What's new

Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

Status
Not open for further replies.

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

Je?eli wcze?niej pisa?em, ?e w?adza jest dla niego najwa?niejsza, wi?c prawdopodobnie celem r?wnie? jest posiadanie wi?kszej w?adzy. Nie odpowiedzia?e? na pytanie.

Wi?ksza w?adza to tak?e wi?ksze obowi?zki, je?eli dla kogo? wa?na jest tylko w?adza, a nie potrafi ich wykona? tak jak nale?y to jest to sprawa do przedyskutowania.

Wiele os?b m?wi, i? jeste? .... (wykropkowane miejsce to jakie? wyzwisko). Je?eli to nawet 'k?amstwo' to czy nie s?dzisz, ?e w ka?dym k?amstwie jest odrobina prawdy.

Jak ju? kiedy? napisa?em, ?yjemy w wolnym pa?stwie, mamy wolno?? s?owa i my?li, dlatego ka?dy mo?e mie? w?asne zdanie, ale nie wiem czy do ko?ca prawdziwe. Dlatego tutaj warto przytoczy? pewn? sentencj? "Nie oceniaj ksi??ki po ok?adce"

Wiesz, ?e zabrzmia?o to jak by? by? nietykalny, albo zbyt pewny siebie. Co by? zrobi? jak by Ci zabrano rang? bezpowrotnie? Nadal siedzia? by? na forum i walczy? o jej odzyskanie czy da? by? sobie spok?j?

To tak nie dzia?a, jestem ju? w kadrze p?? roku, na pewno nie zosta?bym wyjebany bez ostrze?enia, na pewno m?g?bym napisa? jakiego? po?egnalnego posta na fm. C??, musia?bym si? z tym pogodzi? i odpocz?? troszeczk?, na pewno nie stara?bym si? o rang?, je?eli zosta?bym wyjebany z konkretnych powod?w, to po co blokowa? miejsce ?wie?ej krwi?
 

Coore

Senior User
Joined
May 2, 2011
Messages
511
Reaction score
33
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. Jakie masz cele w ?yciu?
2. Ile masz lat?
3. Lubisz gra? w Tibi??
4. Masz jakie? zwierz?tko?
5. Dlaczego akurat Global Mod?
6. Masz zamiar zosta? Menagerem czy Administratorem?
7. Jakie lubisz piwo?
8. Tw?j komputer spe?nia wymagania na tibie?

Pozdrawiam
~Coore
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

Dlaczego nie wychodzi ci bycie fajnym??
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. Jakie masz cele w ?yciu?
2. Ile masz lat?
3. Lubisz gra? w Tibi??
4. Masz jakie? zwierz?tko?
5. Dlaczego akurat Global Mod?
6. Masz zamiar zosta? Menagerem czy Administratorem?
7. Jakie lubisz piwo?
8. Tw?j komputer spe?nia wymagania na tibie?
Pozdrawiam
~Coore

1. -
2. -
3. -
4 - Nie, zdech?o.
5. -

Dlaczego nie wychodzi ci bycie fajnym??

By? mo?e Tw?j iloraz inteligencji nie pozwala na rozumienie tego.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. Co si? sta?o, ?e z potulnego lizodupa sta?e? si? ironicznym lizodupem? Doros?e?? Kto? bliski Ci umar?? Poczu?e? w?adz?? Uzasadnij swoj? odpowied? w spos?b obszerny i zadowalaj?cy moj? intelektualn? rz?dz?.

2. Czemu zamiast prowadzi? dyskusj? na Sb, pr?buj?c obali? ha?bi?ce Ci? prawdy i mity uciekasz do banowania? Przecie? tnet zmieni? si? niby i nie nadu?ywacie w?adzy, tak jak to robi?em ja, Speeder, czy ktokolwiek inny. Dlatego te? licz?, ?e odpowiedz w spos?b r?wnie zadowalaj?cy mnie, co i kadr?.

3. Wyra? swoje obawy, spostrze?enia na temat starych u?ytkownik?w, kt?rzy obecnie poza Sb nie uczestnicz? w ?yciu forum.

Licz?, ?e mimo, i? powszechnie uwa?amy jeste? za idiot? i pajaca dasz rad? odpowiedzie? na te pytania w wi?cej ni? 3 zdania. Mo?esz to potraktowa? jako szans?, kt?ra pozwoli Ci odpru? od siebie par? niepochlebnych ?atek.

P.S
Zdaj? sobie spraw?, ?e powy?sze pytania s? sformu?owane na troch? inny poziomie ni? reszta i zrozumienie i odpisanie na nie mo?e Ci zaj?? troch? wi?cej, ni? 10 minut, dlatego te? poczekam do jutra, a jak nie, to pozostaniesz Tym, kim jeste?.

Pozdrawiam.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. Co si? sta?o, ?e z potulnego lizodupa sta?e? si? ironicznym lizodupem? Doros?e?? Kto? bliski Ci umar?? Poczu?e? w?adz?? Uzasadnij swoj? odpowied? w spos?b obszerny i zadowalaj?cy moj? intelektualn? rz?dz?.
2. Czemu zamiast prowadzi? dyskusj? na Sb, pr?buj?c obali? ha?bi?ce Ci? prawdy i mity uciekasz do banowania? Przecie? tnet zmieni? si? niby i nie nadu?ywacie w?adzy, tak jak to robi?em ja, Speeder, czy ktokolwiek inny. Dlatego te? licz?, ?e odpowiedz w spos?b r?wnie zadowalaj?cy mnie, co i kadr?.
3. Wyra? swoje obawy, spostrze?enia na temat starych u?ytkownik?w, kt?rzy obecnie poza Sb nie uczestnicz? w ?yciu forum.
Licz?, ?e mimo, i? powszechnie uwa?amy jeste? za idiot? i pajaca dasz rad? odpowiedzie? na te pytania w wi?cej ni? 3 zdania. Mo?esz to potraktowa? jako szans?, kt?ra pozwoli Ci odpru? od siebie par? niepochlebnych ?atek.
P.S
Zdaj? sobie spraw?, ?e powy?sze pytania s? sformu?owane na troch? inny poziomie ni? reszta i zrozumienie i odpisanie na nie mo?e Ci zaj?? troch? wi?cej, ni? 10 minut, dlatego te? poczekam do jutra, a jak nie, to pozostaniesz Tym, kim jeste?.
Pozdrawiam.


1. Miki, sam dobrze wiesz jak to dzia?a, chyba nie musz? m?wi? tego Tobie, ex adminowi. W kadrze s? pewne zasady, kt?re s? respektowane. pajacujesz - wylatujesz. Sam przyznam, ?e w okresie listopada zesz?ego roku zachowywa?em si? infantylnie co te? skutkowa?o tak?, a nie inn? opini?. Jednak, mimo wszystko dojrza?em i po prostu nie przystaje mi teraz pajacowanie.
2. Ostatnimi czasy rzadko bywam na sb i prosz? Cie, powiedz kogo zbanowa?em dla w?asnego widzimisi?? Banowa?em tylko tych, kt?rzy wybitnie ?wiecili g?upot?, a tak?e pr?bowali si? popisa? przed innymi, wyzywaj?c kadr?.
3. Boje si? o ich g?owy, poniewa? ich zachowanie na sb jest do?? cz?sto por?wnywane do pajacowania, nie wiem kogo masz teraz na my?li. Jednak osoby, kt?re przychodz? mi na my?l b?a?ni? si? na sb i nie zas?uguj? na rang? zas?u?onego, kt?ry przecie? powinien by? przyk?adem dla nowych i nieco mniej do?wiadczonych.
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. ?l?sk ?
3. harmonia ?
4. kasha to pajac ?
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. Jestem twoj? myszk??
2. Lubisz pieczarki?
3.
880e4b4ca8ef506076bd5df11b009d32.gif

Obliczysz?
4. Co robisz poza tibi??
5. To ju? ostatnie 9 pytanie, czy polnix to rolnix?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. Jestem twoj? myszk??
2. Lubisz pieczarki?
3.
Obliczysz?
4. Co robisz poza tibi??
5. To ju? ostatnie 9 pytanie, czy polnix to rolnix?

1. Nie.
2. Tak.
3. Tak =D.
4. Moderuje ;/
5. ofc.
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. pyta?em si? o ?lask Wroc?aw...
2. znasz stolice Mongolii nie szukaj?c jej w googlach itp. ?
3. nie s?uszne to upomnienie bo slaby jestem z matmy, a tobie jak idzie ?
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

1. pyta?em si? o ?lask Wroc?aw...
2. znasz stolice Mongolii nie szukaj?c jej w googlach itp. ?
3. nie s?uszne to upomnienie bo slaby jestem z matmy, a tobie jak idzie ?

1. aaa
2. Tak, moje rodzinne miasto U?an Bator.
3. Te? s?abo ;/
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

znasz lua?
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Marcin24 - Chcia?em dac fajn? nazw? tematu, ale nie mam pomys?u.

Cze??.
1. Przywitasz si?? =(
 
Status
Not open for further replies.
Top