What's new

Mi?sny u Chestera #2 ~GoldenEra

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Witam serdecznie wszystkich czytaj?cych!

Moje imi? jest w nicku, wi?c nie widz? sensu si? przedstawiania. Po ogromnej przerwie z tibi?, bo o ile mnie pami?? nie myli, min??o ju? z 7 lat, postanowi?em wr?ci? do tej prze?miesznej gry kt?ra jednak gdzie? zostawi?a swoje korzenie. Bez wi?kszego owijania w bawe?n?, mia?em galeri? par? lat temu, foty wygas?y, przesta?a by? aktualna, kurtyna opad?a i by? mo?e m?j "poziom wtajemniczenia" przez te par? lat uleg? zmianie. Ci kt?rzy mnie znaj?, o ile tu jeszcze s?, napewno wiedz? na co mnie sta? i w jakich klimatach czu?em si? czasami niczym B?g lub prekursor(szczypta ironii). Dla tych kt?rzy mnie nie znaj?, uwielbiam mroczne klimaty, zniszczenie, ?mier? oraz architektur? tibijsk?. Dobra, dosy? tych przechwa?ek i samogwa?t?w s?ownych, kto? chce dowiedzie? si? wi?cej o mnie to zapraszam na priv lub pytanie razem z ocen? fotk?w.


Nie b?d? si? rozpisywa? o projekcie bo robi? to dla zabawy, je?li mapa b?dzie gotowa to wplot? w to zaplanowan? ju? dawno historie.
Z rzeczy technicznych, shape tworzy?em sam, zaplanowa?em ka?dy wi?kszy punkt na mapie, reszta b?dzie robiona na spontanie. Jest gdzie si? popisa? umiej?tno?ciami i b?dzie to dla mnie wyzwanie ?eby odnale?? si? w klimatach w kt?rych nie pracowa?em. Poniewa? RME nie ogarn?? konwertowania formatu otx na otbm by?em zmuszony poci?? map? na 4 cz??ci, kt?re nie wa?? razem wi?cej ni? 60mb. Po sklejeniu ca?a mapa ma 7400x4800sqm.

Dla przypomnienia, to co widzicie poni?ej jest ju? przekonwertowane na otbm w skali 7:1
2u44umh.jpg


Miejsce nad kt?rym aktualnie pracuje to Stolica Borgmund, dzielnica biedoty na po?udnie od pa?acu. Na teraz, udost?pniam tylko jedno zdj?cie z mapy, wkr?tce b?dzie ich wi?cej.
v4c7ww.jpg


Zach?cam do ?ywej dyskusji, komentowania, oceniania, zadawania pyta?.

Serdecznie pozdrawiam
Chester
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Mi?sny u Chestera #2 ~GoldenEra

?adnie si? prezentuje :) Rep ++
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Mi?sny u Chestera #2 ~GoldenEra

Fajnie fajnie witaj na tibi zapraszamy do maperowania i do fotek wrzucania :)
Shape mapy jest cool!
Miasto tez spoko... ale i tak bym sporo pozmienia? ; )
 

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Odp: Mi?sny u Chestera #2 ~GoldenEra

Dzi?kuje za komentarze, je?li masz ochot? mo?esz mi pokaza? zaznaczaj?c co dok?adnie na co by? pozmienia?.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Mi?sny u Chestera #2 ~GoldenEra

Nie no spoko taki masz styl ka?dy ma inny. ;)
A pozmienia? bym bordery. ;d ci??ko powiedzie? jak, tak jak by pasowa?o najlepiej. :D
zale?y kto co lubi.
 

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Odp: Mi?sny u Chestera #2 ~GoldenEra


Na po?udnie od stolicy Borgmund znajduj? si? stara latarnia morska. Jeszcze do niedawna s?u?y?a ona za punkt nawigacyjny pi?knej i ogromnej floty Kr?la...

29pp7pg.jpg
 
Top