What's new

Najlepsi z najlepszych - reaktywacja! sugestie i pytanie. Edycja I

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
2chqmb6.jpg


Tak tak. To my znowu ruszamy z sekcj? Najlepsi z najlepszych. Chyba nie musz? pisa? na czym ona polega, ale tak dla formalno?ci:

Sekcja Najlepsi z najlepszych ponownie zawita na tibia.net.pl. Polega ona na pochwaleniu si? swoimi dokonaniami w zakresie tibijskim(w gr? wchodzi tylko real tibia). Wysy?acie mi screeny a ja pokazuje je w odpowiednim do tego temacie. Z ka?dego miesi?ca wy?onimy najlepszych i nagrodzimy ich punktami reputacji. Nie wszyscy jednak mog? wys?a? do mnie swoje zdj?cia, wymagania napisz? poni?ej.


Wymagania:

-minimum 50 post?w na forum.

Mainland
  • minimalnie 30 poziom.
    skille:
  • knight: min. 65 awans we w?adaniu broni?, min. 60 awans w obronie tarcz?, 5 magiczny poziom.
  • paladyn: min. 70 awans we w?adaniu broni? dystansow?, min. 50 awans w obronie tarcz?, 12 magiczny poziom.
  • mag oraz druid: min. 45 magiczny poziom.
Rookgaard
  • minimalnie 20 poziom.

Dodatkowo:
  • na zdj?ciu nie mo?e by? widoczne u?ywanie nielegalnego oprogramowania
  • dobrze by by?o, ale nie musi, ?eby zdj?cie nie by?o wcze?niej pokazywane

Gdy spe?aniamy w/w warunki, wysy?amy zdj?cie. Najlepiej wrzuci? na jaki? stabilny serwer(np. tinypic.com) i wys?a? mi link. Fotka musi zawiera? pe?ne okno Tibii(ewentualne uchylenia od tego punktu, s? w specjalnych okolniczno?ciach)

Jasn? rzecz? jest r?wnie?, ?e na zdj?ciu ma pojawi? si? tekst "pozdrowienia dla tibia.net.pl". Zdj?cie musi by? zrobione w chwili awansu, czyli powinien by? widoczny napis "you advanced...", widoczny nick, zdj?? z zamazanym nickiem nie przyjmuj?!

Zdj?cia wysy?amy do mnie prywatn? wiadomo?ci?, b?d? na gadu-gadu: 7524559.

Gdy uzbieram odpowiedni? ilo?? zdj??, uka?e si? odpowiedni temat.

Zach?cam do brania udzia?u! Wszelkie pytania albo sugestie, w temacie. Postaram si? jak najszybciej odpowiedzie?.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Najlepsi z najlepszych - reaktywacja! sugestie i pytanie. Edycja I

Temat przekszta?ca si? w pytanie, sugestie i problemy. Ze wszystkimi pytaniami prosz? pisa? tutaj. Postaram si? odpowiedzie?.
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Najlepsi z najlepszych - reaktywacja! sugestie i pytanie. Edycja I

A wi?c, po pierwsze wydaje mi si?, ?e powinien by? obni?ony troszeczke pr?g lvlowy, aby by?o troche wi?cej zdj?c. Po drugie, nie powinno by? losowania przypadkowego, powinna to ocenia? pewna, wcze?niej wybrana grupa os?b lub kadra ?
Reszta jest ok, no i troche wi?ksze te zdj?cia.

Pozdrawiam. MrcN.

@edit.

Hmm, niekoniecznie 30 zdj?? z 20 lvlvami, ale 30 zdj?? z 40 lvlami, bez lvli magicznych, skili itp.
Co do losowania, je?li taka ma by? zasada to ok, nie mam nic przeciwko tylko dla niekt?rych mo?e by? to niesprawiedliwe dlatego te? poruszy?em ten temat, co do zdj??, je?li m?wisz, ?e da si? co? takiego zrobi? no to elegancja :)
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Najlepsi z najlepszych - reaktywacja! sugestie i pytanie. Edycja I

A wi?c, po pierwsze wydaje mi si?, ?e powinien by? obni?ony troszeczke pr?g lvlowy, aby by?o troche wi?cej zdj?c.

Czy naprawde wola?by? 30 zdj?? z 20 lvlami, ni? 13, z wi?kszymi?

Po drugie, nie powinno by? losowania przypadkowego, powinna to ocenia? pewna, wcze?niej wybrana grupa os?b lub kadra ?

Chodzi o zabawe, a nie o wygran?. 1, 2 i 3 miejsce to tylko urozmaicenie tej sekcji, a g?osowanie przez kadr?? Prosz? ci?, to te? wymaga czasu i ch?ci. Naprawd? jest co robi? w kadrze, nie potrzeba nikomu dodatkowych zada?.

no i troche wi?ksze te zdj?cia.

Da si? zrobi?.
 
Top