What's new

Mam Forum ! Kto mi pomo?e ? :D

Volti

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
86
Reaction score
1
Siemka chcia?em si? pochwali? ! Za?o?y?em forum o tematyce Telefoni Kom?rkowej ! Forum jest nowe a ju? ma ponad 200 odwiedzin . Szukam pomocnik?w wi?c przy okazji jak kto? chce to szukam Reklamatora / Moderatora. Potrzebuje 3 takich pomocnik?w . My?l? ?e forum wam si? spodoba i pomo?e rozwi?za? wasze problemy z telefonami . Oczywi?cie nie chcia?em w ten spos?b jako? reklamowa? forum tylko chcia?em si? pochwali? . My?l? ?e z czasem wszystko mi si? uda :D Pozdrawiam i zapraszam do komentowania tematu .

-----> Moje Forum -----> www.tylefony.jun.pl
 

Samex

New User
Joined
May 24, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Mam Forum ! Kto mi pomo?e ? :D

Moge byc moderatorem. Nie znam sie na telefonach tak dobrze , ale umiem porzadkowac dzialy itp. ;)


Kontakt
GG >22273315

@edit
takiego forum nie ma :O

@edit 2
K jest xD
 
Last edited:

Volti

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Mam Forum ! Kto mi pomo?e ? :D

Wiesz co ja jak ju? to szukam osoby kt?ra by?a by moderatorem oraz reklamatorem .. :)
 

Export

User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
15
Reaction score
2
Odp: Mam Forum ! Kto mi pomo?e ? :D

Ja mog? by? adminem. Widz?, ?e forum bardzo szybko si? rozwija, niez?a domena, ?wietny styl.

Oczywi?cie nie chcia?em w ten spos?b jako? reklamowa? forum tylko chcia?em si? pochwali? .
No co ty.. Reklama dla tak profesjonalnego forum? Przesta? twoje forum ju? przebija nawet takie strony jak google czy YouTube, a co m?wi? za kilka dni.
 

Nannance

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
109
Reaction score
18
Age
31
Odp: Mam Forum ! Kto mi pomo?e ? :D

Wszystko ?adnie git Mariola tylko grafika jak i oprogramowanie dno vB o wiele lepsze

Prosz? o reputacje gdy? napisa?em wyczerpuj?cy post
 
Top