What's new

MetallicA

Status
Not open for further replies.

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Metallica ostatnimi czasy jest moim ulubionym zespo?em, s?ucha? mo?na jej kilka godzin... Chcia?bym si? dowiedzie? jakie jest wasze zdanie na temat tego zespo?u i jakie piosenki lubicie najbardziej. Moja to: Nothing else matters
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: MetallicA

NOTHING ELSE MATTERS!

Moja ulubiona piosenka. Znam j? na pami??. Mettalica to kultowy zesp?? metalowy chocia? wielu ich krytykuje ale ja uwielbiam. Maj? fajnego nowego wokalist?. Fajn? br?dk? ma =)
 

Kutyy

User
Joined
May 24, 2009
Messages
27
Reaction score
1
Odp: MetallicA

Ja ju? rzygam tym Nothing Else Matters :D Ale piosenka w porz?dku
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: MetallicA

Mi si? ta piosenka bardzo podoba! Lubi? to samo co pan 2x up. Super zesp??, super utwory uwielbiam. Mo?na s?ucha? godzinami. :p
 

Hympa

User
Joined
Aug 8, 2009
Messages
29
Reaction score
1
Odp: MetallicA

Enter Sandman

ftw!!

Zespo?u s?ucham od w sumie roku i tak si? wkr?ci?em, ?e a? zacz??em gra? na perkusji :p
 

Esende

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Odp: MetallicA

nie lubie metaulu!!!hip-hop rap g?r? tede kr?lem!
 
Last edited by a moderator:

Kutyy

User
Joined
May 24, 2009
Messages
27
Reaction score
1
Odp: MetallicA

nie lubie metaulu!!!hip-hop rap g?r? tede kr?lem!


ja_pierdole_174_439.jpg
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: MetallicA

esende chyba ma downa :f jak nie lubisz to nawet tu nie zagladaj nubie :/

ja slucham metalliki, bylem na jednym koncercie (zajebisty)... oni moim zdaniem nigdy sie nie zestarzeja xD ulubiona piosenka: master of puppets :p
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: MetallicA

For Whom The Bell Tolls z albumu S&M (Live with SFSO)
oraz Human z tego samego albumu!
 

Piruxus

Active User
Joined
May 7, 2009
Messages
71
Reaction score
7
Odp: MetallicA

Metallica... Niekt?re kawa?ki wpadaj? mi w ucho jak np. Nothing Else Matters czy One ale nie lubi? takiej typowej nawalanki to nie dla mnie. Wol? co? punkowego/rockowego.
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: MetallicA

Hero of the day
Enter Sandman
ST. ANGER

Metallici s?ucham 3 lata zesp?? do?? znany, lecz ostatnio straci? na popularno?ci za obci?cie w?os?w o_O

Kiedy? na jakim? forum widzia?em ze kole? napisa? : "Slajer i Metalika to moje ulubione zespo?y" :huh:
 

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: MetallicA

Moj? ulubion? piosenk? jest stare, dobre Master of Puppets :D Zesp?? mimo i? jest do?? stary (rok za?o?enia 1981) nadal nie?le si? trzyma :D Kirk Hammett jest chyba najlepszym gitarzyst? 4EVER! ;D Pozdro
 

Xear

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
47
Reaction score
5
Odp: MetallicA

Oczywi?cie ze lubi? najlepszy zesp?? jak dla mnie Tak?e Nothing else matters mi sie podoba

//Nie u?ywaj czerwonego koloru w postach plx.
 
Last edited by a moderator:

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
33
Odp: MetallicA

Czytaj?c stwierdzi?em, i? jednak musz? skrytykowa? wielkich fan?w tego? zespo?u, kt?rych poj?cie o ich muzyce zaczyna i ko?czy si? na Nothing Else Matters ew. Unforgiven, bo te? piosenka radiowa. I w sumie tyle, gdy? to ju? powinno ich dyskryminowa?.

Ale i ode mnie... Z repertuaru prekursor?w Trashu szanuj? albumy, gdy? poszczeg?lne piosenki ci??ko wymienia?: Black Album, ku zdziwieniu Death Magnetic i ulubiony nawet w ca?ym moim ?wiecie muzycznym- St. Anger, kt?rego ok?adka prawie znalaz?a si? na moim lewym ramieniu w formie tatua?u. Czemu? w?a?nie album z 2003 roku? G??wnie ze wzgl?du na uci??liwy d?wi?k werbla w kt?rym si? zakocha?em, co akurat cz?sto jest krytykowane i ob?miewane (tak, z tym te? si? spotka?em), ale te? ?wietn? koordynacj? obiema stopami i og?ln? gr? Larsa Ulricha, kt?r? sam ?wicz? na moim sprz?cie.

Na zako?czenie dodam utw?r godny ods?uchania: The Unnamed Feeling, kt?ry w sumie m?g?bym zaliczy? jako "najfajniejszy", gdyby do tego zesz?o.
 
Last edited:

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: MetallicA

Po prostu nothing else matters jest piosenk?, kt?ra podoba si? wielu osobom.
The Day Never Comes te? jest super ale mimo to moj? ulubion? piosenk? jest w?a?nie Nothing Else Matters.
Ja polecam tak?e Unforgiven i Unforgiven II.
 
Last edited:

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: MetallicA

@up
co uwa?asz o unforgiven III? :p moim zdaniem piosenka fajna, ale z intro troch? przesadzili ^^' po 1 za d?ugie, a po 2 zbyt... sztywne? o_O

@Elf
mi si? werbel Larsa nie podoba? na st anger :p za to zn?w jest lepiej nastrojony na death magnetic, wi?c wybaczam o/ sam pr?buj? gra? jak Lars, i nawet mi wychodzi :3 jeszcze sobie kupi? ze 3 talerze i ze 3 b?bny i b?d? gra? jak on, bo zbyt ma?? perkusj? dysponuj? (5 b?bn?w i 3 talerze :p)
 
Last edited:

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
33
Odp: MetallicA

Po prostu nothing else matters jest piosenk?, kt?ra podoba si? wielu osobom.
The Day Never Comes te? jest super ale mimo to moj? ulubion? piosenk? jest w?a?nie Nothing Else Matters.
Ja polecam tak?e Unforgiven i Unforgiven II.
Owszem, mo?e si? wielu podoba?, ale niestety 80% lubi?cych ten utw?r zna tylko jego mimo, ?e Meta dzia?a od zaraz 30 lat :)
@up
co uwa?asz o unforgiven III? :p moim zdaniem piosenka fajna, ale z intro troch? przesadzili ^^' po 1 za d?ugie, a po 2 zbyt... sztywne? o_O
@Elf
mi si? werbel Larsa nie podoba? na st anger :p za to zn?w jest lepiej nastrojony na death magnetic, wi?c wybaczam o/ sam pr?buj? gra? jak Lars, i nawet mi wychodzi :3 jeszcze sobie kupi? ze 3 talerze i ze 3 b?bny i b?d? gra? jak on, bo zbyt ma?? perkusj? dysponuj? (5 b?bn?w i 3 talerze :p)
Nie zgodz? si? z wypowiedzi? o Unforgiven III, gdy? imho, w?a?nie nadaje uroku tej piosence, dok?adnie przez ow? powag?. Niestety piosenka bardzo ?atwa do zagrania na gitarze, perkusji jak i pianinie :p

Co do werbla- wyra?nie podkre?li?em, ?e w?a?nie dlatego i nie nazywajmy tego "nastrojeniem", bo kiedy? muzyka Heavy Metalowa by?a r?wnie? tylko roztrojeniem gitar.

Pozdrawiam.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: MetallicA

kt?rych poj?cie o ich muzyce zaczyna i ko?czy si? na Nothing Else Matters
Prawie ka?dy, kto zacz?? s?ucha? Metalliki, zacz?? od Nothing Else Matters. To pewnie przez to, ?e by?a ona pierwsz? piosenk?.

mi si? werbel Larsa nie podoba? na st anger
Mi wr?cz przeciwnie ;)

jeszcze sobie kupi? ze 3 talerze i ze 3 b?bny i b?d? gra? jak on, bo zbyt ma?? perkusj? dysponuj? (5 b?bn?w i 3 talerze )
Lars pewnie i na tym by zagra? co? dobrego ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top