What's new

MoonOTS v1, v2 i v3 - Oficjalne wydanie!

Status
Not open for further replies.

Demonik15

Advanced User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
322
Reaction score
16
Od razu Informuj? ?e mapka nie moja i dosta?em zezwolenie na umieszczenie jej tutaj!​


Code:
Hello,
I decided to release my work from 2010  Server was online for over 330 days and it had 3 editions. I know that it was already released somewhere, but this time it's official release.

Main differences between versions are:
- Vocation balance
- Look of city and exp room
- Exp stages (I lowered monster strength and exp stages on v3 (it was bad idea ))

Features (from v3):
Over 100 new monsters!
About 190 exp places!
Over 30 000 monsters on map
650 houses
35 quests
New spells


Kilka scr:







Download:


Moonots v1:

Download:

Scan:

Moonots v2

Download:

Scan:

Moonots v3

Download:

Scan:




W razie Problem?w z konfiguracj? na dedyku lub inne problemy prosz? pisa? na gg: 6566460 Ch?tnie pomog?. Spam niedozwolony.!​
 

Natrios

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
215
Reaction score
13
Odp: MoonOTS v1, v2 i v3 - Oficjalne wydanie!

No ?adnie si? zapowiada. zassysam i sprawdze :) przydadz? mi si? skrypty z tej mapy i pomys?y do w?asnych miejsc :)
 

RPK1906

Active User
Joined
Jan 19, 2013
Messages
146
Reaction score
1
Odp: MoonOTS v1, v2 i v3 - Oficjalne wydanie!

Siema.
Hmm o co chodzi z tym ,, Moonots "v1, v2, v3 " ? nie wiem poczekam na odpowied?.. ;d teraz pobieram v2. ;o mam rme 8.6 jak co? ^^
 

Crypton

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
288
Reaction score
29
Odp: MoonOTS v1, v2 i v3 - Oficjalne wydanie!

Od razu Informuj? ?e mapka nie moja i dosta?em zezwolenie na umieszczenie jej tutaj!
Przypomnij mi kiedy niby udziela?em Ci takiego zezwolenia? Jako? sobie nie przypominam, nie?adnie tak ok?amywa? inne osoby.
@temat
Je?li linki kiedykolwiek by wygas?y to zach?cam do napisania w na otlandzie. Po jakim? czasie wrzuc? reupa.
 
Status
Not open for further replies.
Top