What's new

-Tibia 8.57 MizadiaOTS zapowied? II.

Status
Not open for further replies.

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
14259355.png
Spis tre?ci
Zapowied? nr. 1
Wst?p do gry...
`By? sztorm... Ludzie na naszym statku biegali po pok?adzie ratuj?c wszystko co si? da i wnosz?c to pod pok?ad. Ja siedzia?em w swej kajucie i czeka?em na zbawcze uspokojenie si? burzy. Czego? takiego jeszcze nie by?o... Ogromne fale uderza?y w nasz statek... Pioruny trzaska?y z nieba. Po chwili us?ysza?em g?os...
-To ju? jest koniec. G?ra skalna przed nami!-krzycza?a za?oga. Po chwili poczu?em, ?e toniemy. Wybieg?em na pok?ad. Ludzie biegali jak op?tani... Podnios?em g?ow? i zd??y?em zobaczy? bia?y b?ysk i co? ci??kiego spad?o mi na g?ow?... Obudzi?em si? ju? po burzy, na piaszczystej pla?y... Cz??? za?ogi jednak ocala?a.`

startpng.png
Tak zaczyna si? nasza przygoda. Jeste?my rozbitkiem kt?remu jako? uda?o si? prze?y?... Startujemy samotnie, b?d? z innymi rozbitkami na opuszczonej pla?y rookgaardu. Tu mamy okazj? nauczy? si? podstaw gry.
Udogodnienia...
Loot Channel:​
lootchannel.png
?adowanie broni ?ywio?ami.​
Od tej pory nie ma ju? r??d?ek! Teraz ka?da bro? mo?e by? r??d?k?! Wystarczy posiada? odpowiedni kryszta? do?adowuj?cy ;)
adowaniebronimagi.png
R?zne moce potwor?w:​
Na naszym OTS ka?dy potw?r b?dzie mia? inn? moc. Ju? nie b?dzie mo?na znale?? cz?sto potwory o tych samych atakach, od teraz potwory mog? by? o jaki? procent s?absze!
mocniejszysilniniejszy.png

serverlogm.png
P?ywanie statkami al'a trade:​
Nie musz? chyba wyja?nia?. Wy?wietla si? okienko w kt?rym wybieramy wysp? na kt?r? chcemy p?yn??:)
stateki.png
System trener?w:​
Ka?dy ma teraz swojego trenera kt?rego przywo?ujemy komend? !buytrain
trainsystem.png
System dzia?a tak, ?e tylko ty mo?esz uderzy? swojego trenera.
trainl.png
Zliczanie czasu potrzebnego do nast?pnego skilla:​
Od teraz nie bawcie si? ju? kalkulatorami ile wam zosta?o do nast?pnego skilla!
Komend? !skill ,nazwa skillu, mo?emy sprawdzi? dok?adny czas,co do sekundy ile czasu potrzeba do wbicia kolejnego skilla!
zliczanieskilla.png
Jak narazie to jest ju? koniec naszej zapowiedzi. My?l?, ?e was zaciekawi?a.. Pozdrawiam. Adus41
 

BladeS

Active User
Joined
Sep 1, 2008
Messages
72
Reaction score
3
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Noo! To mi si? podoba. Kolejna dobra zapowied?, lecz ta raczej lepsza od poprzedniej :) Zaciekawi? mnie system p?ywania statkiem oraz ?adowanie r??d?ek ;) Macie zajebiste pomys?y! Czekam na wi?cej informacji! Pozdrawiam. BladeS
 

Belliar

User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Yhy wszystko fajnie i wogule...
Ale... powiadasz ze nie b?dzie ju? r??d?ek ? No dobre ugodnienie dla druida/sorc ma bron co daje defa :) Teoretycznie fajnie ale w praktyce no to nie bedzie za ciekawie poprawiles ed/ms ale zgorszy?es ek.
Druga sprawa kt?r? totalnie "spieprzy?e?!" Trening monki?? Dobra nikt ich nie moze attakowac... Super :) Dla mnie bomba no ale jak by mnie ktos chcia? ujeba?? Lece na 1 sqm i przy?le sobie trening monka ;) dalej chyba nie musze m?wic? To musisz zmieni?. Wyznaczy? tereny do skillowania albo poprostu zrobic normalne miejsce z trening monkami...
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

@UP
Przecie? s? Gemy ulepszaj?ce dla EK :)
R??d?ki b?d? mia?y okre?lone ?adowno?ci i tylko pierwsza b?dzie mia?a je niesko?czone(za darmo) a reszta b?dzie p?atna, wi?c gra druidem/sorcem b?dzie kosztowna ;)

Co do tego twojego drugiego b??du to nie problem :) Je?eli kto? b?dzie mia? PZ, to poprostu nie przywo?a trenera :)
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

?wietny pomys? z tymi trainerami. Taki system ograniczy bot?w na trainerach, bo przecie? mo?na zabi? takiego treni?cego skille bottera.
OTS zapowiada si? do?? ciekawie, mo?liwe, ?e za goszcz?.
; )
 

Miziak

Advanced User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
175
Reaction score
27
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

@Belliar
Def z ala r??d?ek nie jest naliczany do og?lnej obrony maga i druida... Wiec jest jak by?o...

Trener mozna wynajac tylko jednego pozatym nie s? nieruchome tylko biegaj? jak g?upie, stawiane s? w losowym miejscu wok?? Ciebie wiec szansa na blokni?cie jest znikoma... Mam nadzieje ?e rozwia?em twoje w?tpliwo?ci.

Pozdrawiam,
Miziak ;)
 

Belliar

User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Dok?adnie... Roz?mieszy? mnie ;P A co zrobisz na 1 sqm ? Potw?r biega do okola mnie tzn na 1 sqm stoi... System jest beznadziejny. Bo sprawia zadu?o problem?w rozwi? je sobie...
 

Miziak

Advanced User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
175
Reaction score
27
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

@up
To d?ugo sobie tak nie pobiegacie ka?da zmiana pi?tra ka?de odej?cie od traina o 10 sqm to jego zwolnienie m?wisz o sytuacjach kt?re w praktyce zdarza? si? nie b?d? b?d? jak si? zdarz? to bardzo rzadko. Poza tym train nie b?dzie sta? tylko bd bieg? za w?a?cicielem wi?c nie wiem o czym rozmawiamy...
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Widz? ,?e niez?y OTS si? zapowiada. Po pierwszej zapowiedzi ju? wiedzia?em ?e co? ciekawego si? kroi. Te systemy s? ?wietne! Bardzo mi si? podobaj? ;) Napewno zagram ;)
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Wida?, ?e ots powstaje z my?l? o graczach. Dopisz jakie raty b?d? i w og?le.
Je?li kto? szuka dobrego ots'a to my?l?, ?e tego mog? z pewno?ci? poleci?.

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

Miziak

Advanced User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
175
Reaction score
27
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Prosimy o wypowiedzi!!!
 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Super ots bardzo ciekawy.
Interesuje mnie start.
Napewno wbije.

Pozdrawiam!
 

kools

User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
35
Reaction score
1
Age
30
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Bardzo ciekawa Zapowied? podoba mi si?.
Wszystko ?adnie opisane.
Zobaczymy czekam z niecierpliwo?ci?
:p
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Og?lnie fajne te systemy tylko szkoda, ?e w wi?kszo?ci ?ci?gni?te z Ron OTS'a wymy?lcie jeszcze co? swojego.
Na pewno wejd? zobaczy? ;p
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

Prosz? o wypowiedzi. ;)
Nie wszystkie bajery mamy z RonOTSa ;) Nie b?d? was narazie tru? fa?szywymi obietnicami startu :) Gdy wszystko b?dzie pewne,wtedy wam powiem :)
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: MizadiaOTS zapowied? II.

@Refresh!
Prosz? o wypowiedzi!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top