What's new

Na kt?rym levelu kupi? PACC?

Status
Not open for further replies.

silverado96

Active User
Joined
Nov 5, 2009
Messages
132
Reaction score
6
Witam. Wczoraj wyszed?em z rooka. Mia?em zrobi? druida, lecz zrobi?em sorka. Pacc b?dzie jak co?. Ale chcia?bym go kupi? jak najp??niej. Narazie kupi?em pieni?dze za 40 z?. Wi?c na poty mam kas?. Wiem ?e od 45 sork nawet na FACC jest dosy? dobry bo robi sam SD. Wi?c na kt?rym levelu najp??niej kupi? PACC ?
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: Na kt?rym levelu kupi? PACC?

Witam. Wczoraj wyszed?em z rooka. Mia?em zrobi? druida, lecz zrobi?em sorka. Pacc b?dzie jak co?. Ale chcia?bym go kupi? jak najp??niej. Narazie kupi?em pieni?dze za 40 z?. Wi?c na poty mam kas?. Wiem ?e od 45 sork nawet na FACC jest dosy? dobry bo robi sam SD. Wi?c na kt?rym levelu najp??niej kupi? PACC ?
Je?eli chcesz, aby ?wietnie Ci si? gra?o na paccu co najmniej 40 poziom do?wiadczenia. 2/4 czar?w do expienia w?a?nie Ci si? odblokuj?, i wtedy ca?a premium area jest przed Tob?. Tak?e 40 poziom - jak nic.
 

silverado96

Active User
Joined
Nov 5, 2009
Messages
132
Reaction score
6
Odp: Na kt?rym levelu kupi? PACC?

Ok dzi?ki zakupie PACC'a na 50 poziome od 45 dorobi? sobie troch? SD i kupi? PACC'a. Dzi?ki. Temat mo?na zamkn??.


Notka moderatorska:
Na ?yczenie autora, zamykam.
 
Last edited by a moderator:

asmodeusz

User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
47
Reaction score
3
Odp: Na kt?rym levelu kupi? PACC?

Ja mia?em pacca od razu od pierwszego poziomu i by?o super, bo sorkiem od razu na foldzie u?ywa?em exori vis... 20 poziom wbi?em w dwa dni a do 45 bi?em 5dni....

Ja na twoim miejscu bym kupi? w?a?nie jak najwcze?niej a nie jak najp??niej :)
Fakt, ?e p??niej s? ?atwiejsze expa na pacc ale znowu ja nienawidze bi? tym wandem/rodem na low lvl bo brak mi cierpliwo?ci do tego :)

Pozdro, asmo.
 

tibialogin

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
380
Reaction score
22
Odp: Na kt?rym levelu kupi? PACC?

ja kupilem pacca na sorcu na 10 lvlu kupilem exori vis na 12 i gra to byla sama przyjemnosc bo duzo to wali i mozna chodzic tam gdzie 2/3 ludzi nie moze ;)
 

Helvion

Active User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
85
Reaction score
4
Odp: Na kt?rym levelu kupi? PACC?

Hmm... Sory, ?e troszk? od?wie?am, ale wiem, ?e to napewno jeszcze przeczytasz:p Ja bym Ci radzil odrazu aktywowac, kupi? jaki? czar "..... strike" i lecie? na larvy :) Potem na 20~~ lvlu na tomba i oro.
 
Status
Not open for further replies.
Top