What's new

Nab?r na moderator?w TNP!

Status
Not open for further replies.

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Witajcie!

Jak już pewnie sami zauważyliście w niekt?rych działach panuje chaos. Potrzebujemy kreatywnych ludzi, kt?rzy swoimi pomysłami przyczynią się do rozwoju forum. Jeżeli chciałeś zostać moderatorem, jesteś kreatywny i co najważniejsze posiadasz trochę wolnego czasu, nie czekaj!

Jeżeli już zdecydowałeś, to wyślij do mnie pw z tytułem [Moderator]Tw?j nick wraz z podaniem. Nie ma określonego wzoru podania. Wymagamy jedynie abyś opisał na czym się znasz. Pamiętaj, że im dłuższe i "ciekawsze" podanie, tym twoje szanse są większe!

Nab?r trwa od 1.11.11 do 8.11.11. Do dzieła!

Pytania w tym temacie. Zbędny spam surowo nagradzany.

Kadra TNP!

---------------

Na stanowisko moderator?w pr?bnych wybrani zostali: Aphair, Athushi, Dubler, Jurecki, Rews i wujush. Gratulujemy!
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Gdy kadra wy?oni zwyci?zc?w naboru, zostan? oni poddani okresowi pr?bnemu ?
Czy zostanie im nadany od razu moderator.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Okres pr?bny. Bez przesady, ale najpierw trzeba pokaza? co si? potrafi i na ile podanie by?o prawdziwe.
 

Coore

Senior User
Joined
May 2, 2011
Messages
511
Reaction score
33
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Bardzo dobry pomys? z tym naborem, na forum jest ma?o Moderator?w i nie ma kto ogarnia?, mam nadzieje, ?e to si? zmieni.

Pozdrawiam Coore.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

No nareszcie. Mo?e znajdzie si? kto? kto " w miar?" ogranie dzia?y. Sam bym si? zg?osi?, ale nie mam czasu. ?ycz? powodzenia innym kt?rzy si? zg?osili.

Pozdrawiam!
Rey Mysterio
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

?ycz? wszystkim powodzenia! Bycie moderatorem to nie lada wyzwanie, kt?rego sam do?wiadczy?em. Jeszcze raz ?ycz? powodzenia i pozdrawiam. Podpowiem, ?e podanie powinno zawiera? jak najwi?cej twoich umiej?tno?ci, nawet tych ma?o utalentowanych :)


///Bez spoiler?w prosz?! Const~~
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Powodzenia wszystkim, niech uda si? dosta? tym, kt?rzy si? do tego najlepiej nadaj? oraz maj? zapa? do pracy!

Pozdrawiam
 
Last edited:

Mathero

Advanced User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
158
Reaction score
12
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

R?wnie? ?ycz? powodzenia wszystkim i, ile poszukujecie moderator?w?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

[Moderator]Henasek
Mam du?o wolnego czasu, lubi? pomaga?, znam si? na OTS'ach, ?redni w skryptach, mam kultur? osobist?, pisz? po Polsku. Mam 17 lat i nie spamuje... Jak chcecie co? wi?cej o mnie wiedzie? PW nie boli... Pozdrawiam Henasek i czekam na rozpatrzenie mojego posta. Dziekuj?!

Oby tak dalej, a powitamy Ci? w szeregach zbanowanych.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

R?wnie? ?ycz? powodzenia wszystkim i, ile poszukujecie moderator?w?

Pewnie jak najwi?cej bo jakiekolwiek ograniczanie nie ma sensu, bo nawet, ci kt?rzy zdaj? pr?bny, p??niej si? wykruszaj?.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

M?wi?em Wam ju?, ale tylko pare przyk?ad?w jest tego, ?e mnie pos?uchali?cie wcze?niej. Piszcie do by?ych moderator?w/global moderator?w z przed mo?e roku/dw?ch i tak dalej. Oni maj? do?wiadczenie, a odeszli pewnie w wi?kszo?ci z powod?w osobistych. Mo?e ju? maj? czas i czekaj? na to, a? TNET wysunie im r?k? z propozycj?? Nie wolicie zasila? kadr? lud?mi, kt?rych ju? znacie i na kt?rych mo?na si? oprze?? Pomy?lcie tylko jakie ma skutki rekrutowanie ci?g?e ?wie?ak?w. Taki do?wiadczony osobnik za drugim razem pr?dko ju? nie odejdzie jak si? zdecyduje.

#DOWN
Ilo?? podzi?kowa? pod Waszymi postami ?wiadczy o tym, ?e nie do ko?ca macie racj?. Ja my?l?, ?e kadra zrozumie to co napisa?em i jednak napisz? do starych kadrowicz?w. Nowe nabytki w kadrze siedz? z moich obserwacji ostatnio do 1,5 miesi?ca. Potem jest olewanie.
 
Last edited:

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Kuzirashi said:
Nie wolicie zasila? kadr? lud?mi, kt?rych ju? znacie i na kt?rych mo?na si? oprze??
Tylko pytanie, czy kto? z nich chcia?by wr?ci? do kadry. Kto?, kto odchodzi z cel?w osobistych raczej nie wr?ci tak szybko. Rekrutacja nowych jest dobra. Kadra nie mo?e opiera? si? tylko i wy??cznie na starych u?ytkownikach forum, ale powinna da? szans? nowym.
 

Blantomancior

Active User
Joined
Nov 2, 2011
Messages
70
Reaction score
3
Age
29
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Nazywasz nowych ludzi kt?rzy chcieliby zostac moderatorem "?wie?akami" , hmm no ja my?l? ?e nikt kto w miare nie ogarnia to sie na co? takiego nie pisze . Mo?e byc "?wie?akiem" ale ogarniac to , bo ty nie wiesz czy ma w tym do?wiadczenie czy nie poniewa? jak pewnie wiesz wiadomo?ci id? do Constantine a nie do ciebie , pozdrawiam ;]
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

M?wi?em Wam ju?, ale tylko pare przyk?ad?w jest tego, ?e mnie pos?uchali?cie wcze?niej. Piszcie do by?ych moderator?w/global moderator?w z przed mo?e roku/dw?ch i tak dalej. Oni maj? do?wiadczenie, a odeszli pewnie w wi?kszo?ci z powod?w osobistych. Mo?e ju? maj? czas i czekaj? na to, a? TNET wysunie im r?k? z propozycj?? Nie wolicie zasila? kadr? lud?mi, kt?rych ju? znacie i na kt?rych mo?na si? oprze?? Pomy?lcie tylko jakie ma skutki rekrutowanie ci?g?e ?wie?ak?w. Taki do?wiadczony osobnik za drugim razem pr?dko ju? nie odejdzie jak si? zdecyduje.

Wszystkie podr?bki tnp sk?ada?y si? w?a?nie ze starych kadrowicz?w, co dzi? z nich pozosta?o pewnie sam wiesz. Lepiej "inwestowa?" w nowych.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
29
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Zg?osi?, bym si? zg?osi?, ale i tak z g?ry wiem, ?e bym nie dosta? tutaj moderatora ;)
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Zg?osi?, bym si? zg?osi?, ale i tak z g?ry wiem, ?e bym nie dosta? tutaj moderatora ;)

No to po chuj tu piszesz? Nie rozumie, chcesz, ?eby komu? zrobi?o si? Ciebie szkoda i napisali do Ciebie PW "no weeee?, prosz?, wr?? na tneta, no weee?"?

@topic
Mam nadziej?, ?e tym razem zweryfikujecie przynajmniej ludzi, kt?rych we?miecie, a nie zrobicie to jak zawsze, czyli "dobra, mamy 5 poda?, bierzmy wszystkich".

Pozdrawiam.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Ja mam pytanie; atmosfera w ekipie ca?y czas ostro przyjebana, czy kto? si? wreszcie pierdoln?? w g?ow? i postanowi? co? zmieni?? Czy dalej niekt?re przyjeby z wy?szych szczebli traktuj? reszt? jak kawa? g?wna? Macie dalej na FM'ie dyskusje na zasadzie - ?ciana, ja? Czy admini odzywaj? si? raz na tydzie??

Ja uwa?am, ?e ?le robicie, wci?gaj?c ludzi w syf, o kt?rym nawet nie wiedz?. Ja osobi?cie nie ?a?uj?, ?e mia?em okazj? bycia moderatorem (lubi? pomaga?), ale by?em zajebi?cie zaskoczony poziomem wi?kszo?ci z was. Do dzi? pami?tam, jak kto? wpu?ci? debili typu Bounty Hunter na forum dla by?ych kadrowicz?w/kadry i debile zacz?li hejtowa? paru mod?w. Rezultat? Nic, przez nast?pny tydzie? spamowali/hejtowali w k??ko, a jak zacz?li?my ich ignorowa? to zrezygnowali... Szczeniaki mia?y wtedy po 11 lat...

IMO to zaoferujcie jakie? ma?e nagrody co miesi?c dla mod?w i wrzucie odpowiednie osoby ( ile jeszcze ich nie ma) na wy?sze stanowiska to znajd? si? jacy? normalni ludzie; za darmo to jedynie jaki? idiota/Marcin24 b?dzie robi? w takim towarzystwie.

@EDIT: najlepszy dow?d na to, jak to w rzeczywisto?ci wygl?da. Napisa?em co?, co nie jest wygodne i po moim VIP... Id? p?aka? w poduszk?.
 
Last edited:

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

@Michusjedem
Poczytaj sobie przydatny post Marcina24 :
Oby tak dalej, a powitamy Ci? w szeregach zbanowanych.
...i zastan?w si? nast?pnym razem zanim co? napiszesz, bo b?dziesz w?r?d nich...

Pomy?lcie tylko jakie ma skutki rekrutowanie ci?g?e ?wie?ak?w. Taki do?wiadczony osobnik za drugim razem pr?dko ju? nie odejdzie jak si? zdecyduje.

Wed?ug mnie u?ytkownicy z postami +150 i brakiem/wycofanymi ostrze?eniami (po wielu miesi?cach siedzenia na forum) to nie s? "?wie?acy".
Dodatkowo wi?kszo?? ?wie?ak?w decyduje si? na Moda, bo im zale?y i chc? co? zrobi?, a co ze stara kadr?? Mo?e ?le m?wi?, ale wydaje mi si?, ?e nie ma sensu przywraca? ich na stanowisko na si??, bo z niewolnika nie zrobisz pracownika :/
 
Last edited:

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
29
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

Pewnie w wielu przypadkach b?dzie tak jak kiedy?, czyli ludzie b?d? oczywi?cie ?ciemniali, ?e znaj? si? na tym, s? perfekcyjni w tym i tym, siedz? 24h/7, potrafi? ogarn??, mieli gdzie? tam rangi i Wy w to uwierzycie i im dacie moderatora. Mam nadziej?, ?e przed wyborem danego kandydata sprawdzicie czy naprawd? si? nadaje, popatrzycie na jego posty i czy rzeczywi?cie zna si? na rzeczy i ma czas/ch?ci do moderowania danego dzia?u, bo nie ma sensu wyrzuca? 3/5 nowych moderator?w z powodu opierdalania si?, taka moja ma?a uwaga, o.

@ Miki
Masz racj?, nie wiem po co to napisa?em :p
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Nab?r na moderator?w TNP!

A mo?e zamiast narzeka? i wymy?la? teori? z kosmosu to we?cie si? do roboty - raportuj?c u?atwicie moderatorom prac?, a tym samym forum b?dzie czystsze.
 
Status
Not open for further replies.
Top