What's new

Metin2[Solar] Mental 52-56lv !!! Pro z Eq ;)

Status
Not open for further replies.

paulo852

User
Joined
May 8, 2011
Messages
33
Reaction score
1
Witam na mojej aukcji ;)

Przedmiot:Wojownik Mental
Cena:do uzgodnienia
Forma p?atno?ci:Dogadamy si?
Kontakt: GG- 8800910 lub e-mail pepsi852@gmial.com ;)


Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania konto w „Metin2” na serwerze Solar(S26).Jest to Wojownik Mental lvl 52-55 z eq.

Skile Wojownika:

Silne Cia?o:m4-m7

Duchowe Uderzenie:m6-m9

Walni?cie:m1-m4

Tapni?cie:Reszta PKT

Uderzenie Miecza:1PKT

Do konta dorzucam trzy konta: Shopa ,Buffa ,Dropa

Shop

Na Shopie s? dwie postacie. Na jednej Postaci bardzo du?o ulepszaczy i rzeczy na sprzeda? wartych sporo.Na drugiej postaci znajduje si? du?o Ksi?g Polimorfi, J?zyk?w, I Marmur?w okolo 25 I zborje z fajnymi bonami i w magazynie tych postaci s? zbroje z v1 do ulepszania lub na sell i eq z pro bonami i abs.

Buff - 34/38

Na Buffce znajduje si? eq z Intem - Dzwon +6/12 Inta ,Kolce +9 z Intem , Zbroja do biegania i reszta eq podstawowego.Skile to m1/m3, buffy oko?o 35%.

Drop - 28/36 lv

Na Dropie znjduje sie Wojownik Body. Eq to przek?adane by?o z g?ownej postaci i bardzo dobry by? drop.Jest jeszcze mnisia do biegania z KD speeda +4 i mnisia +9 z kd +3/4.

Na postaci g?ownej magazyn jest pe?en rzeczy:2 ?wiadectwa dzika i renifera.Itemek Z IS.Og?lnie wszystko jest warte oko?o 350kk. Posta? gdzie ma Nick wojownika nie ma ?adnych cyfr i nie jest cos w stylu (dropek,Maciek1883 itp), buffka tez nie ma nicku z Buffxxxx itp ,drop tak samo.Nicki s? bardzo fajne i bardzo podoba?y si? kolegom z gry.

Je?eli kto? jest zainteresowany to prosz? o kontakt i poka?e zdj?cia eq, itemk?w , tzn. wszystkiego !
Wi?cej informacji pod numerem gg: 8800910 lub e-mial: pepsi852@gmial.com



Podkre?lam, ?e postacie i itemki s? w?asno?ci? firmy Gameforge 4D GmbH, a ja sprzedaje jedynie czas po?wi?cony na rozbudowanie postaci i zdobycie itemkow.
 

paulo852

User
Joined
May 8, 2011
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Metin2[Solar] Mental 52-56lv !!! Pro z Eq ;)

Dalej aktualne.... Sprzeda? mog? przez allegro.
 
Status
Not open for further replies.
Top