What's new

Mo?e nowa propozycja?

Status
Not open for further replies.

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Witam, to znowu ja z moimi g?upimi pomys?ami ;P a wi?c zaczynajmy ;).

Mam propozycj? na rozbudowanie nowego dzia?u w kategorii " Opowiadania " Chodzi mi o to np ( jak tam jest podzielone na wiersze,tibia,mi?osne chyba itp itd.. ) to ?eby doda? kategori? Erotyka ?

Co wy na to heh ; p?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Mo?e nowa propozycja?

Rzeczywi?cie, jeste? jebni?ty z tymi pomys?ami. Na forum, gdzie ?rednia wieku wynosi 12~ lat ty chcesz da? dzia? w opowiadaniach "erotyka", gdzie wi?kszo?? tam wchodz?cych b?dzie trzepa? konia.

Wyjd? najlepiej z forum.
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Mo?e nowa propozycja?

Rzeczywi?cie, jeste? jebni?ty z tymi pomys?ami. Na forum, gdzie ?rednia wieku wynosi 12~ lat ty chcesz da? dzia? w opowiadaniach "erotyka", gdzie wi?kszo?? tam wchodz?cych b?dzie trzepa? konia.

Wyjd? najlepiej z forum.

Ja pierdole!, irytuje mnie twoje pisanie.
Mam pomys?? Wi?c go pisz?, i nie pisz mi ?ebym si? zastanawia? bo to ju? przereklamowane. B?d? trzepa? konia? A jak wspomnia?em o zdj?ciu co typiara mi wys?a?a na golasa to od razu ty pierwszy z tekstem " Pokaz " to mo?e ty by? jedynie trzepa? konia w dziale ( Erotycznych opowiada? )!.
Ja i tak uwa?am ?e m?j pomys? jest dobry, poniewa? trzeba co? doda?/zmienia? a nie sta? w miejscu. A jeszcze jedno nie ?ebym ci? obra?a? bo nie lubi? swoich znajomych obra?a?, no ale sam zacz??e?.

A co do wyj?cia z forum to mog?e? tego chocia? " tego " nie pisa?, a nawet dlatego ?e si? znamy. Eh...
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Mo?e nowa propozycja?

Ja pierdole!, irytuje mnie twoje pisanie.
Mam pomys?? Wi?c go pisz?, i nie pisz mi ?ebym si? zastanawia? bo to ju? przereklamowane. B?d? trzepa? konia? A jak wspomnia?em o zdj?ciu co typiara mi wys?a?a na golasa to od razu ty pierwszy z tekstem " Pokaz " to mo?e ty by? jedynie trzepa? konia w dziale ( Erotycznych opowiada? )!.
Ja i tak uwa?am ?e m?j pomys? jest dobry, poniewa? trzeba co? doda?/zmienia? a nie sta? w miejscu. A jeszcze jedno nie ?ebym ci? obra?a? bo nie lubi? swoich znajomych obra?a?, no ale sam zacz??e?.
A co do wyj?cia z forum to mog?e? tego chocia? " tego " nie pisa?, a nawet dlatego ?e si? znamy. Eh...

ZASTAN?W SI?! Erotyka jest przeznaczona g??wnie dla os?b pe?noletnich, a takich na forum jest naprawd? ma?o. Co wi?cej, polskie prawo zabrania erotyki w jakimkolwiek "wydaniu" dla os?b poni?ej 18. roku ?ycia. Administrator ponosi odpowiedzialno?? za publikowane tre?ci. Powiedz mi te? jak b?dziesz sprawdza? wiek os?b wchodz?cych tam?
Przejd?my teraz do meritum, co ty tam kurwa b?dziesz pisa?? "Przysz?a do mnie Kasia, zawo?a?a Asie, prokreacja by?a cudowna, poszli?my spa?. Oceniajcie surowo, najlepiej 10/10". Ch?opie to jest FORUM O TIBII, potrzebujesz wy?y? swoje seksualne paluszki, zr?b portal do tego przeznaczony, albo jakiego? bloga i po prostu daj sobie to w podpis, je?eli nie b?dzie narusza? regulaminu, to uwierz mi, nikt Ci tego nie usunie.
M?wisz tutaj o zmianach, rusz m?zgiem w konkretnej kwestii, dla dobra og??u, bo z tego co zauwa?y?em tylko ty chcesz pisa? jakie? posrane opowiadania, kt?re b?dzie czyta?a rzesza "wyszczekanych prawiczk?w". Spr?buj zaproponowa? co? do mappingu, dzia? ten umiera, a jest to niemal?e trzon Tibii, zacznij tworzy? mapy, staczaj pojedynki, rusz ten dzia? i uwierz mi, bardziej si? przyczynisz do rozwoju ni? jakim? posranym dzia?em.
Kolejnym wa?nym aspektem tego typu dzia?u jest sprzeczno?? z regulaminem, zazwyczaj gdy chcesz urozmaici? swoje opowiadanie wklejasz jakie? ciekawe obrazki, a co wstawisz w tym dziale? Go?e panny? Chcesz sobie poogl?da? nagie panie to skieruj si? do odpowiednich portali (Nie b?d? tutaj podawa? link?w, bo je?eli interesujesz si? tego typu tematyk? to na pewno je znasz).

W?tek poboczny, mo?na nie czyta?

Z tego co pami?tam, to ty pierwej zapyta?e? si? jakie? gadu czy co? z powodu braku znajomych, dlatego te? Miki skierowa? Cie na chaty onetu, tam pono? pozna?e? panne, kt?ra wys?a?a Ci swoje nagie zdj?cie i zasugerowa?e? si? wysy?aniem zdj??. Chcia?em sprawdzi? czy m?wisz prawd?, dlatego te? zgodzi?em si? na wys?anie.

Wracaj?c jeszcze do tematu, sugerowa?bym zamkni?cie tego debilnego w?tku, bo chyba bardziej nie da si? roz?o?y? na elementy, wyt?umaczy?em mu ju? dlaczego nie, je?eli popieracie tego typu dzia?y, napiszcie mi na pw, ch?tnie si? po?miej? : D

Drogi Squeczelku, nie jeste?my ?adnymi znajomymi, kilka korespondencji na gg, nie robi z nas "pszyjaciu?"

Regards,
[-]Korzonek.[/-]
Marcin24.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Mo?e nowa propozycja?

Najpierw propozycja opowiada?, a p??niej zdj?? i film?w. Odrzucono
 
Status
Not open for further replies.
Top