What's new

Nagminne zamykanie temat?w

Status
Not open for further replies.

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Dzisiaj zrobi?em ma?? modyfikacj? jednego z moich kod?w na stronk? zmiany nazwy rangi dla lidera gildii. No to pomy?la?em, ?e zaktualizuj? temat i dodam posta ?wiadcz?cego o update. Ale co? Niemi?e zaskoczenie. Temat zosta? zamkni?ty (http://tibia.net.pl/threads/555317-KONKURS-MODERN-Zmiana-nazwy-rangi-dla-lidera-gildii). Tak samo temat z Aplikacj? Memsoria.pl, w kt?rym ostatni post by? 24 kwietnia (http://tibia.net.pl/threads/554635-Aplikacja-Memsoria-pl). Te? chcia?em wczoraj wrzuci? now? wersj? i widz?c, ?e jest zamkni?ty - my?l?, chuj, nie b?d? si? szarpa?, jak zamkn?li to zamkn?li. Ale teraz postanowi?em za?o?y? ten temat. Dlaczego zamykacie tak du?o temat?w? Mo?e kto? chce skomentowa? co?, zaproponowa? jak?? zmian?, doda? jak?? now? funkcjonalno??.
Dla przyk?adu - w Narz?dziach OT nie ma ani jednego otwartego tematu, pr?cz przyklejonego. A w regulaminie jest tylko:
7. Archiwum z narz?dziem nie mo?e zawiera? has?a, w przeciwnym wypadku autor zostanie odpowiednio ukarany, a temat zamkni?ty i przeniesiony do kosza.
9. Gdy link do jakiego? downloadu wyga?nie moderator ma prawo zamkn?? temat do czasu gdy autor tematu doda nowy link do ?ci?gni?cia pliku.
Albo dzia? Kody PHP - otwartych na pierwszej stronie jest oko?o 16 temat?w, a regulaminu nawet nie ma.

Nie mam zamiaru nikogo atakowa?, ale chodzi mi tylko o to, ?eby zaprzesta? takiego dzia?ania bo, po pierwsze, jest to wkurwiaj?ce, po drugie, dusi wszelkie ch?ci zrobienia czego? charytatywnie, po trzecie, przeci?tny u?ytkownik nie b?dzie pisa? do moderatora, aby otworzy? temat bo chce si? o co? zapyta? autora, a prywatna wiadomo?? to te? nie jest tak wygodna opcja jak post (i nie zawsze autor tematu odpowie, a mo?e, ?e jaka? przypadkowa osoba widz?ca post b?dzie w stanie pom?c), po czwarte, forum jest przede wszystkim od dyskutowania (moim zdaniem), wi?c nie powinno si? odbiera? tej opcji nikomu. Rozumiem, ?e niekt?re tematy trzeba po prostu zamyka?, ale nie takie, w kt?rych istnieje prawdopodobie?stwo, ?e kto? b?dzie mia? co? do dodania. To tyle. Mi?ego dnia.

Regards,
lolok.png
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Wiadome, ?e wypowiedzi na temat czego? bardziej motywuj? do rozwijania tej rzeczy.

Takie tematy nie powinny by? zamykane, z racji tego co napisa?em Up.

Pozdrawiam.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Od siebie dodam, ?e jestem moderatorem tego dzia?u i zamykam tematy tylko na pro?b? autora.
 
Last edited:

Tayan

Advanced User
Joined
Oct 20, 2012
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Te? to zauwa?y?em, ci?gle pisz? o poprawach na forum, o rozbudowaniu, a maj? syf w dzia?ach ( Niekt?rzy ). Zamiast od?wie?a? tematy, w kt?rych jest co? fajnego, interesuj?cego, co? co przyci?gnie ludzi, to je zamykaj?.
 

Majka69

New User
Joined
May 12, 2013
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Je?li w temacie nic si? nie dzieje to chyba normalne, ?e go zamykaj??
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Je?li w temacie nic si? nie dzieje to chyba normalne, ?e go zamykaj??

To, ?e nic si? nie dzieje to nie znaczy, ?e mo?e si? wydarzy?. Wiadomo, gdyby temat mia? 6 miesi?cy i by? galeri? mappersk? to mo?na zamkn??..
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Ja zamykam tematy po miesi?cu czasu(ok. 5 tygodni od ostatniego posta to naprawd? sporo), jednak gdy autor wyrazi ch?? ponownego otwarcia, nie ma ?adnego problemu, wystarczy si? ze mn? skontaktowa?. Nie widz? sensu, ?eby do?? stare tematy by?y otworzone, skoro i tak nikt nie pisze tam, a je?li autor chce co? doda?, wystarczy do mnie napisa?, tyle.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Nagminne zamykanie temat?w

Nosz kurwa ma?!
Dlatego te tematy zamykacie tak szybko?
Chcia?em wyrazi? swoj? opini? w tym temacie, a tu...! Zamkni?ty
 
Status
Not open for further replies.
Top