What's new

Moja posta?...

Status
Not open for further replies.

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Witam. Chcia?bym si? Was poradzi? o rad?. S? ju? tematy jakie eq na dany lvl itp. ale w tym temacie nie o to chodzi o co si? chc? zapyta?. No to tak. Mam knighta 26 lvl. Posiada on 61 club fighting, 56 shielding i 4 mlvl. Jego eq to: Scarf, bro? od 20 lvla 31 atk, leatcher boots, dragon shield, knight legs, knight armor i warrior helmet. Nie wiem co teraz w?a?nie robi?. Chcia?bym sobie poexpi? na lepszych potworkach ale nie wiem czy dam rad?. Mo?e musze troch? podskilowa?? Kupi? lepsze eq? Nie wiem. Jakby co mam w banku 27k. Z g?ry dzi?ki za odpowiedzi ;p
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
28
Odp: Moja posta?...

na pewno kup medusa shield, poskilluj do 65/60. Lepsze potworki, czyli jakie? Dragony? Wbij 35 i mo?esz hunci? z lekkim waste.
 

Tecon

Active User
Joined
Feb 24, 2011
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Moja posta?...

Ja bym Ci radzi? jeszcze troch? poboci? na trollach, tak aby kasa wp?ywa?a przy dobrym respie masz przy okazji 3lvl na dzie? wi?c jest nie?le. Wybo? 30lvl+. Kup mms i id? pr?bowa? na dragi.
 

Ravegon2

User
Joined
Apr 22, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Moja posta?...

My?l?, ?e s? od tego tematy zbiorowe - w ka?dym da?by? po jednym pytaniu i jako? by to by?o, ale za taki temat powiniene? dosta? warna.
 
Status
Not open for further replies.
Top