What's new

Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Status
Not open for further replies.

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Witam przedstawiam wam moj? pierwsz? mapk?, a dok?adnie kawa?ek.
Kolega poradzi? mi to forum i poleci?, ?ebym rozpocz?? mapping.
Panowie i panie jest taka jeszcze jedna rzecz, podsy?am zdj?cie na hosting z powodu braku wiedzy o wstawianiu na forum
Code:
http://zapodaj.net/92b789602c65e.png.html

Licz? na szerok? krytyk? jak i ocen? w skali 1/10. Czekam r?wnie? na komentarze, przypominam, ?e to jest moja pierwsza praca.
 

Fardos

Senior User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
868
Reaction score
34
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

zmie? hosting na np. upimage.us czy inny i wrzu? to jako obrazek



a co do samego screena, wed?ug mnie jest tego wszystkiego za du?o (to przede wszystkim), je?li mia?a by to by? mapa grywalna po prostu by nie by?o sqm aby si? ruszy?, jest te? sporo b??d?w jako przedmiotowych - przyk?ad ta drewniana pod?oga na ?rodku czy border na schodach blokuj?cy drog?... Og?lnie prace bym wyceni? na 4/10 bo sama koncepcja jest do?? ciekawa. swoj? droga postaraj si? nie u?ywa? auto bordera - lepiej wychodz? jak stawiasz je samemu...
 
Last edited:

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Ch?opie autoborder to jest ale tylko sand- piach i roofs - dachy, propo kratki to tam mia?em zamiar zrobi? co? o czym zapomnia?em kompletnie, a akurat ten border nie powinien blokowa? schod?w. Nast?pna rzecz jest taka, ?e miejsca do poruszania si? na dole jest sporo a g?ra jest zrobiona tylko dla pokazu.
 

voliess2

Active User
Joined
Dec 27, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Pierwszym problemem jest to, ?e walisz za du?o niepotrzebnych rzeczy na t? mapk? (k?ody, jungle grass na wodzie,paj?czyny, przedmioty w og?le z dupy nie pasuj?ce do klimatu w kt?rym tworzysz)
Drugi problem - musisz nauczy? si? borderowa?, bo to wszystko wygl?da jak zrobione autoborderem.Tak jak wy?ej, groundy do siebie nie pasuj?. Wygl?da to jakby kto? zwymiotowa? na t? traw?. G?ra jest kwadratowa i ?le zrobiona.
Po trzecie dobrze zrobiony screen te? dodaje uroku mapie, polecam przed zrobieniem screena wcisn?? q oraz ctrl + scroll :))
@edit
Podpatrz sobie na forum kilka mapek starych wyjadaczy i pod?apiesz o co biega. Wrzucaj swoje mapki tutaj, b?dziemy Ci si? starali podpowiada? co i jak, mo?esz by? pewny, ?e progress b?dzie du?y :D
 

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Poka? mi byle jak? mapk?, a zrobi? jak wy czyli komentarz ,, autoborder " po co mi to piszesz jak wiem lepiej czym to robi?em wiesz co to jest raw pattele? O ile si? nie myl? to nie jest autoborder. Bye ide na inne forum :)

---------- Tre?? dodana o 16:01 ----------

I powiedz mi swoim zdaniem ( dziwny cz?owieku ) jak zrobi? co? nie autoborderem np: ten owies czy to co. Jak wpadniesz na pomys?, (co raczej szybko nie b?dzie dop?ki tego nie wymy?li cipsoft ) to napisz mi na pw :)
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Nie musisz tak agresywnie podchodzi? do tego, nie widzisz ?e inni staraj? si? ci dawa? rady?
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Nic tutaj si? kupy nie trzyma.

#edit
Spierdalaj na inne forum, najlepiej na Otland. Tam jak poczytasz krytyki to nigdy wi?cej nie otworzysz RME. Tutaj potraktowali Ci? jeszcze ?agodnie.
 
Last edited:

voliess2

Active User
Joined
Dec 27, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Dobra, to skoro taki idealny mapper z Ciebie to wypad do cipsoftu. Naucz si? przyj?? krytyk? na klat? a nie pierdolisz trzy po trzy. Pisz? Ci po prostu co na tym Twoim g?wnianym screenie widz? i pr?buj? jako? doradzi? a ty jak burek z pyskiem na mnie.
btw. id? na jakiekolwiek inne forum i tak nikt Ci? ?agodniej nie potraktuje dop?ki si? mappowa? nie nauczysz. Nie pozdrawiam :)
 

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

xxx
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

No jest co? takiego jak Raw Patele, ale w sumie Patellete by pasowa?o. Ze screenu wygl?da, ?e to jest totalny overspam. Nic ciekawego, zacznij czyta? poradniki. -10/10
 

voliess2

Active User
Joined
Dec 27, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Oj nie wiedzia?em co to jest, bo jak ja zaczyna?em to nie istnia? remere :)
W sumie te? sobie simones ?ci?gnij, to zobaczysz, ?e nie mia?em tak ?atwo jak ty :))
 

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

@Singer , dzieki za krytyke :)
@ Voliess, nie wiedzia?em sorry.
_____________________________
@ TOPIC
Przepraszam wszystkich za z?e zachowanie. Po prostu chc? by? coraz lepszy i jestem zbyt podatny na krytyk?. ;/

---------- Tre?? dodana o 15:25 ----------

Kolejna praca Depo + domek w g?rach, nie doko?czy?em bo nie mam pomys?u ani czasu ;/
Zosta?y zrobione z ma?? ilo?ci? element?w na tych wycinkach mapy, z powodu komentarzy [ sporo element?w ]

SCREEN nr 1. Ostatnie Pi?tro:
9bCQzW.png


SCREEN nr 2. Pierwsze Pi?tro:
1r1RTD.png


SCREEN nr 3. Parter - Depo:
UcwFRB.png


Wkr?tce dodam nowe moje prace.
 
Last edited:

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

No teraz to wygl?da lepiej ni? twoja pierwsza praca, i fajnie ?e przeprosi?e? ch?opak?w :D
 

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

@Agresive Dzi?kuj?
@ Topic
Czekam na dalsze komentarze oraz krytyk? nawet jak od krytyka filmowego.
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Prosze kt?rego? z mod?w o kulturalne wywalenie doktora szypkiego idioty z forum.
----
Co do screenow:
Ca?okszta?t nadal s?aby, nawet je?li nie u?ywa?e? autobordera, wi?kszo?? ?rednich mapper?w zrobi?aby to lepiej u?ywaj?c go.
Budynek ca?kiem niez?y, trzyma si? kupy i nie jest wcale zasypany detalami.

Ca?kiem pierwszy screen by? naprawde czym?, co wstyd pokazywa?, jednak druga praca miejscami ujdzie.

Budynek:7/10 ]
}oceny dostosowa?em pod ciebie ;p​
Teren:3/10 ]
 

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.

Ok, dzi?ki. Propo wcze?niejszego zachowania dosta?em ju? ostrze?enie i przeprosi?em wszystkich, nie ma po co na mnie wzywa? moda ( je?eli to o mnie chodzi ).
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Moja pierwsza praca ,licze na komantarze.


Dupy si? to nie trzyma Pierwszy screen jaki da?e? i ten co w linku te dwa mi si? jako? podobaj?
Po 1. Nie u?ywaj Auto-Bordera, to niszczy wygl?d mapki,
Po 2. Nie r?b takich kwadrat?w,
Po 3. sk?d si? one tutaj wzi??y, jak co? robisz to pierw pomy?l bo stalagmit z dupy nie uro?nie.
To na tyle, ocena 2/10 ale tylko dla tego ?e to pierwsze prace...
 
Status
Not open for further replies.
Top