What's new

-Windows 7 Mikrofon nie dzia?a

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Szybko i na temat, dla wybawcy kreatywne podzi?kowanie. Mikrofon nie dzia?a. Po diagnostyce:
scaled.php

Dodam, ?e mam windows 7 i rap w s?uchawkach normalnie jest, na g?o?nikach te?, jedyne co nie dzia?a to mikrofon. Co mam zrobi?? Prosz? o pomoc!
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Mikrofon nie dzia?a

To przez rap, muzyke dla debilizmu tworz?cego spo?ecze?stwo, mikrofon nie dzia?a w danym komunikatorze, czy w og?le, je?eli w danym komunikatorze, to sprawd? opcje komunikatora, je?eli w og?le, to sprawd? czy nie jest wyciszony w komputerze, lub na s?uchawkach czy na kablu
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Mikrofon nie dzia?a

W og?le nie wykrywa go system:
scaled.php
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Mikrofon nie dzia?a

Heh.Ja kiedy? te? mia?em problem z mikro,a okaza?o si?,?e w miejscu "podg?aszania" by? przycisk to wy??czenia mikro :d
 
  • Like
Reactions: Sco

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Mikrofon nie dzia?a

to pod??cz w odpowiednie miejsce
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Mikrofon nie dzia?a

Wszystko jest pod??czone nale?ycie, mikrofonu nadal nie wykrywa, a nie mam ?adnego przycisku do wyciszenia, poza tym jakbym wyciszy?, to i tak by system mikrofon wykrywa?. Dalej prosz? o pomoc, a nie tylko sprawdzanie tego i tamtego.
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Mikrofon nie dzia?a

Twoje posty nic nie wnosz?, nie spamuj, nie sko?czysz dobrze. Sterowniki s? jedne.
Nadal czekam na pomoc.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Mikrofon nie dzia?a

Pobierz Ccleaner i daj wykrywanie b??d?w p??niej ?eby wszystkie naprawi?. Dopiero po tej czynno?ci pod??cz majka powinno dzia?a? mi pomog?o.

Ps. Masz laptopa czy stacjonarnego PC? bo je?li laptop to wy??cz ten wbudowany mikrofon przez to te? czasami nie wykrywa.
 
  • Like
Reactions: Sco
Z

Zbizu

Guest
Odp: Mikrofon nie dzia?a

Spr?buj pogrzeba? w tym menad?erze audio(w ikonach na pasku obok godziny jest), wy??czy?/w??czy? wykrywanie panelu przedniego o ile do niego pr?bujesz pod??czy? mikrofon, spr?buj jeszcze pod??czy? go z ty?u(zak?adaj?c ?e nie jest to laptop)

Edit: Mam ten sam system operacyjny i ten sam problem, pod??czanie mikrofonu z ty?u jest wykrywane, z przodu ju? nie ale skoro dzia?a z ty?u to m?j problem rozwi?zany.
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Mikrofon nie dzia?a

Tak, wi?c to rozwi?zywanie problem?w nic nie da?o, a komputer mam stacjonarny. =/ Panelu przedniego nie mam, nie pytajcie dlaczego bo nie wiem, jest miejsce na panel ale panelu nie ma. ^^
Nic nie dzia?a =/!!!!


//Dobra, prawdopodobnie s?uchawki lub gniazdo mam popsute, dosta?em profesjonaln? odpowied? wi?c dzi?kuj? za pomoc. =/
 
Last edited:
Top