What's new

Najlepsi z OTS!

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Witam,
Postanowi?em zrobi? co?, a'la "Najlepsi z najlepszych" Demeroth'a, tyle ?e zdj?cia b?d? z OTS'?w.
Przejd?my do konkret?w.

Zdj?cie (Max. 2) przesy?acie mi na PW, podaj?c IP OTS'a oraz stron? A.C.C Maker (Je?li OTS nie posiada strony, podajcie ?e nie posiada).

OTS musi mie? max. 6x exp, 10x skill oraz 10x magic. Na tym serverze rekord graczy musi wynosi? min. 50! Zdj?cia musz? zawiera? min. 50 poziom (level), 75 poziom do?wiadczenia (Sword itp.) lub 65 poziom magiczny, oraz posiada? pozdrowienia dla tibia.net.pl, inaczej nie b?d? brane pod uwag?!

Zdj?cia musz? by? w ca?o?ci (czyt. EQ, Skille, kana? do rozm?w oraz sam? posta? z napisem "You advanced ..."). Przesy?acie mi je do 10 lutego na PW. Zdj?cia zostan? pokazane jak najszybciej (tzn. 11 luty+).

Pozdrawiam,
Vasudanin
 
Last edited:

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Najlepsi z OTS!

Gdy nabij? wi?kszy lv na moim Hayerze, to oczywista screena wy?l? na GG lub PW. Mam nadziej?, ?e inni te? co? wy?l?. ; )


Pozdrawiam,
Koybi.
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Najlepsi z OTS!

Troch? bez sensu...Przyk?adowo,wejd? na jaki? acc maker jakiego? otsa spe?niaj?cego kryteria.Znajd? jakiego? chara np,z 80 lvl.Odpal? w?asny ots i "podszyj? si? pod tego go?cia"...

Pozdrawiam,
Xinx.
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Najlepsi z OTS!

@up
Gdy znajd? takie zdj?cie w galerii, nie b?dzie ono brane pod uwag?. Po to chcia?em, aby?cie podawali stron? ACC Maker'a.
 

D3ch4lol

Advanced User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
209
Reaction score
30
Odp: Najlepsi z OTS!

?wietny pomys?, tylko ?e oszu?ci fail _/
Na pewno gdy wbij? wi?kszy level moj? postaci? ( na tym ot'sie co kjobi :) ) to wy?l? screena.
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Najlepsi z OTS!

Zmieni?em minimalny poziom! Od teraz prosz? przesy?a? zdj?cia powy?ej 50 poziomu, a nie tak jak wcze?niej - od 60!
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Najlepsi z OTS!

Jak awansu na jaki? okr?g?y lvl (zapowiada si? 70 ;d) to na pewno wy?l?.
Co do samego pomys?u, to jest ca?kiem dobry, ale co z nagrodami? :p W fotkach "najlepsi z najlepszych", to nagrod? s? punkty reputacji, a tutaj? ; )
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Najlepsi z OTS!

Jak awansu na jaki? okr?g?y lvl (zapowiada si? 70 ;d) to na pewno wy?l?.
Co do samego pomys?u, to jest ca?kiem dobry, ale co z nagrodami? :p W fotkach "najlepsi z najlepszych", to nagrod? s? punkty reputacji, a tutaj? ; )
Niestety, ja nie jestem w stanie da? wi?cej ni? 1 pkt. reputacji, ani ?adnej innej nagrody. Poza tym to by?oby nie fear, poniewa? szybciej si? wbije 60+ lvl na OTS z expem x6, ni? x2. Tak wi?c jedyn? nagrod? jest satysfakcja, ?e jest si? w temacie z najlepszymi : )
@down
To jest nie mo?liwe (patrz ca?y m?j post).
 
Last edited:

Wlodzimierz

Active User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
60
Reaction score
5
Age
36
Odp: Najlepsi z OTS!

Cze??!
Vasudanin, jak by? ?adnie poprosi? osob?/osoby z kadry lub Ivellios'a to za pewne popar? by Tw?j pomys? z tymi "Najlepsi z OT" i zafundowa? nagrody w postaci punkt?w reputacji.
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Najlepsi z OTS!

Pomys? niewypali?.
Dziekuj?, temat do zamkni?cia.
 
Top