What's new

Najlepsza Wersja Photoshopa

Status
Not open for further replies.

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Witam !
Szukam najlepszej wersji Photoshopa , oczekuje odpowiedz kogo? kto si? ju? w tym bawi? :)).


Dzi?ki, Skrypter !
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Najlepsza Wersja Photoshopa

ja si? bawi?em tylko w cs5 i powiem ci z tych co widzia?em to on mi si? taki bardziej pro wydawa? :D
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Najlepsza Wersja Photoshopa

Je?li nigdy nie bawi?e? si? w Photoshopie, we? CS5. Je?li ju? u?ywa?e? CS3 lub CS4 - zosta? przy nich, bo ci??ko b?dzie ci si? przenie??.
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Najlepsza Wersja Photoshopa

Ja mia?em i mam dalej CS3. Jako? nie bardzo chce mi si? przenosi? na CS5, czy nawet CS4, ale je?li dopiero zaczynasz to zaczynaj zawsze od najnowszej wersji, bo wtedy wi?cej zyskasz.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Najlepsza Wersja Photoshopa

Je?li jeste? pocz?tkuj?cym u?ytkownikiem to nie zauwa?ysz r??nicy mi?dzy wersjami CS3, CS4 i CS5, poniewa? z rzeczy, kt?re b?d? Ciebie na pocz?tku interesowa?y, zmienia si? tylko interfejs (i to lekko). Reszta zmian i nowo?ci dotyczy opcji, kt?rych na razie nie b?dziesz u?ywa?.

Tobie polecam si? nie cofa? tylko ?ci?gn?? najnowsz? wersj? (CS5) i ewentualnie j? aktualizowa?. Ja osobi?cie mam oryginalnego CS4, ale nie narzekam... Ma przejrzysty interfejs i wszystkie opcje, kt?re potrzebuj?.
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Najlepsza Wersja Photoshopa

Ostatnio mia?em CS4, ma?o r??ni? si? od siebie wi?c bierz najnowszego.
 
Status
Not open for further replies.
Top