What's new

Moja praca !

Najlepszy Mapper

New User
Joined
Jul 13, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Witam wszystkich na tym forum jestem nowy, jednak?e mapami zajmuje si? zawodowo i robie to od ponad 8 lat, je?li chcesz ?ebym robi? dla Ciebie mapy- zrobi? to z ch?ci? i nieodp?atnie. podziwiajcie i oceniajcie jak to sie m?wi :) a oto moja praca przygotowana specjalnie na powitanie na tym forum:


77178387122031813890.jpg
 

XXV

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
117
Reaction score
25
Odp: Moja praca !

Chcesz wst?pi? do projektu? Pisz priv.
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
123
Reaction score
7
Odp: Moja praca !

Jedynie czego bym si? doczepi?, to te ?agle w ?rodku statku.
Praca wst?pna kozak, 9/10 (gdyby nie te ?agle by?aby dyszka).
 

Najlepszy Mapper

New User
Joined
Jul 13, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Moja praca !

Zartowa?em sobie tamta mapka byla dla beki tak jak i to ze dzialam 8 lat :) tak na prawde dopiero zaczynam a to 2 ss :

27579619974057547840.jpg
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
123
Reaction score
7
Odp: Moja praca !

Trzecia mapa bije dwie poprzednie na ryj. Z Zarkiem tworzymy ma?y projekt pod 7.6, a z tego co widz?, du?o Ci nie potrzeba do zrobienia takiej wspania?ej mapy. Jeste? ch?tny to pw.
 

Najlepszy Mapper

New User
Joined
Jul 13, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Moja praca !

Teraz to nie wiem czy ?artujesz czy m?wisz prawd? bo ja niby m?wi?em prawd? na pocz?tku a tak na prawd? k?ama?em :D

ten kawa?ek mapki(3, ostatni) robi?em w jakie? 10 minut :D


teraz na serio prosz? o normaln? wypowiedz czy b?dzie ze mnie mapper :p
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Moja praca !

Super mapki.
Szkoda, ?e nie trafi?em na twoje prac? jak robi?em serwery kilka lat temu. Ci??ko zawsze by?o o porz?dnego mappera kt?ry potrafi si?wykaza? i zrobi? ?adnie wygl?daj?c? i porz?dn? map? jak ty!
Teraz niestety nie robi? ju? nic z serwerami, ale je?li by?o by inaczej to bym si? stara? ciebie wci?gn?? do swojego projektu na pewno :D
A tak to sobie mog?co najwy?ej twoje prace ogl?da?na forum. Jeden z niewielu temat?w trzymaj?cy taki poziom!
 

Najlepszy Mapper

New User
Joined
Jul 13, 2016
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Moja praca !

Placek nie r?b sobie jaj :D ta pierwsza praca by?a dla beki :p dzi? pobra?em map edytora i zacz??em robi? to wszystko :D brat zajmowa? si? kiedy? mapkami,troche sie nawet na tym forum udziela? a mi sie to zawsze podoba?o, postanowi?em spr?bowa? :D
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Moja praca !

ja od pocz?tku wzi??em te mapy za trolla, a tu chyba ?ykn??o par? os?b jak pelikan XD
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Moja praca !

Prace o wybitnie niskiej jako?ci, proste i kwadratowe b?d? usuwane a ich autorzy nagradzani ostrze?eniami. Je?li nie jeste? kreatywny istnieje masa r??nych poradnik?w..
 
Top