What's new

-Tibia 8.60 Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Status
Not open for further replies.

Geograf

New User
Joined
Mar 22, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Zapowiada Si? Bardzo Fajny Ots... W?a?nie na taki czeka?em a? powsta?...Ten ots spodoba? mi si? zaraz na wst?pie gdy tu wszed?em mnie zadowala ;DDD My?l? ?e to najfajniejszy wychodz?cy ots...
Mapa +
Eventy +
Brak Vipa ++


Wchodz? na tego OTS !!!"
:} 100%
 
Last edited:

Ganu

Advanced User
Joined
Mar 2, 2009
Messages
361
Reaction score
23
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Troch? dziwnie wygl?da mi ten behemoth na takim respawnie(raczej mi si? nie kojarzy z lataniem po otwartej), po za tym ci??ko oceni?. + za mapke vanilli, ale w niedalekiej przysz?o?ci pare ots?w takich startuje, wi?c nie wiem jak z wybiciem si? b?dzie. Anyway Gl.
 

Kazik Flo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
216
Reaction score
8
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

---od?wie?am---
 

Lesiu383

New User
Joined
Mar 23, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Oj zgadzam si? z Gandalfem masz racje ots wygl?da fajnie.R?wnie? lubi? mapk? Vanili za co macie wielkiego + wydaje mi si? ?e ots b?dzie si? dobrze prezentowa? w praktyce.Zak?adam KOnto
 

Sexbastian

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
151
Reaction score
8
Age
30
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

O bo?e co za shit.. te nowe expowiska to s? prostok?ty i kwadraty? Wida?, ?e ots powstaje tylko dla kasy. Zobaczcie na sms shop!
 

Kazik Flo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
216
Reaction score
8
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Nie wiem dlaczego twierdzisz ale dzi? zaktualizuje sms shop'a, hmm serwer raczej nie dla zysk?w tylko dla zabawy i mi?ej atmosfery kt?ra tam b?dzie panowa? jest jeszcze kilka dni do startu wi?c chcia?bym dowiedzie? co zmieni? co doda? co usun?? itp. co do expowisk s? poprawione.
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Czlowieku usun ten server ;O bo bedzie gorszy od carmenii ( wtedy god tabi bedzie trzepal kite) nowe expowiska robisz swietne... swietne kwadratowe IDEALNE NA EVO 999999999999x po kiego grzyba GHOUL razem ze SKELETONEM i BEHEMOTHEM? Przyszli w odwiedziny zajarac? -.^exp ta... exp + nazwa przypomina mi evo otsy (bo nazwe to chyba jakies dziecko wymyslilo) jakie nowe czary? eq? potwory? pokazalbys je na screenach? NIE? lepiej pokazac ze sie ma mape vanilli! zamiast poprzec screenami swoja wypowiedz gzz

A i przeloz date startu na 1 kwietnia ok? bo to idealnie do siebie pasuje
 

Kazik Flo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
216
Reaction score
8
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

xxx
 
Last edited:

loko95

User
Joined
Aug 25, 2008
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Mog? powiedzie? szczerze ?e NIE POLECAM tego otsa poniewa? jest na nim du?o bug?w i mapa sama w sobie nie jest dopracowana, brak balansu postaci, expowiska co niekt?re to same kwadraty NIE POLECAM


Gra?em na testach i jest du?o ale to bardzo du?o bug?w z tego co mi wiadomo to ots b?dzie jedynie dla kasy i nie b?dzie na nim update i cz?stych event?w. "Admin" je?eli mo?na go tak nazwa? to totalny dzieciak kt?ry ma 14 czy 15 lat!! Kupi? sobie dedyka i ?ci?gn?? otsa z neta albo kupi? od kogo? i my?li ?e nic nie trzeba przy nim robi? wbij? nie wiadomo ile os?b i b?dzie mia? z tego kokosy. Je?eli kto? ma zamiar gra? na tym ots to lepiej niech si? dobrze zastanowi bo ots d?ugo nie postoi.
 

Kazik Flo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
216
Reaction score
8
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

ojj sk?d wiesz ile mam lat ?. to pierwsze pytanie :D po drugie je?li s? jakie? bugi na mapie wys?ucham je. jak to brak balansu profesji ? 3dni robili?my z czarami i broniami itp. kto co naopowiada? takie bzdury ?e serwer tylko dla kasy ?. jak to nic nie robi? ca?y czas siedz? przy mapie spellach itemach, questach... ogarnij kole? .
 

Plomienn

Advanced User
Joined
Sep 19, 2012
Messages
269
Reaction score
7
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

Mog? powiedzie? szczerze ?e NIE POLECAM tego otsa poniewa? jest na nim du?o bug?w i mapa sama w sobie nie jest dopracowana, brak balansu postaci, expowiska co niekt?re to same kwadraty NIE POLECAM


Gra?em na testach i jest du?o ale to bardzo du?o bug?w z tego co mi wiadomo to ots b?dzie jedynie dla kasy i nie b?dzie na nim update i cz?stych event?w. "Admin" je?eli mo?na go tak nazwa? to totalny dzieciak kt?ry ma 14 czy 15 lat!! Kupi? sobie dedyka i ?ci?gn?? otsa z neta albo kupi? od kogo? i my?li ?e nic nie trzeba przy nim robi? wbij? nie wiadomo ile os?b i b?dzie mia? z tego kokosy. Je?eli kto? ma zamiar gra? na tym ots to lepiej niech si? dobrze zastanowi bo ots d?ugo nie postoi.

Zgadzam sie
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Mega-OTS.zapto.org ! [Vanilia MAP] ! [8.6] ! [START] 29.03.2013, GODZ. 17.00 !

fajnie plaza obok questu(? bo expo to raczej nie jest) i przez rzeczke sobie bede 30druidem z ava behe bil gzz wgl otsik zwalony i to tyle w temacie nikt nie wbije! chyba ze noob chary gma x-log na train
 
Status
Not open for further replies.
Top