What's new

[NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Status
Not open for further replies.

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Witajcie!

W naszej redakcyjnej ekipie, jak mogli?cie zauwa?y?, wiele si? zmieni?o - niekt?rzy z nami zostali, z innymi musieli?my si? po?egna?. Logicznym jest, ?e poszukujemy teraz os?b na ich miejsce. Je?eli czujesz si? na si?ach i uwa?asz, ?e si? do tego nadajesz - napisz do nas. Zapewniam, ?e nie b?dziesz ?a?owa?. Jedynymi warunkami jakie musisz spe?ni? s? - dyspozycyjno??, jakikolwiek warsztat, obowi?zkowo?? oraz oczywi?cie wyobra?nia.

Je?eli ju? podj??e? decyzj?, napisz podanie, a p??niej wy?lij je w formie prywatnej wiadomo?ci do mnie. Forma podania jest dowolna, jednak zadbaj o to, ?eby znalaz?y si? w nim informacje o Tobie, no i napisz w czym czujesz si? najpewniej (wywiady, ots, tibia). Wiadomo?? zatytu?uj jako 'Podanie na redaktora'.

Dorzucam wz?r dla wybrednych:
Podanie na redaktora said:
Co? o mnie:
Czym chcia?bym si? zajmowa?:
Jakie mam do?wiadczenie:
Opcjonalnie jaka? praca:

Regards, Reddy.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

A pod jak? nazw? tematu mamy wysy?a? do Ciebie te podania? No i mo?e by si? ten wz?r przyda? :-/
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Jakie s? korzy?ci kt?rych mog? zazna? b?d?c redatkorem?
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Rabbcio :

- Zmiana koloru nicku na ciemny odcie? niebieskiego,
- Zmiana grafiki rangi na "redaktor",
- Satysfakcja wykonywanej pracy,
- Poznanie kilku nowych os?b z kadry.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Rabbcio :

- Zmiana koloru nicku na ciemny odcie? niebieskiego,
- Zmiana grafiki rangi na "redaktor",
- Satysfakcja wykonywanej pracy,
- Poznanie kilku nowych os?b z kadry.
Czyli jednym s?owem robisz all za free xd

Zobaczymy kto tym razem si? "dostanie", na pewno b?dzie du?o ch?tnych, z kt?rych 90% odpadnie po 2 tyg.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Nic nie ma z redaktora poza tym, ze trzeba robic ta gazetke.
Juz support jest lepszy bo masz jakas tam mozliwosc awansu. Redaktor w ogole nie jest w hierarchi tylko gdzies z boku. Albo robisz gazetke i masz jakas tam range albo odpadasz. Ani sie nie dostaniesz w kadrze wyzej ani nic. Wiec ja bym raczej nie polecal. No chyba, ze ktos lubi np gazetki robic itp to moze w to wejsc. Ale i tak nic z tego nie ma.
Btw. Gazetka byla raczej dosc slaba i srednio popularna. Czesto za dlugie nawet jesli ciekawe artykuly... Niektorzy w to wkladali duzo roboty a przeciez i tak nikt z tego nic nie ma.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

#UP
Z moderowania te? nikt nic nie ma ; /

#TOPIC
Te gazetki kto? w og?le czyta? Ja gdzie? jedn? i to nawet nie ca?a przeczyta?em
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Nic nie ma z redaktora poza tym, ze trzeba robic ta gazetke.
Juz support jest lepszy bo masz jakas tam mozliwosc awansu. Redaktor w ogole nie jest w hierarchi tylko gdzies z boku. Albo robisz gazetke i masz jakas tam range albo odpadasz. Ani sie nie dostaniesz w kadrze wyzej ani nic. Wiec ja bym raczej nie polecal. No chyba, ze ktos lubi np gazetki robic itp to moze w to wejsc. Ale i tak nic z tego nie ma.
Btw. Gazetka byla raczej dosc slaba i srednio popularna. Czesto za dlugie nawet jesli ciekawe artykuly... Niektorzy w to wkladali duzo roboty a przeciez i tak nikt z tego nic nie ma.
Dlatego w?a?nie daruj? sobie bycie Redatkorem.
Ranga ta zawsze kojarzy?a mi si? z lud?mi mniej wa?nymi.. poza hierarchi?.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Ka?dy tak pierdoli i pierdoli, niestety g?wno wiecie. Podam Wam przyk?ad : Don Dawido zosta? redaktorem i p??niej awansowa? na pr?bnego.
Tylko ch?ci potrzeba i dobrego zaanga?owania i wszystko mo?na osi?gnac, tylko trzeba tego chciec. Kiedy ja by?em redaktorem naczelnym gazetki ludzie nie byli traktowani jak podludki, ka?dy by? zaanga?owany. Za mojej kadencji cz??c tych redaktor?w jest ju? pe?noprawnymi moderatorami.
 

luzak123

Banned
Joined
Apr 14, 2011
Messages
529
Reaction score
41
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Ahhh Robbcio.. przyznaj si? ?e chcia?e? by? tym redaktorem, Tylko kikimora si? wym?drzy? i przysta?e?...

By? mo?e kiedy? zrozumiesz ?e nie za wszystko bierze si? pieni?dze i czasami warto zrobi? co? bezinteresownie, chocia?by po to aby umili? komu? czas, dla w?asnej satysfakcji czy te? aby rozwija? swoje umiej?tno?ci...

A kikimora w dupie by?, g?wno widzia? a wie wszystko o rangach jakby je kiedy? posiada?... Brzmi to troch? jak z ust smarkacza ale co tam b?d? si? wypowiada?... jeszcze dostane warna ?e obra?am czy co?...
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Ahhh Robbcio.. przyznaj si? ?e chcia?e? by? tym redaktorem, Tylko kikimora si? wym?drzy? i przysta?e?...

By? mo?e kiedy? zrozumiesz ?e nie za wszystko bierze si? pieni?dze i czasami warto zrobi? co? bezinteresownie, chocia?by po to aby umili? komu? czas, dla w?asnej satysfakcji czy te? aby rozwija? swoje umiej?tno?ci...

A kikimora w dupie by?, g?wno widzia? a wie wszystko o rangach jakby je kiedy? posiada?... Brzmi to troch? jak z ust smarkacza ale co tam b?d? si? wypowiada?... jeszcze dostane warna ?e obra?am czy co?...
Bra?em czynny udzia? na pewnym forum, gdzie przez b. d?ugi czas by?em cz?onkiem kadry.. tam posada redaktora nie by?a zbyt.. em "wdzi?czna", a Kikimora u?wiadomi? mi tylko, ?e tutaj jest tak samo.
 

Willams

Advanced User
Joined
Feb 20, 2012
Messages
212
Reaction score
15
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Dobra nie r?bcie z tego tematu pola bitwy,
Informuje on o naborze redaktor?w. swoje sprzeczne pogl?dy
wyja?nijcie prywatnie po za tematem.
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Dobra cebulaki, dodam tylko co? od siebie i koniec offtopu. Swoje s?owa szczeg?lnie kieruje do Kikimory, kt?ry by? redaktorem i nie potrafi? si? wywi?za? z w?asnych obowi?zk?w aka artyku?u o zmianach na forum.

Redaktor, jak ka?da inna ranga, jest niep?atna. Oczywi?cie w zamian za pomoc przy gazetce mamy mo?liwo?? awansu, kolorek na forum et cetera (ka?dy wie o co chodzi), ale p??niej O DZIWO R?WNIE? WYNAGRODZENIA NIE DOSTAJEMY. Nikogo do sk?adania poda? nie zmuszamy, wi?c nie wiem sk?d te wszystkie pretensje o 'robienie za free'. Raczej ka?da osoba, kt?ra chce w tym uczestniczy?, wie z czym to si? wi??e i je?eli co? komu? nie odpowiada to okej - nie piszesz i nie robisz zamieszania. Wydaje mi si?, ?e najwi?cej w temacie m?wi? osoby, kt?re najmniej o tym wiedz? ('by?em na innym forum, wi?c wiem jak to wygl?da; na ka?dym forum tak to wygl?da'), dlatego prosi?bym jednak o nie wypowiadanie si? w temacie bez odpowiedniej wiedzy.

Z mojej strony by?oby na tyle, pozdrawiam cieplutko.
 

OJezu

New User
Joined
Jun 8, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Mam szans? awansu na redaktora, czy nawet nie mam po co pisa??
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Szanse na dostanie si? w szeregi kadry jako redaktor ma ka?dy.
Podanie mo?esz spokojnie z?o?y? i je?eli zostanie rozpatrzone pozytywnie to si? dostaniesz.
Przyk?adem takiego u?ytkownika by? Viperxd(?). Mia? bardzo ma?o post?w a posiada? t? rang? albo posiada dalej (nie wiem) i pracuje/owa? jako redaktor.
Mia?em tutaj t? range kiedy? i powiem, ?e nawet mi?o si? pracowa?o i nie jestem osob? nachaln? i nic za to nie chcia?em.
 
Last edited:

OJezu

New User
Joined
Jun 8, 2012
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Tu nie chodzi o liczb? post?w tylko o to kim jestem...
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Dobra cebulaki, dodam tylko co? od siebie i koniec offtopu. Swoje s?owa szczeg?lnie kieruje do Kikimory, kt?ry by? redaktorem i nie potrafi? si? wywi?za? z w?asnych obowi?zk?w aka artyku?u o zmianach na forum.

Redaktor, jak ka?da inna ranga, jest niep?atna. Oczywi?cie w zamian za pomoc przy gazetce mamy mo?liwo?? awansu, kolorek na forum et cetera (ka?dy wie o co chodzi), ale p??niej O DZIWO R?WNIE? WYNAGRODZENIA NIE DOSTAJEMY. Nikogo do sk?adania poda? nie zmuszamy, wi?c nie wiem sk?d te wszystkie pretensje o 'robienie za free'. Raczej ka?da osoba, kt?ra chce w tym uczestniczy?, wie z czym to si? wi??e i je?eli co? komu? nie odpowiada to okej - nie piszesz i nie robisz zamieszania. Wydaje mi si?, ?e najwi?cej w temacie m?wi? osoby, kt?re najmniej o tym wiedz? ('by?em na innym forum, wi?c wiem jak to wygl?da; na ka?dym forum tak to wygl?da'), dlatego prosi?bym jednak o nie wypowiadanie si? w temacie bez odpowiedniej wiedzy.

Z mojej strony by?oby na tyle, pozdrawiam cieplutko.

Dzieki bardzo za pisanie bzdur.
Akurat pisalem swoj artykul i pierwsze jego wersje juz oddawalem. Wylecialem za co innego wiec nie bylo sensu go chyba konczyc jak redaktorem nie bylem? Zreszta probowalem przynajmniej rozruszac tamten dzial i innych redaktorow w tamtym momencie bo byla tylko cisza i nikt nic nie robil...(moze Aramiszon potwierdzi jesli mu sie bedzie chcialo)
Poza tym nie wypowiadam sie o rangach ktorych nie mialem jak ktos cos tam tez pisal, ze nie moge o redaktorze pisac...
Co do wynagrodzenia masz racje. Ale przynajmniej taki moderator lub cos wyzej to jest cos i mozesz cos robic. A taki redaktor to takie tam gowienko male ktore tylko na zawolanie pisze do gazetki... Przynajmniej tak to dla mnie wyglada.
Btw. Mialem tamtego posta nawet nie pisac, bo domyslalem sie, ze moze sie skonczyc takim spamem :D

Ka?dy tak pierdoli i pierdoli, niestety g?wno wiecie. Podam Wam przyk?ad : Don Dawido zosta? redaktorem i p??niej awansowa? na pr?bnego.
Tylko ch?ci potrzeba i dobrego zaanga?owania i wszystko mo?na osi?gnac, tylko trzeba tego chciec. Kiedy ja by?em redaktorem naczelnym gazetki ludzie nie byli traktowani jak podludki, ka?dy by? zaanga?owany. Za mojej kadencji cz??c tych redaktor?w jest ju? pe?noprawnymi moderatorami.

Z usera tez mogli by awansowac na moderatora. Tak wiec generalnie ten redaktor nic nie zmienia. Chyba, ze brac pod uwage to, ze raczej kadra rzadko obserwuje lepiej userow a w redaktorow sa juz troche bardziej wpatrzeni. Dlatego ta szansa troche rosnie wtedy.
W kazdym razie nic to nie zmienia w mojej opini, ze redaktor to takie jedno wielkie 0.
 
Last edited:

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Tu nie chodzi o liczb? post?w tylko o to kim jestem...
Proponuj? Ci napisa? do Reddyslawa PW, a nie za?atwia? tego w tym temacie. My?l?, ?e masz szans? na redaktora, o ile napiszesz przyzwoite podanie i niczego za przeproszeniem nie odpierdolisz, ale nie zale?y to ode mnie.

@Kikimora
Ej, ale to forum nie jest jak tibia, to nie chodzi o to kto osi?gnie jak najwy?sz? rang? w jak najkr?tszym czasie. Je?li komu? podoba si? moderowanie, to stara si? zosta? moderatorem, je?li kto? chce pisa? artyku?y, to bierze udzia? w naborze na redaktor?w, a je?li komu? odpowiada bycie u?ytkownika, to nim jest i tyle. Co do Twojego pierwszego posta, to troch? dziwnie wygl?daj? s?owa "przecie? nic z tego nie ma" napisane przez najaktywniejsz? osob? na tnecie ;o A czy z udzielania si? co? masz? :p

@Rabbcio
Je?li oczekujesz "korzy?ci" z piastowania jakiej? rangi, to niestety, ale ?le trafi?e?. Wszyscy wykonuj? swoje zadania z w?asnych, nieprzymuszonych ch?ci. Je?li za? jeste? karierowiczem i chcesz jak najwi?cej osi?gn??, to zapewniam Ci?, ?e z rangi Redaktora mo?na awansowa?. Trzeba tylko wykaza? si? odrobin? zaanga?owania. A to, ?e sporo os?b na tym stanowisku zmarnowa?o swoj? szans?, to zupe?nie inna historia.
 

Selius

User
Joined
Apr 29, 2012
Messages
34
Reaction score
2
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Decyzja podj?ta zanim ktokolwiek j? rozwa?y?. Twoje podanie nie b?dzie niestety brane pod uwag?. Szukamy os?b zaufanych, p?ki co twoja reputacja nie pozwala nam powierzy? tobie obowi?zk?w, mo?e kiedy?.

Piszcie podanka, szukamy nowych! : )
 

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: [NAB?R] Zosta? redaktorem forumowej gazetki!

Reputacja ? Mo?e tak, ale raczej powinno brane by? pod uwag? styl, w jakim pisze, powinni?cie sprawdza? takie rzeczy, np. na okresie pr?bnym.
 
Status
Not open for further replies.
Top