What's new

[Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Status
Not open for further replies.

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Hi. Temat dla wszystkich krzykacz?w, kt?rzy nie wiedz? jak mappuje najbardziej hardcoreowy krytyk. B?d? dodawa? screeny z moich prac tak szybko jak b?d? m?g?.

jeden.png


dwae.png


trzy.png


I prosz? o komentarze krytyk?w kt?rzy krytykowa? umiej?. : )

Mirrory link?w;
1. /
2. /
3. /

#down
Rzecz jasna - nie jest. ; ) Nie sp?dzi?em przy niej wi?cej ni? 30 minutek, to taka na rozgrzanie palc?w. ;P

#Vrael
1. screen: Trawa na po?udniowym-zachodzie jest strasznie pusta - ?adnych kamyczk?w ani k?pek trawy.
Tia. Nie mia?em zapa?u ?eby zaspamowa? to trawkami. Podobnie jak zach?d i wsch?d od g?r. Ten fragmencik by? na szybko robiony dla krzykacz?w ?eby mogli wskaza? te b??dy. ; P
//Jako przodowy krzykacz jestem usatysfakcjonowany :p

#Simi
Wchodz?c w ten temat my?la?em, ?e wyka?esz si? 'na start' swojego tematu... A tutaj co? ; [
Wol? lamersko zaczyna?, a ko?czy? na tarczy. ;D
 
Last edited:

Parafian12

Active User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
64
Reaction score
2
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Fajnie mapujesz, tylko szkoda ,?e nic si? nie wy?wietla.
@o dziala
Praca jest dobra, lecz ?wietna nie jest, jednak?e nale?y do tych z g?rnych p??ki. Oceni? nie ma za bardzo czego, w 30 min uzyska?bym podobny efekt.
Pozdrawiam
2 edit: zmie? hosta bo wszstkie screny raz wchodza ra nie a te linki to w ogole mi nie wchodza
 
Last edited:

Zega

Active User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

No najlepszy krytyk, a robi takie dzie?a xD
no ja te? my?l? ?e 30 min nie zrobi?by? takiego czego?...
Chyba ?e masz pierwowz?r ;d
Bo na sam pocz?tek to zawsze trzeba jaki? pomys? mie?, co jest najtrudniejsze ;]

9/10 - ?adnie to wygl?da ;p
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Rzecz jasna - nie jest. ; ) Nie sp?dzi?em przy niej wi?cej ni? 30 minutek, to taka na rozgrzanie palc?w. ;P
Wchodz?c w ten temat my?la?em, ?e wyka?esz si? 'na start' swojego tematu... A tutaj co? ; [

Praca jest ?adna, jednak nie pasuje mi ten piasek i palma... Dziwnie to wygl?da, jednak poza tym nie mam si? do czego 'przyczepi?'.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

#offtop
wszyscy twoi fani ogl?daj? temat hahaaha.
#topic
?adnie bardzo uzyska?e? nawet nawet klimat w tej pracy u?y?e? bardzo du?o szczeg???w urozmaice? kt?re da?e ten bardzo ?adny efekt jedziesz dalej xd

edit
co do grzybka na kamieniu to naturalne
"Cipsoft powiedzia? niech powstan? NPC"
"Thrak powiedzia? niech wyro?nie grzyb na kamieniu" xD
 
Last edited:

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Po 1. To ma?o
Po 2. Wszystkich krytykujesz a sam nie robisz najlepiej (jest za du?o ?mieci)
Po 3. Je?li ju? dajesz paj?czyny to daj paj?ka albo jego deda
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Nie wiem jak wam ale mi osobi?cie si? podoba a i ta paj?czyna nie psuje efektu tylko go u?adnia ?e tak powiem ;d jak bym mia? ocenia? 9/10.
 

skala12

User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

WoW :rolleyes: niez?a praca.Bardzo mi si? podoba :p
 

Driftking

Active User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
71
Reaction score
15
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Bardzo ?adne !:D
Praktycznie 0 b?ed?w :D
8/10 :D (<----dlatego ?e troszke duzo tego wszystkiego i nie przypomina klimatu takiego realnego :p Ale jest prawie ze Fenomenalnie jak na swoj styl)
_______________________
Co do twojego krytykowania:
jest bardzo sluszne bo odkad jest RME to coraz wiecej tzw. "noob?w"
wystawia prace i nie wiadomo czy to z g?wnem por?wna? czy ze sperm? :D

[evil]Popieram Thraka w 100% Amen. [/evil]
 
Last edited by a moderator:
E

Ewande

Guest
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Szczerze mowiac, ta twoja praca jest dosc biedna. I od razu dopowiem - nie widzialem twojej krytyki ani nie oceniales moich prac, bo takowych tu nie dawalem.

Nie wiem, czy w zamierzeniu miala byc to mapa, czy pokazanie wszystkich nowych spritow z 8.4, ale tak czy siak - wyszlo to drugie. Nie wiem, co ma wspolnego krasnoludzkie drzewo z palma czy bagna przy skale, gorze i tej ciemnozielonej trawie z piaskiem. Kompletne pomieszanie klimatow. Ponadto - kwadratowa gora i brak realizmu (strzala wbita w metalowy pomnik i kamienna sciane oraz kosci [ostatni screen, lewa strona], ktore nie wiadomo skad sie tam znalazly; a moze ktos je wrzucil? ;>).

Ogolnie to nie podoba mi sie, ze zachowujesz sie, jakby caly swiat nalezal do ciebie - te teksty w stylu 'robilem to nie wiecej niz 30 minut'. Co mnie to obchodzi? Ja widze screen, czyli - jak mniemam - efekt koncowy, ktory mam ocenic, a nie jakas wersje alfa beta gamma. Jezeli wiec masz juz zamiar publikowac prace na forum, to dawaj je dopiero wtedy, gdy bedziesz pewny, ze juz nic wiecej nie wymyslisz.

Tyle ode mnie.
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Jak zobaczy?em ten temat to a? mi si? chcia?o napisa?
, ale nie b?d? niesprawiedliwy.

Mapa wygl?da bardzo dobrze i ciekawie, a w gruncie rzeczy przy wykorzystaniu tych wszystkich nowych tekstur stworzenie czego? takiego nie jest takie trudne.
8/10
 

Driftking

Active User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
71
Reaction score
15
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Jak?e niski poziom wypowiedzi. Cz?owieku, chcesz ocenia? prace na forum, to naucz si? pisa? jak cz?owiek, a nie jak prostak. Je?eli nowa osoba, kt?ra z mapeditorem ma styczno?? po raz pierwszy, pokazuje sw?j tw?r, to nawet, je?eli jest to wielka n?dza, trzeba go uszanowa?, a nie por?wnywa? jego prac? do g?wna. Nie ka?dy jest wielkim mapperem z wyobra?ni?, lecz ka?dy ma prawo pokaza? to, co potrafi - lub nie - i zosta? ocenionym, lecz z kultur?.
Btw. noob i newbie to dwie r??ne osoby, i zacznijcie to w ko?cu odr??nia?..
#Thrak
Nie zawsze ilo?? idzie w parze z jako?ci?, przez co Twoja mapa, owszem, jest ?adna, ale nastawia?e? tyle r??nych pierd??ek, r??nych klimat?w - bagno, pustynia, g?ry i trawa, nawet w Amazonii tego nie zobaczysz.
Co do tego Twojego miana najwi?kszego krytyka, pami?taj, ?e oceniaj? Ci? ludzie, a nie Ty sam siebie ; d



Za to twoja wypowiedz jest na bardzo wysokim poziomie!:D
My?lisz ze napisa?es d?ugiego posta i juz z Ciebie taki polonista ?
Od tego jest to forum aby pokazac cos dobrego a nie g?wna.
A wiesz ze jest takie cos jak tutorial mappingu czy tez inne pierdolki ktore
w 100% naucza mapperstwa g?wniarzy 10-letnich ?!
Ogarnij sie cz?owieku bo dla takich usprawiedliwicieli jak Ty nie ma miejsca na forum ! Nie robmy burdelu na forum !
____________________________________
Btw. Zr?b lepsza prace cwaniaku. Jakbys wiedzia? to Thrak robi cos co jest mi?e dla oka a nie kurwa tworzy realny swiat.. to jest cos niesamowitego zrobic naprawde cos magicznego i niespotykanego !
 
E

Ewande

Guest
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Za to twoja wypowiedz jest na bardzo wysokim poziomie!:D
My?lisz ze napisa?es d?ugiego posta i juz z Ciebie taki polonista ?
Myslisz, ze jestes glupi? Tak? O, to masz racje.
Od tego jest to forum aby pokazac cos dobrego a nie g?wna.
Hej, dzieki, ze mnie oswieciles.
A wiesz ze jest takie cos jak tutorial mappingu czy tez inne pierdolki ktore
w 100% naucza mapperstwa g?wniarzy 10-letnich ?!
I tu sie mylisz, panie specu - nic tak dobrze nie uczy jak porzadna krytyka. Poza tym, kto tu mowi o gowniarzach 10-letnich...
Ogarnij sie cz?owieku bo dla takich usprawiedliwicieli jak Ty nie ma miejsca na forum ! Nie robmy burdelu na forum !
Raczej dla takich pajacow jak ty nie ma miejsca na forum i mysle, ze to nie tylko moje zdanie.
Btw. Zr?b lepsza prace cwaniaku. Jakbys wiedzia? to Thrak robi cos co jest mi?e dla oka
Dla mnie to nie jest mile dla oka.
to jest cos niesamowitego zrobic naprawde cos magicznego i niespotykanego !
1h9eog.png


To tez jest niesamowite, nie? Jest magiczne i zapewniam cie, ze nie spotkasz tego nigdzie.
 

Driftking

Active User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
71
Reaction score
15
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Myslisz, ze jestes glupi? Tak? O, to masz racje.
Hej, dzieki, ze mnie oswieciles.
I tu sie mylisz, panie specu - nic tak dobrze nie uczy jak porzadna krytyka. Poza tym, kto tu mowi o gowniarzach 10-letnich...
Raczej dla takich pajacow jak ty nie ma miejsca na forum i mysle, ze to nie tylko moje zdanie.
Dla mnie to nie jest mile dla oka.
1h9eog.png

To tez jest niesamowite, nie? Jest magiczne i zapewniam cie, ze nie spotkasz tego nigdzie.

O widze ze postepy robisz :)
Juz potrafisz poslugiwac sie cytatami ?
No i nareszcie matka da?a w??czy? Ci RME (chyba przesta?a myslec ze masturbujesz sie przed tibia) :)


G?wno uczy a nie krytyka!
Najpierw trzeba poczuc klimat realny aby zaczac cos tworzyc a nie zrobic chuj wie co bo jakis dupek uslysza? o RME i mysli ze juz jest super i w ogole :D
_________________________________________________________________
Nie mam zamiaru sie klocic z ludzmi o Inteligencji mniejszej od rozmiaru swojego buta (to sie nazywa IQ jakby cos) :)
Dojdzmy do konsensusu. No w niektorych rzeczach masz racje (I musze Cie poprzec) ale mapa jest mi?a dla oka ;] RME oddaje inny klimat a jak odpalisz mape na server wyglada zawsze 2x lepiej !:D


Aha. Dziekuje za tego pieknego screena :D Mozesz to expo dac do downloadu !:D
 
Last edited:
E

Ewande

Guest
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Mo?ecie si? wyp?aka? na vencie/gg/skype/pw, gdziekolwiek - byle nie tutaj.
Hmm, o ile mi wiadomo, to forum sluzy do dyskusji i wymiany pogladow, a to, ze ten koles woli poobrazac 2 bylych adminow, to juz jakby nie moja wina. =d
Poza tym, co z ciebie za moderator, skoro nie dajesz warna za tak ewidentny post nie na temat, cytowanie zdjecia, obrazanie uzytkownikow, wulgaryzmy. Pomijam to, ze nie odroznia konsensusu od kompromisu... :)
A zeby nie bylo 'nie na temat', to moze male sugestie dla Thraka:
- usun palme i piasek,
- usun krasnoludzkie drzewo,
- ogarnij krzaczki i drzewka,
- nie rob obok siebie ciemnozielonej trawy i bagna,
- wywal te strzaly wbite w sciane i pomnik,
- bardziej urozmaic trawki, w miare mozliwosci nie dawaj takich samych rodzajow w tej samej linii blisko siebie,
- zmniejsz ilosc pajeczyn,
- usun troche 'detali', ktore psuja jednak ogolny widok.
Vrael said:
...na dany temat, w tym przypadku pokazanej mapy, a nie wzajemnych spekulacji o Waszych ilorazach inteligencji.
W poprzednim poscie stwierdzilem, ze ta mapa nie jest dla mnie mila dla oka i pokazalem, ze nie wszystko niespotykane i nierealne jest cudowne. ;]
Vrael said:
A 2 byli adminowie bardzo ch?tnie wdaj? si? w t? ?a?osn? dyskusj?.
Tego, ze chcialem mu pokazac, jak bardzo mylna ma opinie na temat poczatkujacych 'noobow' i niespotykanych map, nie nazwalbym wdaniem sie w dyskusje, a raczej sprostowaniem spraw. Zauwaz, iz nie kontynuuje tej rozmowy i nie zrobilbym tego nawet, gdyby nie bylo twojego postu. Tym bardziej nie widze, by Spid sie wdal w te dyskusje.
 
Last edited:

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

- usun palme i piasek,
- usun krasnoludzkie drzewo,
- ogarnij krzaczki i drzewka,
- nie rob obok siebie ciemnozielonej trawy i bagna,
- wywal te strzaly wbite w sciane i pomnik,
- bardziej urozmaic trawki, w miare mozliwosci nie dawaj takich samych rodzajow w tej samej linii blisko siebie,
- zmniejsz ilosc pajeczyn,
- usun troche 'detali', ktore psuja jednak ogolny widok.
Dzi?ki, na pewno si? zastosuje.

Ale co do piasku, swampu i ciemno zielonej trawy. Wed?ug mnie, takie mieszanie teren?w jest jak najbardziej naturalne. Lecz np. mieszanie trawy z law? ju? nie.
Ka?dy ma swoje gusta i gu?ciki. Pozdrawiam
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Trzeba ocenia? mape a nie charakter tego co ni? robi?...
Wed?ug mnie za durzo:
Mieszanki ru?nych krain..
Tylko lodu tam brakuje...
graficznie to nie?le wygl?da....
lecz do gry to taka mapka b?dzie ch***wa
moja ocena 6/10
I tu by pasowa?o napisa? pozdro Tharak
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Nie podoba mi si? ta mapa, nie pisze tego w celu "dojechania" Ci, nie chce w ten spos?b Ciebie urazi?. Wiem jednak ?e potrafisz lepiej. Co najwa?niejsze za du?o ?mieci w domku, i og?lny klimat pracy. ?le wygl?da r?wnie? nowa, dopiero co wyrastaj?ca trawa na zniszczonej warstwie poprzedniej, mam na my?li 1 ss. Jak powiedzia? pan wy?ej: "Brakuje jeszcze tylko ?niegu". Co do pierd??, to czemu deski wystaj? spoza brakuj?cej ?ciany? 5/10
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Mi si? mapa Thraka podoba :) 9/10 Bo wiem ?e mo?na by by?o j? troch? ulepszy?...Ale og?lnie wszystko do siebie pasuje i mapa jest mi?a dla oka...Szczeg??y do siebie pasuj? i jest w porz?dku !;)
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: [Mapa] Jak mappuje Thrak!?

Pozwol? si? wypowiedzie?.

Pierwsza sprawa - sam budynek. Mimo usilnych pr?b nie mog? odgadn??, jakie jest, a raczej by?o, jego przeznaczenie. Wie?yczka obserwacyjna? Obronna? Na to wskazuje wystr?j oraz brak okien… Jednak jak na obserwacyjn? jest za niska, za? obronna ma za zadanie czego? broni?… a tym czym? nie jest raczej ska?a. Budynek mieszkalny to tak?e nie jest. Nie jest to ?wi?tynia, kapliczka, stara pracownia, ani tak?e magazyn. Czy?by przeznaczenie tego budynku stanowi?o tajemnic??

Nie rozumiem w tibijskich budynkach tak?e jednego. Budynek jest opuszczony, nieu?ywany… Wskazuj? na to paj?czyny, trawa, pn?cza w jego ?rodku. Jednak… jakim cudem wszelkie pochodnie si? pal??

No i ta dziura za zbroj? na pi?trze - specjalna, czy te? nie? Je?li specjalna to brakuje chocia?by jakich? pozosta?o?ci barierek/p???cianki, czegokolwiek w tym stylu.

Teren?w zielonych nie potrafi? zbyt dobrze ocenia?, jednak jedna rzecz mnie tutaj zainteresowa?a. Sk?d kwiaty ko?o grzyb?w? Kwiaty, zw?aszcza wygl?daj?ce jak zastosowany tu heaven blossom, zazwyczaj rosn? w nas?onecznionych miejscach. W przeciwie?stwie do wi?kszo?ci grzyb?w. Oczywi?cie, wyst?puj? wyj?tki, lecz w Twej pracy takie po??czenie nie prezentuje si? naturalnie, przez co ska?a wygl?da, jakby by?a ozdobiona "na si??" wszystkim, co tylko wpad?o Ci pod myszk?. ??cznie z t? sk?rk? po bananie (sk?d si? tam ona wzi??a?). Ah, jeszcze jedna sprawa - grzybienie bia?e, czyli tzw lilie wodne, nie rosn? na bagnach.
 
Status
Not open for further replies.
Top