What's new

Mount blazebringer

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Witam, mam pytanie. Kolega mi powiedzia?, ?e mo?na teraz zrobi? jakiego? mounta bo teraz jest okazja jakiego? blazebringera... Taki ?wiec?cy tygrys. I niby dostanie si? go od miko?aja jak si? zrobi misj? z jakimi? pochodniami. Ja nie mog? nigdzie znale?? jaka to misja... i czy mam ograniczony czas na zrobienie jej jak m?wi?, ?e teraz jest okazja? Jakby co gram na refugii... Prosz? o szybk? odpowied?, za pomoc reputy.
 

Palladin Siro

Active User
Joined
Aug 4, 2010
Messages
132
Reaction score
8
Odp: Mount blazebringer

Jak dobrze pamietam to jest event w polowie listopada albo poczatku grudnia
polega on na bieganiu w roznie miejsca i zapalanie i do tego jak pamietam chyba quest zaden nie potrzebny
wiem ze 1 jest na pohu a reszta chyba na pacc area
jezeli zapalisz all latarnie to w swieta mikolaj ci go da jako prezent ale nie wiem co z innym prezentem ale to juz co innego
a okresliony czas bo to bedzie przez jakis moment np przez pare dni czy tam godzien


Jak cos pokrecilem sorki ale juz dawno nie gralemw tibie ;p
Notka moderatorska:
Quest z zakazanymi wyspami, by mie? dost?p na Ramoe oraz Banuta Quest minimum zacz?ta przedostatnia misja, by doj?? na forbidden land, In service of Yalahar, by doj?? do npca/zapali? lamp? na hellspawnach, quest trwa 5 dni, jest w po?owie listopada.

Pisz?c u?ywaj polskich znak?w.
//zbizu
 
Last edited by a moderator:

CorT

User
Joined
Nov 1, 2011
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Mount blazebringer

Zapewne autorowi tematu chodzi o Lightbearer Event, wszelkie informacje znajdziesz tutaj :
 
Top