What's new

"Najg?upszy" dead na mainie

Status
Not open for further replies.

Mazur93

New User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Czy zdarzylo sie wam kiedys zaliczyc "bezsensownego" lub "glupiego" deada??
Je?eli tak ! To napisz go w tym temacie.
 

Patrikosa

Active User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
116
Reaction score
9
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

tak na lvl 9 afkowalem se na trollach stara wolala zeby jej pomoc poszlem wRocilem i widze
You are dead. -.--.-.-.-.-.-
 

Dragson

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
96
Reaction score
11
Age
37
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Zaliczy?em kiedy? deda przez swoj? g?upote. Poszed?em expi? na gs'y na poh , ubi?em ich pare.W ko?cu dosz?o do takiej sytuacji ?e musia?em wzi??? 3 gs "na klate" (48 palek skile 82/76) gdy zacze?em wciska? hotkey'a z manasami zauwa?y?em ?e w og?le ich nie pije. Na ucieczk? by?o za p?zno wi?c owned (na szcz??cie mia?em aol , bo nosze b dobre eq) , w temple dowiedzia?em si? co by?o przyczyn? , mianowicie kupi?em manasy na 50 lvlo_O . Niech Moja sytuacja b?dzie przestrog? dla innych i niech zawsze sprawdzaj? co kupuj? ;/ .
Pozdrawiam
 
B

Budzik

Guest
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Ja raz na ghostland chcia?em ropn?? dsa i ?eby kto? pad?. Lurn??em go i lag. Czekam, czekam no i "you are dead". Straci?em du?? cz??? eq. Od tego momentu staram si? nie ropa? ?adnych potwork?w.
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

na 8 lvl lurowa??m slimy ;] na bottera i tak si? sk?czy?o ?e sam w trapa si? wjeba??m :< Slimy z wszystkich stron a ja hujnia eq ;] Wszystko trwa?o chwilke :D
i kochany napis "you are dead !:}"
 
B

Blackq

Guest
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Oko?o miesi?ca temu wykonywa?em z moim 107 EK i przyjacielem quest na addon yalaharian :p na wyspie Vengoth i pech tak chcia? ?e przy wykonywaniu tego questa dosta?em okropnego laga jednak si? nie poda?em. Przy bodaj?e 7 misji wracaj?c z na Yalahar dosta?em mega laga pr?bowa?em i?? tak szed?em ?e rzuci?o si? na mnie 15 Haunted Treeling, nie umia?em nawet za?o?y? stealth ringa przy tym lagu, widzia?em tylko jak id? na mnie sam sta?em w miejscu, full hp nagle red, sekunda potem dead -.- Pad?em 107 EK na potworach za kt?re 300 expa prawie, a wszystko przez znakomity internet ;)

Swoj? drog? Cipsoft niez?y spawn tam da? tych Haunted Treeling, ds?w i innych ?mieci.
 

Tamax

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
134
Reaction score
14
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Ja kiedy? raz jak gra?em na realu. Mia?em 15 lvl druida. Kolega ci?gle mi na gg spamowa?.
Posz?em tam na prawo od Thais, noi znowu mi spamowa?. Wi?c chcia?em mu odpisa? i go blokn?? ?eby nie pisa?. Dobra zrobi?em to, noi patrz? a tu mnie ubi? Spider i wolf o_O "You are Ded".A mia?em manasy i kilka pot?w.Noi spad?o mi 30 platynek,manaski(poty) i Quardian Shield.[Quardianke od kolegi :p];(. A na dodatek jeszcze do 13 lvl.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Jednego pi?knego dnia skillowali?my sobie z kumplem na sobie. Nie dawa? mi hit?w wi?c zdj??em eq. Gdy on ju? musia? spada? ja poszed?em na slimy. Zapomnia?em, ?e nie ubra?em eq, skapn??em si? dopiero gdy mia?em red hp. Niestety nie zd??y?em ?ykn?? health potiona i ujrza?em napis JU AR DED :D
 

Vera11

User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Moj kolega na Hibernie Mozani <140+> palladin Padl na 12 kolesiach ktorzy miali przecietnie 20lvl.. Ale idiota nie?

Mi tez sie zdazylo szlem sobie na zolwie 65 knightem nie ( bo huncie bylem musialem odrobic kase) i siobie expilem. Nagle patrze a tu ida 2 ziomki na Utana vid i 2 Ue i padlem. Jeszcze mi sie Hotkeye pomylily XD
 

daxsiu24

Active User
Joined
Jun 30, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Najg?upszy ded jaki zaliczy?em by? kiedy zaczyna?em gra? w tibie (8.1)dosta?em od kolegi 38 palla i powiedzia? ?e mog? chodzi? na gs, nie wiedzia?em co to wtedy jest teraz wiem :D i tak zrobi?em obczai?em na tibia earth miejscowe z gs,i jak si? idzie na dark katedr? mija si? wej?cie na outlaw camp, idzie si? kawa?ek dalej i ko?o jeziorka stoi domek i w pobli?u wyst?puje 1 gs postanowi?em zlurowac go do domku i..hah zastawi?em parcelem wej?cie i sobie go bije nagle patrze PUFF parcel znikn?? kilka hitow wtedy naciska?em all hotkeye z nerw?w i nagle napis dobrze nam znany : YOU ARE DEAD ;(
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

27 knight exp na tombach szed? do mnie crypt i ghoul da?em tack na crypta i patrze na tego ghoula i my?l? ha ha jaki on s?aby na hita xD nagle u are ded crypt nie ded oczywi?cie 4bp hp 1bp mf p arm i w fang m?j niefart
 

dymer1111

Advanced User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
183
Reaction score
16
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

ja pad?em na rat 20 lev;p wylogowa?em sie na rat a jak loglem to;/
 

dawiddaw1310

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
271
Reaction score
12
Age
28
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Heh ja mialem kilka glupich deadow ;D
Kiedys moim 31 knightem poszlem na AC dla jaj bo chcialem sprawdzic hity...Tibia mi sie wtedy troche nudzila wiec chcialem sie lognac...
Stanolem na dole AC i weszlem sobie na google xD(cos tam szukalem) i wrocilem za jakies 30 sec patrze a tam jakis sorc mnie sieka...
z nerwow naciskam all hotkeje ale sie pomylilem i zamiast hp uzylem Manaska ;p
I tak padlem ( Wypadlo mi wtedy c arm i k legi :(((((()
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Taaa a ja swoim 10 palkiem poszed?em do kopalnik ko?o Kazzo i tam s? poison spidery na pocz?tku,noi podbieg?a 10 letnia siorka i niechc?cy zresetowa?a kompa.Zanim si? w??czy? zalogowa?em si? na 2 hp,nawet nie zd??y?em hota,potiona nacisn?? i zgon.Tak sie wkurzy?em...
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

ide moim 94 rp na ???wiach oczywi?cie bot na real i ciacaham na OTS....Bum Na ots LAG!Clean wielki laaaaaag dobra mowie hu** ide zobaczyc co tam na real....Bum patrze You Are Dead.. A moje eq to Frozen plate,Yalahari Leg Piece z quest,Skull Helmet,AOL,4bp Kassy
poniewa? 7 godz. na Tortoise a z nich du?o kassy leci,softy z poi,Ale aola mialem w bp!i stracilem bp ;/ ale naszc??cie byl kolega i szybko zabral!To byl najglupszy ded!
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

8poziomem poszed?em sobie na GL jaki? noob na redzie pozostawia? DS'y przy wej?ciu i bach a m?j kolega jeszcze tam wbi? tylko ?e po mnie -.- zebra? Crusaderka
 

GoD DixoN

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
495
Reaction score
30
Age
32
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Wylogowalem sie na Quarach :D
Lognalem i nie mialem utamy i dead...
Ale kolega skoczyl po deada ;]
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Poszli?my z kumplem na expa na behe obok behe quest exp w 2 kina 106 i 160
ja 106 bra?em na klate bo mia?em hp poty i wali?em z ava a kolega exori bo mia? manaski ja ?e oszcz?dza?em "hapeki" to czeka?em a? behe zjedzie mnie do r hp i wtedy hp... Ale jak kolega przez przypadek lurn?? mi 3 behe i zbloczy?y mnie skutecznie <r?g> to tak przemy?la?em wszystko i teraz normalnie trzepa?em w hotkey z hp zabi?em jednego wi?c pomy?la?em ?e lajt i ju? na hp mog? u?ywa? pota... Tylko nie pomy?la?em o mo?liwo?ci laga wi?c co si? okaza?o knight r hp na 2 behe lag i zamiast w hp nacisn??em ?eby w prawo poszed? lag ust?pi? i co ? i ded ;p
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Ju? kiedy? wspomina?em bodaj?e - zostawi?em posta? na ma?ym expowisku szkielet?w z 27 levelem i poszed?em si? za przeproszeniem odla?, a ?e wyczy?ci?em pi?tro to by?em pewien ?e przez ten kr?tki czas nic si? nie stanie. Gdy wr?ci?em dozna?em szoku o_O od tego momentu nawet jak wychodz? na 10 sekund wy??czam Tibie :p
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: "Najg?upszy" dead na mainie

Jako? spokojnie wydawa?o si? by? w kopalniach, zostawi?em moj? posta? na jakim? zadupiu gdzie nie respi?y si? dwarfy i poszed?em nakarmi? psa. Wiadomo co ujrza?em jak wr?ci?em.
 
Status
Not open for further replies.
Top