What's new

Make Tibia Great Again

vladimir13

User
Joined
Nov 9, 2016
Messages
18
Reaction score
1
Witam, chcialbym sie was zapytac, drodzy gracze, czego byscie oczekiwali od dobrego, solidnego i jeszcze nie sprawdzonego otsa Dragon Ball.
Gra skupiac sie powinna na warach, low exp, rpg, medium? W sumie tylko to chcialbym sie zapytac. Ktory z tych trybow gry najlepiej przyciagnie potencjalnych graczy.

Pozdrawiam serdecznie.

xRrHgXG.png
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Make Tibia Great Again

Jak dla mnie rpg z low expem :d + nowe grafiki i ciekawe systemy to powinno grac :D ale znajac zycie to bedzie tylko zwykly gotowiec...
 

vladimir13

User
Joined
Nov 9, 2016
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Make Tibia Great Again

Wybor dobra, czy zla. Walki miedzy nimi i zdobyte fragi widoczne sa na acc makerze w specjalnej kolumnie. Czekam na komentarze i pomysly.

xRrHgXG.png
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Make Tibia Great Again

Medium Rate ale z expstage (na pocz?tek do pierwszej transformacji co? szybszego i po transformacji coraz wolniej), w?asna mapa odwzorowana na DB, wymagaj?ce questy (nie tylko levela ale i my?lenia + czasu), innowacyjne systemy, du?o sag (na samej Z'ce mo?esz odwzorowac 130+ sag do tego dochodzi GT (pomijaj?c zwyk?ego DB) i ten nowy DBS. W?asne grafiki postaci i przedmiot?w a najlepiej izometryczne postacie. System Comba + co? dla team?w jakie? bonusy (teamy na serverze=randomowi gracze tez przyjda). Oczywi?cie balans (co? zwi?zanego z anime tj. dende nie by? postaci? pod dmg tylko supportem wiec czemu na ka?dym ots ma najwi?kszy dmg i 0 czarow buffujacych team lub te? leczacych).
?adny, przejrzysty i nieskomplikowany layout na acc (najlepiej do tego mi?y dla oka). Client zwykly (bro? bo?e OTC) (cipsoft Client - bot, bot = wi?cej graczy). Do tego jaki? wy?szy protok?? np 10.80 :) Taki tam przepis na sukces - wystarczy pomieszac z ci??k? prac? i BENG.
 

vladimir13

User
Joined
Nov 9, 2016
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Make Tibia Great Again

Questy takie wlasnie mam zamiar zrobic - pojscie i zabicie kilku monsterow zeby kliknac skrzynke jest po prostu chujowe, nudne i zbyt powtarzalne. Te "innowacyjne" systemy beda sciagniete z innych db ostow - system tagow z dbnsa zrobilem, kiedys bede musial sie na ich forum zarejestrowac i zobaczyc co maja wiecej. Grafiki beda poprawiane, trawa, drzewa, postacie, ale nie beda one nowe - szkoda pieniedzy i czasu na tworzenie wlasnych grafik - i tak zaraz to rozkradna, znow beda pospolite i nudne.

Przed:
B4LFARf.jpg


Po:
T9ZIop8.jpg


xRrHgXG.png
 

askara76

Advanced User
Joined
Oct 31, 2016
Messages
180
Reaction score
7
Odp: Make Tibia Great Again

Mog? powiedzie?, ?e ?adnie ale na 1 obrazku ,,niekt?re" przedmioty s? lepsze
 

Testoviron

New User
Joined
Oct 25, 2016
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Make Tibia Great Again

Taki serwer to by?oby nasze BOGACTWO, i to jest takie intro mojej wypowiedzi
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Make Tibia Great Again

Na twoim remake'u podoba mi si? tylko potara, brolly necklace i gotowka. Na DBSU potrzeba by by?o r?k do pracy - mam na my?li remake itemow - zainteresowany to pisz pw.

//edit
[MENTION=28528]doWn[/MENTION]
To ze kto? mnie okrad?, bo leci na kas? to 1... To, ?e grafika w teamie nie mieli?my i nie mamy (morthas siedzi przy mapie i jak znajdzie czas to co? tam w grafikach si? pobawi) to drugie... Po 3 nerdem? Typie... Gdybym mia? czas to bym siedzia? przy serwerze (google>wikipedia >nerd), a to, ?e pracuje na odpowiedzialnym stanowisku w salonie Chryslera (fiata, alfy romeo, jeep'a, daci i kilku innych marek) i niemam czasu usi??? do komputera na te 5min to inna sprawa :)
 
Last edited:

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Make Tibia Great Again

hahah ?wirus nie wierze, serio? Ci??ko Ci jakie? remaki porobi?? Vladimir nie polecam dzia?ania z tym typem wy?ej jest kr?taczem i zwyk?? pa?a nie obra?aj?c tu pa?. Nawet kurwa w dyskusji innego projektu reklamuje ten sw?j shit. Tak? mia?e? ekip? a teraz szukasz ludzi do remak?w? xD czy zn?w by?e? bezu?yteczny i nie chc? z Tb robi?? Nie wszczynam k??tni, wyra?am swoj? opinie na temat tego czego? wy?ej i ko?cz? tym konwersacje. [MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic, fajnie wygl?da po remaku. Pracuj dalej i r?b swoje nie zaczynaj wsp??pracy z jakimi? nerdami kt?rzy uwa?aj? si? za kogo? a tak naprawd? to ma?o kto za nimi wgl przepada bo tak naprawd? nic nie potrafi? - potrafi? naprawi? po 3 miesi?cach przej?cie na questa a co najlepsze jeszcze nie to przej?cie xD
Pozdrawiam, Nie pozdrawiam swirusa.
 
Last edited:

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Make Tibia Great Again

W koncu jakies fasolki ktore nie wygladaja jak zielone zarowki xd i sejf jako depo? xD
 

Testoviron

New User
Joined
Oct 25, 2016
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Make Tibia Great Again

Kiedy startuje ten serw bo teraz mam przerw? na budowie i bym chcia? sobie pogra? na moim Macu?
 

vladimir13

User
Joined
Nov 9, 2016
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Make Tibia Great Again

Acc maker podbije wasze serca.
Teraz musicie nacieszyc sie ta porcja spritow.
NtVvsyw.gif

Yl3IQQ2.gif

rMRZpCa.png


War, medium, low-rate? Ktora z tych opcji bedzie najlepszym rozwiazaniem?
Proponuje medium, z weekendowym budokaiem i wary pod temple jak w dawnym i dobrym wodbo.

xRrHgXG.png
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Make Tibia Great Again

Goku i vegeta blue ssj mi si? jedynie podobaj?, war na pocz?tku a potem po zrobieniu balansu mo?e low-rate?
 
Top