What's new

Mocz Prawda,Mit,legenda

Status
Not open for further replies.

Electromix

Active User
Joined
Jan 14, 2009
Messages
62
Reaction score
3
Age
30
Prawdopodobniej mo?na odda? sw?j mocz.:confused:
Czy to jest mo?liwe lub kto? robi se jaja?











Electromix pzdr.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

S?ysza?am, i? po prostu wystarczy bardzo du?o wypi?, by pod nasz? postaci? pojawi?a si? ka?u?a. Jednak, z wiadomych wzgl?d?w, nie sprawdza?am tego na swej postaci.
 

Rev Drut

New User
Joined
Jan 27, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Hehe... Mocz w Tibii, nie mozliwe.
 

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Mocz w Tibii jest mo?liwy. Ale tylko stworzony na mapce. (mo?na go zala? wod? i zniknie)
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Ja widzia?em mocz w jaskini z Trollami w Thais ^^ Na pocz?tku te? si? zastanawia?em czy mo?na wyda? mocz od postaci xd Nawet Viala na siebie u?ywa?em i nic :rolleyes:
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Mocz jest w wielu miejscach. U cyclop?w, trall?w czy ork?w. Wystarczy go poszuka?.

Ja r?wnie? s?ysza?em, ?e gdy wypije si? mn?stwo wina pod nasza postaci? zrobi si? ka?u?a moczu. Nic trudnego ka?dy mo?e spr?bowa?, mi si? nigdy sprawdza? nie chcia?o. P?? godziny "pi?" wino.

Tralle? ;o // Przemek
 
Last edited by a moderator:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

ja nie mia?em popu?ci? w tibia ale bardzo interesuj?ce czy mo?na ? Nie?le musia? bym zala? swojego piksela .
 

Unado_Ban xD

New User
Joined
Jan 30, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Mocz mo?na kupi? w Edron u Sandr'y za 10gp ;] Co do tego , ?e mo?na si? "wyszcza?" w tibii to bardzo prawdopodobne bo raz kumpel poszed? do baru i ca?y czas pi? wino i nagle takie co? ???te nad nim si? zrobi?o xd
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda



Can be found in a trough at a daily respawn in a Hostel located south of the Thaian depot. It can also be found in the basements of most Venorean shops, near the mailbox in Orc Fort, and at many other places all over Tibia.

"Mo?e zosta? znaleziony w kilku miejscach na mapie Tibii, np. respi si? przy "Hostelu" po?o?onym na po?udnie od Thais depo. Wyst?puje r?wnie? w piwnicach sklep?w w Venore, obok skrzynki pocztowej na Orc Fortress, a tak?e wielu innych miejscach w Tibii."

Co do moczu, kt?ry pojawia si? pod nami gdy du?o wypijemy - wydaje mi si?, i? jest to wy??cznie MIT, jednak warto spr?bowa?...
 

Michalos

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

nigdy nie widzialem jak kots sie "zmoczyl" ale wiem ze istnieje takie cos ze mozna sie upic:p
sam prubowalem to dziala;)
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Na pocz?tku te? my?la?em,?e to zwyk?a bajka. Jednak raz kolega m?wi?,?e widzia? jak na Aninhilatorze gracz pi? za du?o potion?w a pod nim pojawi?a si? jakby ka?u?a. Tak to s?ysza?em. Czy to prawda? Nie wiem..
 

FILONEK

Active User
Joined
Aug 18, 2008
Messages
110
Reaction score
6
Age
31
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

JA na rl wypi?em 3bp butelek wina i nic. My?l? ?e to mit
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

To raczej mit, poniewa? raz z kumplami urz?dzili?my sobie ma?? tibijsk? libacj?. Pili?my wino, piwo i wod? przez jakie? 2 godziny (wiem nudzi si? nam) i nic si? nie sta?o. To by?o za czas?w tibii 8.0 wi?c mog?o si? zmieni?.
 

Roki Alth

Advanced User
Joined
Sep 29, 2008
Messages
257
Reaction score
10
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Mocz to mit, nie da sie zla? w tibi :p

Mo?na go kupi?, lub znale?? poniewa? m?j kumpel kolekcjonuje buteleczki r??nych napoi i ma tam mocz...
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Zla? sie nie mo?na, mocz mo?na znale?? w wielu miejscach na mapie, po wypiciu pojawia sie bodaj?e napis:
Urghh
 

Nlan

User
Joined
Jul 2, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Moim zdaniem nie mozliwe jest sie "wysika?" do butelki w tibi. Ale wiem ?e mo?na kupi? w edron butelke moczu za 10 gp ;P
 

adi970

Advanced User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
197
Reaction score
6
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

mocz w tibi to prawda i nic tego nie zmieni niewiem czy zawsze byl czy od jakiej wersji tibi ale w 8.1 ja go dopiero zauwazylem i to nie mit nie legenda tylko prawda :D:D
 

Speedox

Active User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
110
Reaction score
2
Age
29
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

@Slythia
Wiadomo nie wypada dziewczynie,pr?bowa? takich eksperyment?w. ^,,^

#topic
Urine (ang.Mocz) Istnieje w tibi w wielu miejscach,(tzn. expowiska trolli,cyklop?w itp.)
Kiedy? si? go napi?em (w tibii ^^) I z tego napisu co mi wyskoczy?,wywnioskowa?em ?e mojemu pikselowi nie smakowa?o :p czyli jednym s?owem to Prawda. :)
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

Mocz rzeczywi?cie istnieje, ale szkoda, ?e nie mo?na sika? ;D sama kiedy? kombinowa?am jak taki mocz znalaz?am ;p ale nie wiedzia?am, ?e mo?na go kupi? w sklepie o_O
 
Last edited:

Dukacik

New User
Joined
Jul 8, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Mocz Prawda,Mit,legenda

czy to prawda ze w thais sa dL ? ;>
prosze o szybka odpowiedz
 
Status
Not open for further replies.
Top