s?ownictwo masz drogi Machu, ale powiedz mi czy m?wienie prawdy, to hejt? Czy jak twoja "dziewczyna" by ci powiedzia?a szczerze zdanie np: "we? zacznij si? my?, bo nie da si? wytrzyma? z tob?", to odpowiesz jej "zamknij t? mord?, a sory nie mo?esz, bo masz starego kutasa w mordzie, we? si? wyloguj i nie hejtuj nowicjuszy" - a? sam si? za?mia?em czyli dobre.
#down
Po pierwsze na tym forum nie ma tylu kont, po drugie jak jeste? g?upim, to g?upim zostaniesz Fragsie, hipokryto i tak?e to samo pytanie czy prawda i szczero??, to hejt? Jako? Virtelio ejkeej ?wirek nie zbluga? mnie za to, ?e jego ostatni track troche jebie s?oniem jak o tym z nim gada?em na VT, ale co tam hejt or die - moja zasada, przez was do g?owy mi wpychana.
PS. chyba dw?ch "-" ci zabrak?o przy liczbach
PS2. Dasz mi tabel? z poziomem hejtingu? Chc? zobaczy? ile expa mi brakuje do next levela.
Kurwa, musz? ci przekaza? pewn? wa?n? informacj?. Przez ciebie straci?em par? sekund mojego ?ycia na za?o?enie maila bo niecodziennie spotyka si? takich idiot?w jak ty, w?a?ciwie? To chyba nawet dobrze. Gdybym codziennie spotyka? si? z takim imbecylem jakim jeste? w?a?nie ty to chyba bym kona? ze ?miechu 24 na dob?. Mam wra?enie, ?e czasami wr?cz musisz zarejestrowa? si? na tym popieprzonym forum i zacz??, a raczej po?wiczy? swoje umiej?tno?ci hejtera. [...]

NAGRAJ CO? W KO?CU ZAMIAST HEJTOWA? INNYCH.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Kurwa, musz? ci przekaza? pewn? wa?n? informacj?. Przez ciebie straci?em par? sekund mojego ?ycia na za?o?enie maila bo niecodziennie spotyka si? takich idiot?w jak ty, w?a?ciwie? To chyba nawet dobrze. Gdybym codziennie spotyka? si? z takim imbecylem jakim jeste? w?a?nie ty to chyba bym kona? ze ?miechu 24 na dob?. Mam wra?enie, ?e czasami wr?cz musisz zarejestrowa? si? na tym popieprzonym forum i zacz??, a raczej po?wiczy? swoje umiej?tno?ci hejtera. [...]
NAGRAJ CO? W KO?CU ZAMIAST HEJTOWA? INNYCH.

Ty te? nie robisz nic innego ni? hejtowanie ludzi na forum.
Mam wra?enie, ?e czasami wr?cz musisz zarejestrowa? si? na tym popieprzonym forum i zacz??, a raczej po?wiczy? swoje umiej?tno?ci hejtera. [...]
Skoro ju? tak napisa?e?, we? to sobie do serca.

@Topic
Jak dla mnie jebie kawa?kiem "A pami?tasz jak?". Miejscami rymy s?abe, ale nie jest najgorzej.

Notka moderatorska:
Je?eli ten flame si? nie zako?czy, zamkn? temat...//?wirek


@Rybol1
dlatego pierdol, cynna, mistrz nad mistrzami twierdzi, ze tylko hejtuje to moze pozostac w swoim przekonaniu ja leje cieplym moczem na takich fajterow forumowych wiec i w niego mam wbite.
Hueheh, przecie? ja tutaj z nikim nie "fajtuje", a ty wr?cz przeciwnie poza tym je?li masz we mnie wbite to po chuj wypowiadasz si? na m?j temat, na dodatek w dw?ch postach. To dopiero beka.


Rybol, teraz ju? wiem, czemu masz bana xP
 
Last edited:

Rybol1

New User
Joined
May 8, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Ty te? nie robisz nic innego ni? hejtowanie ludzi na forum.
Skoro ju? tak napisa?e?, we? to sobie do serca.
@Topic
Jak dla mnie jebie kawa?kiem "A pami?tasz jak?". Miejscami rymy s?abe, ale nie jest najgorzej.
Notka moderatorska:
Je?eli ten flame si? nie zako?czy, zamkn? temat...//?wirek
Za to ty jeste? tak zajebistym jakim SAM si? malujesz, beka. =d
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Beka 2, bo Rybol swoje nagra? xddd
Archi, odpu?? sobie to forum, powaga, nie chce znowu zaczyna? k??tn, ale na chuj tu wracasz, na chuj robiz zamieszanie, skoro masz pono? wbite?

@top
Jebie S?oniem, jak w zoo (OHOHOHOHOH). Bardzo ?adny track, ale ksywe to sobie tak chujowo chujow? da?e?, ?e <hlip>
 

Rybol1

New User
Joined
May 8, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Beka 2, bo Rybol swoje nagra? xddd
Archi, odpu?? sobie to forum, powaga, nie chce znowu zaczyna? k??tn, ale na chuj tu wracasz, na chuj robiz zamieszanie, skoro masz pono? wbite?
@top
Jebie S?oniem, jak w zoo (OHOHOHOHOH). Bardzo ?adny track, ale ksywe to sobie tak chujowo chujow? da?e?, ?e <hlip>
Zaden inny powod dla ktorego napisal tak, a nie inaczej jak brak innych argumentow raczej tutaj nie istnieje. dlatego pierdol, cynna, mistrz nad mistrzami twierdzi, ze tylko hejtuje to moze pozostac w swoim przekonaniu ja leje cieplym moczem na takich fajterow forumowych wiec i w niego mam wbite.
 

Ewentualny

User
Joined
May 6, 2011
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Mahu - Wiekowa Szesnastka

Kurwa, musz? ci przekaza? pewn? wa?n? informacj?. Przez ciebie straci?em par? sekund mojego ?ycia na za?o?enie maila bo niecodziennie spotyka si? takich idiot?w jak ty, w?a?ciwie? To chyba nawet dobrze. Gdybym codziennie spotyka? si? z takim imbecylem jakim jeste? w?a?nie ty to chyba bym kona? ze ?miechu 24 na dob?. Mam wra?enie, ?e czasami wr?cz musisz zarejestrowa? si? na tym popieprzonym forum i zacz??, a raczej po?wiczy? swoje umiej?tno?ci hejtera. [...]
NAGRAJ CO? W KO?CU ZAMIAST HEJTOWA? INNYCH.
Ciebie te? zapytam:
szczero?? = hejt? Co mam mu s?odzi?, ?e jest zajebi?cie? I co z tego wyjdzie? Zero progresu wyjdzie^^ 24 na dob? by? kona? ze ?miechu? Chujowa metafora mistrzu, bo cz?owiek ma te? w ci?gu dnia obowi?zki i naturalne potrzeby fizyczne i psychiczne, wi?c ?ycz? ci powodzenia w konaniu nie ze ?miechu raczej z b?lu wywo?anego przez g?upot?. Zak?ada?e? maila? No patrz jaki? ty bystry, lecz gdyby? my?la?, to by? nie musia? go zak?ada?, lecz jak ka?dy wie internet/komputer nie dla ka?dego jest. Dodatkowo czemu ja mam nagrywa? co?? Co ja jaki? raper jestem? Nigdy nie pisa?em, ?e jestem raperem, a to ?e mog?em napisa?, ?e chc? by?, to mo?e si? spe?ni? za rok, a mo?e dwa, trzy, czy te? za kilkadziesi?t lat, wi?c szanowny Rybolu poca?uj mnie w dup?, bo to b?dzie jedyna trafna decyzja w tej sytuacji z twojej strony, bo inteligencj?, to ty nie grzeszysz za bardzo. Dissuj i kompromituj si? jak chcesz;)
PS. Jak masz zamiar odpisa?, to odpisz na wszystko nie na to co potrafisz;) Jak kto? chce si? dopierdoli? do tego posta, bo chce pokaza?, ?e jest dobry i fajny, to niech wie, ?e zostanie zignorowany. Wiedzcie, ?e oboj?tnie co napiszecie, to mnie g?wno to rusza.

Archi, odpu?? sobie to forum, powaga, nie chce znowu zaczyna? k??tn, ale na chuj tu wracasz, na chuj robiz zamieszanie, skoro masz pono? wbite?
Wbite mam w uczestniczenie w rozwoju tego forum, a pisz?c takie posty nie robi? nic dobrego, a lubi? sobie z wami "porozmawia?".
ja leje cieplym moczem na takich fajterow forumowych wiec i w niego mam wbite.
Nom wida? jak masz wbite. Wbite to ty masz chyba w istnienie takie czego? jak m?zg i trze?wa orientacja w sytuacji, kt?ra powoduje, ?e ?amiesz palce napierdalaj?c w klawiatur?, a o zalanym potem biurku ju? nie wspomn?. Wiesz co mistrzu? Jeste? dobry raper, wi?c id? sta? na bloku z ziomkami i sobie na wolno jedzcie jak to robi nasz FluosMC(pozdrawiam).
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top