What's new

Midori nast?pc? Windows.

Status
Not open for further replies.

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Jak wiadomo, gdy jeden system Windows jest ju? prawie uko?czony, to firma rozpoczyna prac? nad nast?pn? wersj?. Windows 7 dnia 13 lipca ma zosta? uko?czony wi?c zaczn? si? prace nad windows 8. Jak wyczyta? w encyklopedii mo?na Windows 8 ma by? ostatnim systemem z rodziny Windows. Nast?pc? Windows?w ma by? system Midori.
Wikipedia o Windows 8 said:
Microsoft Windows 8 to robocza nazwa nast?pcy systemu Microsoft Windows 7, tworzonego przez firm? Microsoft. Windows 8 ma by? ostatnim systemem operacyjnym z system?w z rodziny Microsoft Windows. Nast?pc? b?dzie system o nazwie kodowej Midori.
A poczyta? mo?emy o systemie Midori.
 
N

Nemo

Guest
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Ciekawe, co to b?dzie za system...
Poza tym, nie jest to takie pewne.
Niekt?rzy dziennikarze wskazuj?, ?e Midori mo?e sta? si? nast?pc? system?w z rodziny Microsoft Windows.
Mo?e, ale nie musi. Raczej Microsoft tak ?atwo nie porzuci produkcji system?w Windows. Poza tym, dlaczego mieliby to robi??

#down
Co do windowsa 7, ja posiadam wersj? testow? i wcale zachwycaj?cy nie jest.
 
Last edited:

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Nemo said:
Raczej Microsoft tak ?atwo nie porzuci produkcji system?w Windows.

Przecie? Midori b?dzie nale?a?o do Microsoftu, wi?c chyba bez r??nicy czy nowy windows czy zupe?nie nowy system.

A tak przy okazji nie mog? si? doczeka? windowsa 7, widzia?em SS-y z wersji beta.
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Ciekawe, co to b?dzie za system...
Poza tym, nie jest to takie pewne.
Mo?e, ale nie musi. Raczej Microsoft tak ?atwo nie porzuci produkcji system?w Windows. Poza tym, dlaczego mieliby to robi??
#down
Co do windowsa 7, ja posiadam wersj? testow? i wcale zachwycaj?cy nie jest.



Czytanie ze zrozumieniem Windows 8 ma byc ostatni wiec albo wcale nie bedzie nowych systemow albo Midori.
 

wiewiorQ

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
347
Reaction score
11
Odp: Midori nast?pc? Windows.

O ile korporacja Microsft' u si? nie rozpadnie albo nie upadnie to mo?emy liczy? na nowy system operacyjny. ale najpierw niech zrobi? Windows 8.
Pewnie te nowe oprogramowanie bd u?ywane na komputerach z monitorami dotykowych.
 

Chellios

New User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
4
Reaction score
2
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Nie wiadomo jak to b?dzie, mo?liwe ?e mo?e by? szybki lub te? powolny. Za kilka lat Windows zako?czy swoj? prac?, wi?c powstan? inne firmy. Tylko jedno mnie martwi, ?e mo?e wygl?da? inaczej ni? kochany Windows.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Ja tam si? przyzwyczai?em do pospolitej nazwy - Windows. Teraz zmiana na Midori dziwnie by wygl?da?a. Z reszt? po jaki kij zmienia? nazw? skoro to wszystko jedno i to samo. Je?li b?dzie to taka seria ala niewypa? Vista to dzi?kuj?. Windows XP od zawsze by? najlepszy i powinien zosta? na stanowisku jako podstawowy system. Zobaczymy niebawem co wyjdzie z tego Windows 7. Beta na razie fajna. Stabilniejsza ni? Vista.
 

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Ja tam si? przyzwyczai?em do pospolitej nazwy - Windows. Teraz zmiana na Midori dziwnie by wygl?da?a. Z reszt? po jaki kij zmienia? nazw? skoro to wszystko jedno i to samo. Je?li b?dzie to taka seria ala niewypa? Vista to dzi?kuj?. Windows XP od zawsze by? najlepszy i powinien zosta? na stanowisku jako podstawowy system. Zobaczymy niebawem co wyjdzie z tego Windows 7. Beta na razie fajna. Stabilniejsza ni? Vista.

Wkurwiaj? mnie tacy ludzie. Jak Vista ma dzia?a? skoro masz 512mb ram i nawet nie mia?e? go na komputerze? Zrozum ?e Vista nie jest na leszczowe komputery. Ja mam Viste i mi ?miga. Naprawde ?al mi ludzi kt?rzy m?wi? ?e Vista jest do dupy bo si? przycina, albo jest jaka? tam. Poprostu to nie jest rzecz na takie pad?o jakie wy narzekaj?cy ludzie macie.

#Top
Midori b?dzie nast?pc? czyli Windows zanika a Midori wchodzi na jego miejsce? Czy to tylko zmiana nazwy firmy?
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Midori nast?pc? Windows.

Wkurwiaj? mnie tacy ludzie. Jak Vista ma dzia?a? skoro masz 512mb ram i nawet nie mia?e? go na komputerze? Zrozum ?e Vista nie jest na leszczowe komputery. Ja mam Viste i mi ?miga. Naprawde ?al mi ludzi kt?rzy m?wi? ?e Vista jest do dupy bo si? przycina, albo jest jaka? tam. Poprostu to nie jest rzecz na takie pad?o jakie wy narzekaj?cy ludzie macie.
Ja mam 2gb ramu a i tak uwa?am, ?e Vista jest beznadziejna. Wolno chodzi, s? problemy ze sterownikami i co? zawsze musi by? nie tak.

Ciekawe, dlaczego postanowili zmieni? nazw?. Kolejna pr?ba zmiany wizerunku?

@up
Raczej zmiana nazwy produktu.
 
Status
Not open for further replies.
Top