What's new

Masz problem? Napisz!

Status
Not open for further replies.
A

AOTG

Guest
Odp: Masz problem? Napisz!

Nie wiem jak zrobi? zeby po godzinie wywalalo ludzi z train monkkow ;/

Trzeba ustawi? czas po jakim ludzie afk maj? by? kickani. Jak m?wi? kolega up w config lua pewnie masz ta opcj?.

@gaewu123
Dziwne ; d
Sprawd? mo?e w og?le co to za plik skoro masz do niego ?cie?k?.
 

rychu198

New User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Masz problem? Napisz!

Chcia?bym si? dowiedzie? ile by kosztowa? najta?szy dedyk pod tibie 8.54 kt?ry utrzyma? 150-250+ prosi?bym odpowiedz na gg 7377828 ;p
 

zozozozozle

Active User
Joined
Aug 10, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Masz problem? Napisz!

@up
My?le, ze 300-350 z? na ovh.pl.

@topic
Siema, mam problem ot?? gdy pr?buje sie zalogowa? na byle jakie konto w acc makerze i naciskam enter strona przenosi mnie zn?w do logowania. Nie moge sie dosta? przez to do Admin Panel. Acc maker jest na razie na localhost. Nie jestem za bardzo obcykany w tym wszystkim bo dopiero od niedawna sie tym zajmuje, dlatego problem moze by? banalny. Umnia? bys to rozwi?za???
 
Last edited:

zeus997

User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: Masz problem? Napisz!

Witam ja mam problem z now? graficzk? wszystko luz dobrze dodana graficzka lecz jak chce gm przywo?a? wyskakuje mi
i wy?ancza mi klienta prosz? o pomoc bardzo
 
A

AOTG

Guest
Odp: Masz problem? Napisz!

@up
My?le, ze 300-350 z? na ovh.pl.
@topic
Siema, mam problem ot?? gdy pr?buje sie zalogowa? na byle jakie konto w acc makerze i naciskam enter strona przenosi mnie zn?w do logowania. Nie moge sie dosta? przez to do Admin Panel. Acc maker jest na razie na localhost. Nie jestem za bardzo obcykany w tym wszystkim bo dopiero od niedawna sie tym zajmuje, dlatego problem moze by? banalny. Umnia? bys to rozwi?za???
W config.lua silnika je?li masz co? wpisanego w linii ze stronka (url) usu? to.

@UP
Sprawd? czy dobrze zapisa?e? Tibia.spr kolejnie Tibia.dat a na koniec items.otb
Pami?taj, ?e trzeba doda? te? item do items.xml
 

zozozozozle

Active User
Joined
Aug 10, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Masz problem? Napisz!

Mam tam wpisane localhost. Dobra nast?pne pytanie:

Jak skonfigurowa? - profesje, account managera, create account, site options w acc makerze 0.3.6 by gesior?? W poradnikach jest 11 punkt?w instalacji a w moim acc makerze tylko 7.
ss:

wwss.jpg


next:

Dlaczego niechce mi sie wczytywa? verification code? Czego to b??d?

ss:

dddu.jpg





@Problem rozwi?zany
 
Last edited:

zeus997

User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: Masz problem? Napisz!

wszystko jest dobrze zapisane i wyskakuje mi ten b??d w kliencie a wszystko skopiowa?em jak trzeba i gdzie trzeba pozapisywa?em dobrze
i nic ci?gle b??d z klientem
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Masz problem? Napisz!

[USER]zozozozozle[/USER]
Wejd? we folder imgverification i otw?rz plik imagebuilder.php i tam w 1 linijce zmie?

Code:
<?
na
Code:
<?PHP
 

panczo 1995

Advanced User
Joined
Apr 5, 2009
Messages
383
Reaction score
13
Odp: Masz problem? Napisz!

Siema Mam Ots Linux I Chce Doda? Ikonki Do Sms Shopa Lecz Nie Mog? Znale?? Folderu Item_Images Wie Kto? Gdzie Wrzuci? ?eby Zadzia?a?o
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Masz problem? Napisz!

Folder item_images wrzu? do katalogu tam, gdzie masz index.php itp.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Masz problem? Napisz!

Mam tam wpisane localhost. Dobra nast?pne pytanie:
Jak skonfigurowa? - profesje, account managera, create account, site options w acc makerze 0.3.6 by gesior?? W poradnikach jest 11 punkt?w instalacji a w moim acc makerze tylko 7.
ss:

next:
Dlaczego niechce mi sie wczytywa? verification code? Czego to b??d?
ss:

@Problem rozwi?zany

Wszystkie poradniki, kt?re przegl?da?em podczas nauki ?adowania tego wszystkiego tak?e mia?y 11 opcji. A czemu? Bo by?y pod starsze wersje. Dzi? nowe opcje wypar?y te stare. Admin Panel tak?e jest ubo?szy. Mo?na by?o np. ustawi? wszystkie parametry postaci na acc-maker, dzi? robi si? to szybciej poprzez postacie Sample. Wi?c nie masz si? co obawia?.

Co do kodu te? mia?em ten b??d i jedynym sposobem jakim znam na jego napraw? to wy??czenie tej opcji w configu acc makera.

@zeus997
Gdyby? wszystko dobrze za?adowa?, sprity i pododawa? itemy i tak dalej nie by?oby b??du. Spr?buj od nowa z poradnikiem.

@down
Pewnie chodzi?o to, ?e nie zaznaczy?e? go jako container? Bo p??niej w items.xml jego pojemno?? zmieniasz.
 
Last edited:

zeus997

User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: Masz problem? Napisz!

@zeus997
Gdyby? wszystko dobrze za?adowa?, sprity i pododawa? itemy i tak dalej nie by?oby b??du. Spr?buj od nowa z poradnikiem.
Znowu zrobi?em wszystko dobrze tyle ?e backpacka nie moge otworzy? ;/ teraz nawet mo?e z?y dat edytor otitemedytor mo?e z?y podaj linki do tych dobrych na 8.1 klienta pliss


@edit
Dzia?a wszystko jak kto? ma z tym problem pomog? bo ju? wiem co by?o nie tak ...
 
Last edited:

zozozozozle

Active User
Joined
Aug 10, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Masz problem? Napisz!

Pierwsza sprawa:

Jak zrobi? ?eby po wykorzystaniiu potka viale znika?y, a nie zostawa?y w bp?

Druga sprawa:

Gdy na swoim ots wbijam lvl, mlvl lub jakis skill to pokazuj? sie gwiazdki wok?? mnie. Jak to zlikwidowa???

Trzecia sprawa

Gdy loguje sie pierwszy raz na posta? jest ona w addonie yeti. Jak to zmieni?? Chcia?bym zeby postac logowa?a sie w bia?ym citizenie
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: Masz problem? Napisz!

Ot?? dawno nie zajmowa?em si? ots-ami i dzi? postanowi?em sci?gn?? silnik no i pr?buje za?o?y? baze danych chce importowa? i wyskakuje
zapytanie SQL:

DROP TRIGGER IF EXISTS `oncreate_players` ;

MySQL zwr?ci? komunikat: Dokumentacja
#1064 - Something is wrong in your syntax obok 'TRIGGER IF EXISTS `oncreate_players`' w linii 1
moje ustawienia cofingu to

ustawienia w cofingu to :

sqlType = "mysql"

sqlHost = "localhost"

sqlPort = 3306

sqlUser = "root"

sqlPass = ""

sqlDatabase = "vardius"

sqlFile = "Vardius"

sqlKeepAlive = 0

mysqlReadTimeout = 10

mysqlWriteTimeout = 10

encryptionType = "plain"

nazwa bazy danych w silniku to Vardius w bazie danych stworzy?em baz? o nazwie "vardius" my?l? ?e wszystko jest dobrze powie mi kto? co ?le zrobi?em?
 
A

AOTG

Guest
Odp: Masz problem? Napisz!

Pierwsza sprawa:
Jak zrobi? ?eby po wykorzystaniiu potka viale znika?y, a nie zostawa?y w bp?
Druga sprawa:
Gdy na swoim ots wbijam lvl, mlvl lub jakis skill to pokazuj? sie gwiazdki wok?? mnie. Jak to zlikwidowa???
Trzecia sprawa
Gdy loguje sie pierwszy raz na posta? jest ona w addonie yeti. Jak to zmieni?? Chcia?bym zeby postac logowa?a sie w bia?ym citizenie

Do pierwszego potrzeba skryptu, kt?ry znajdziesz w necie.
Do drugiego musisz usun?? skrypt, kt?ry odpowiada za pokazywanie gwiazdek po wbiciu poziomu.
Co do trzeciego nie znam twojego silnika i wersji wi?c nie mog? pom?c.


Ot?? dawno nie zajmowa?em si? ots-ami i dzi? postanowi?em sci?gn?? silnik no i pr?buje za?o?y? baze danych chce importowa? i wyskakuje
ustawienia w cofingu to :
nazwa bazy danych w silniku to Vardius w bazie danych stworzy?em baz? o nazwie "vardius" my?l? ?e wszystko jest dobrze powie mi kto? co ?le zrobi?em?

sqlFile = "Vardius" Tu jest z du?ej litery wi?c mo?e ustaw baze z wielk? liter? na pocz?tku? Sorry ale nie mam pomys?u.

@@Prosz? nie pisa? nowych post?w, poniewa? aktualnie mam ma?o czasu i jad? na swoje ma?e "Tour De Europe" ; d i nie b?d? mia? kiedy wam odpisywa?.@@
 
Status
Not open for further replies.
Top