What's new

Marzenia ?

Status
Not open for further replies.

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Witam !
Jakie macie marzenia ? piszcie, ja napisze p?zniej.
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Marzenia ... Pi?kne lecz nie realne. Ka?dy marzy o tym jaki by chcia? by?, ale nie d??y do tego. Ile razy ju? kto? sobie przyrzek? - "Nigdy wi?cej tego nie zrobi?", a ile razy to zrobi?. Ile razy ok?amywali?cie swoich rodzic?w, ?e ju? nie chodzicie na wagary? Ile razy m?wili?cie = 'ju? nie b?d? p?aka?'

TOPIC:

Osi?gn?? sw?j cel. :)

@DOWN

To CI ambitne marzenie xP
 
Last edited:

Szynka007

Active User
Joined
May 9, 2008
Messages
67
Reaction score
1
Age
31
marze o ..?oo wiem marze o panienkach masuj?cymi mnie piersiami eh..xd
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
@up
Do burdelu idz i nie wyjdzie ci nawet tak drogo (nie pytaj z k?d wiem :O )

Narazie moim najbli?szym marzeniem jest Yamaha R6 :) Bo TZR ju? troche nie daje rady :p
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
(nie pytaj z k?d wiem :O )

; o

#topic: Takie dalsze to je?dzi? sobie paliwo?ernym musclem z lat 70-tych po Ameryce ; ) I najlepiej, ?eby czas si? cofn?? do tych lat, abym nie zbankrutowa? po 2km ; )

Inne to pojecha? do Czarnobyla i Prypeci.

Jakich? bliskich nie mam ; )
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Hmm, moje to pojecha? do jakiego? egzotycznego kraju, np. Hawaje =p
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Koszyk?wka i Egipt ;)
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
W przysz?o??i by? bogastym o_O :p no niewiem :p moje marzenie to niepowiem :p 1 powiedzia?em :p
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Nowy, super extra serwer tibia.net.pl ... :'))
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Zda? szko?y i ?eby wszystko si? u?orzy?o z Paulink? :***
I to tyle :p takie skryte jeszcze jedno :D to to ?eby nowego fajowego kompa se kupi?
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
No to ja teraz.
Chcia?bym w przysz?osci byc w 100% samodzielny, zeby rodzice nie mowili mi co mam robic - to mnie wkurza ;), w?asny kwadrat to jest to ! ; D.Miec rodzine, super zone, dzieci, zyc szczesliwie i w dostatku.Dobrym samochodem tez bym nie pogardzi?, na poczatek moze byc Audi TT, p?zniej cos lepszego jak starczy kasy.Duzo zwierzak?w, od ps?w i kot?w, po najdziwniejsze gady.
 

Guma12

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
24
Reaction score
1
Moim marzeniem jest wyjecha? kiedy? motorem do okola ?wiata z najlepszymi kumplami.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Mam kilka marze? :) Pierwsze to zamieszka? w USA w Californi (zawsze fajnie wygl?da na filmach xD), a drugie wi??e si? Paris Hilton xD.
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Moim marzeniem jest zrobienie super kariery w biznesie, a potem wielkie jakuzzi z masa?ystkami i palm? z bananami nad b?belkami :D + panie obs?uguj?ce do tego co dziennie wielkie i wystawowe imprezy@.@!
 

Aisha

User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Age
32
Oh moich marze? jest tak wiele ale najbardziej skryte to --->(Aby dziewczyny mia?y w?asne Euro 20?? w nog? a nie tylko ch?opacy"oczywi?cie bra? w nim udzia? i wygra? !!),(Mie? wielki basen "taki z film?w") i by? piosenkark? na skale ?wiatow?.Mmm mo?e jakie? si? spe?ni
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
hmm moim marzeniem jest to ?eby mie? zawsze w domu cieplo i ?eby z?ym ludzi? dzia?o sie piek?o ja nie rymuje ja marze na jawie i mysle o trawie ktora mam nosi? zebym mogl jako takie ciuchy nosi?
a tak na powa?nie to marzy mi sie by? do?? na dobrym poziomie finansowym mie? ?on? i 3 dzieci 2 syn?w i 1 c?rk? rozbija? sie jaka? dobr? furk? i mie? dobra robot? ;)
P.S nie chodzi mi o noszenie takiej zwyklej trawy podw?rkowej :d oczywi?cie to wszystko fikcja ;)
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Ja w przysz?o?ci chcia?bym by? s?awnym pi?karzem, poniewa? gram od dziecka w pi?k?, a gram ju? przez 5 lat. Chcia?bym gra? chocia? jak Rados?aw Matusiak, heh bo ma tak samo na nazwisko co ja. Gra? chocia? na razie w I lidze, a p??niej Milan i w og?le, ale pewnie to nie realne.
 

ScooTer

User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
22
Reaction score
0
@up
Do burdelu idz i nie wyjdzie ci nawet tak drogo (nie pytaj z k?d wiem :O )

Narazie moim najbli?szym marzeniem jest Yamaha R6 :) Bo TZR ju? troche nie daje rady :p

Hahahahahahahahahahaahahah dobre :D

@Topic

Mie? normalne ?ycie nie przeprowadza? si? co chwil? mie? prac? i pieni?dze na ?ycie zwyk?e ?ycie w Anglii...
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Hmm marzenia bez nich zycie nie mialo by sensu ;].
Moje marzenia zdac wszystkie szkoly potem Dostac jakasc dobrze platna prace ;].
Dostac Kone Stinky 2008 lub Rockridera +9 ;]
Miec dzieci,Bo mysle ze dzieci sa fajne xD.
 
Last edited:

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Zawsze marzy?em ?eby by? millionerem, ale nie takim sknerusem tylko bogatym cz?owiekiem z zaje**st? rodzinka :D...

?ebym nie musia? oszcz?dza? tylko gdybym mia? tyle kasy ?ebym m?g? uszcz??liwia? innych...

Ale mojim najwi?kszym marzeniem jest mie? grono bardzo dobrych przyjaci?? kt?rzy nieodwr?c? si? odemnie nawet w najgorszej sytu?acji... Do szcz??cia chyba tylko tego mi potzreba... Nawet nie chodzi mi o mi?o??, wola? bym nigdy nie by? sam...
 
Status
Not open for further replies.
Top