What's new

Mapa-problemy z potworami

Status
Not open for further replies.

Hassan

New User
Joined
May 28, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Z racji tego ze juz od 2 dni szukam green djinow prosilbym o zamieszczenie screena wszystkich map jakie sa na otsie... Znacznie by to ulatwilo odkrywanie nowych terenow. W rl tibii mapy sa tez udostepniane wiec jezeli tak bardzo dazycie do urealnienia Ots to zrobcie cos w kierunku pomocy poznawania mapy ots... oto link do map rl tibii

@Edit
Moglibyscie sie trzymac tego co jest w rl... np ze djiny sa w djin tower nad sprzedawcami a nie gdzies nie wiadomo gdzie w tombie ktorego pewnie nie ma... Np: jest Tar(czarna woda jezeli ktos nie wiem co to) a w zejsciu sa larvy ^.-

@down
Chodzi mi o to, ze bylo by TROCHE latwiej odnajdywac potwory i wykonywac questy... Jezeli Simon the Beggar mowi ze jego laska jest w Hero Cave to czemu zostawiliscie ja w furathan town gdzies w lesie? Informacje co do questow powinny byc JASNO i przejrzyscie wytlumaczone przez npc. Jezeli chcecie zmienic ots'a zeby byl inny niz Rl tibia to zrobcie to jak profesjonalisci. Ze tak powiem don't take it personaly
 
Last edited:

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Mo?liwe, ?e og?lna mapa ?wiata b?dzie kiedy? zrobiona, lecz nie ja o tym decyduj?.

Moglibyscie sie trzymac tego co jest w rl...

Niby dlaczego? OTS'y g??wnie maj? by? inne ni? rl ; )
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Po co robi? Ots'y z Rl map?? Nie rozumiem tego. Ots'y s?, ?eby pozna? co? nowego, typu inne mapy, expa, potwory, questy.

@down
Nie gram w Tibi? w og?le, ale gra?em przez 2,5 roku bez przerw, a co?
Chodzi o to, ?e si? wypowiada ? Chcia?em si? wypowiedzie? na temat tego, ?e otsy nie powinny by? takie jak Rl, ale to jak kto woli.
 
Last edited:

Hassan

New User
Joined
May 28, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Grasz wogole na tym otsie?

@down
O tym wlasnie mowie. God'y i Gm nie chca mowic co gdzie i jak ale mogli by chociaz nas pokierowac. Nie wiem czy kiedys slyszeliscie o stronie Tibia.wikia.com na ktorej sa umieszczone wszystkie spoilery do questow opisu potworow itp. My niestety tego nie mamy i nie bedziemy miec wiec lekkie sprostowanie co do questow by sie przydalo
Btw. powiedzialem "czarna woda" bo nie ktorzy nie wiedza co znaczy Tar po angielsku, a to znaczy smo?a.
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
@Hassan

Ta "czarna woda" to jak dla mnie smo?a, ale mniejsza o to. Jak dla mnie to nawet nie najgorszy pomys?, chocia? zepsu?o by to zabaw?, ale ta mapa jest spora, wi?c du?o to zajmie czasu zanim si? wszystko samemu odkryje.

Pozdrawiam,
Vendeto
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
Hmm, spoil?w do quest?w raczej na pewno nie b?dziemy robi?. Lecz mapa ?wiata b?dzie. Lecz dopiero gdy zrobimy dosy? du?y update mapy po kt?rym b?dzie zmieniane ma?e, nie znacz?ce rzeczy. Kiedy to b?dzie? Nie wiadomo. Wczoraj pewnien gracz przeszed? ca?? mape szukaj?c Quary. I co? Znalaz? je.
 

Hassan

New User
Joined
May 28, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Mhm... a kto to byl? Mapper Fury... moglibyscie mniejwiecej podpowiadac co gdzie mozna znalesc... i mowic jakie nowe questy dodaliscie. Nie chodzi mi o dokladnie spoile questow ale o informacje na ich temat.
 
G

Gudio

Guest
Hmm, spoil?w do quest?w raczej na pewno nie b?dziemy robi?. Lecz mapa ?wiata b?dzie. Lecz dopiero gdy zrobimy dosy? du?y update mapy po kt?rym b?dzie zmieniane ma?e, nie znacz?ce rzeczy. Kiedy to b?dzie? Nie wiadomo. Wczoraj pewnien gracz przeszed? ca?? mape szukaj?c Quary. I co? Znalaz? je.

Mapa ?wiata b?dzie, ale tylko ss z g?ry bez ?adnych opis?w - przykro mi.
Co do Quar?w, zosta?y zamkni?te - ca?e szcz??cie ?e jeden gracz je widzia?, ale i tak nieca?e :p Za szybko z tym wystartowali?my. B?dzie update, w kt?rym b?d? nowe wyspy i expowiska, npc od addon?w, a z reszt? - sami zobaczycie ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top