What's new

Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

Status
Not open for further replies.

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Chcia?bym za?o?y? temat dzi?ki kt?remu ludzie znajd? PRO OTSy, kt?re s? tworzone przez profesjonaln? administracj?. OTS'y na kt?rych graj? setki graczy codziennie, kt?re wyr??niaj? si? spo?r?d setek innych ots?w.

LISTA MEGA PRODUKCJI
POLSKICH:


A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)

Nowe serwery / nowe edycje / zapowiedzi:

B) Start 16.09.2010
B) Start 24.09.2010
B) Start 10.09.2010
B) Start 01.10.2010
B) Start 25.09.2010
B) Start 01.10.2010

LISTA MEGA PRODUKCJI
ZAGRANICZNYCH:


A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)
A)

Nowe serwery / nowe edycje / zapowiedzi:

Aktualnie brak

REGULAMIN ZG?OSZENIA PRODUKCJI​

1. Wymagania OTS zg?oszonego:

A) Ju? dzia?aj?cy:
- minimum 3 cz?onk?w administracji, kt?rzy maj? du?e do?wiadczanie w tworzeniu ots?w
- minimum 150 os?b ?rednio online
- ots ma w?asne scrypty i pomys?y, wyr??nia si? zdecydowanie spo?r?d innych
- OTS stoi co najmniej dwa miesi?ce i wszystko zapowiada, i? b?dzie sta? co najmniej rok
- co jaki? czas s? robione ubdaty, na bie??co s? naprawiane bugi.

B) Nied?ugo wystartuje kolejny serwer/ b?dzie reset char?w / nie dawno wystartowa?:

- administracja stworzy?a jaki? czas temu OTSa i sta? co najmniej dwa miesi?ce i by?o na nim minimum 150 os?b ?rednio online
- ots b?dzie mia? w?asne scrypty i pomys?y, b?dzie si? wyr??nia? zdecydowanie spo?r?d innych
- reklama OTSa zapewni co najmniej 150 graczy ?rednio online

2. Prosz? okre?li?:

a) Czy jest to ju? OTS dzia?aj?cy:
b) Czy administracja tworzy nowy server lub robi restart char?w itp.:
3. Dopuszczalne s? linki do zapowiedzi OTS'a, ale tylko tego, kt?ry wystartuje w ci?gu tygodnia i naprawd? jest mega projektem.
4. RL mapki ma?o mnie interesuj?!! Tylko z nowymi expowiskami lub mocno edytowane...
5. Tw?rca OTSa lub jego wsp??tw?rcy - mo?ecie zg?asza? swoje produkcje tylko przez wiadomo?? PW do mnie.
6. Wz?r zg?oszenia OTSa:
PHP:
[QUOTE][B]1. Nazwa OTSa:[/B] 
[B]2. Link do strony:[/B] 
[B]3. Pochodzenie:[/B] 
[B]4. Typ zg?oszenia:[/B] [COLOR="Purple"]A)[/COLOR] lub [COLOR="DarkRed"]B)[/COLOR]
[B]5. Je?li A), piszemy ?redni? liczb? os?b online:[/B] 
[B]6. Je?li B), piszemy wcze?niejsze ods?ony / inne servery:[/B] 
[B]7. Dlaczego w?a?nie ten OTS:[/B][/QUOTE]
PS Poprawny przyk?ad znajdziecie par? post?w ni?ej.

7. Niestosowanie si? do regulaminu, b?dzie wi?za?o si? z usuni?ciem postu i otrzymaniem punkt?w ostrze?enia!
8. Regulamin obowi?zuje od 30 wrze?nia 2010 roku.

B?d? edytowa? g??wny POST na bie??co. Zapraszam was do zg?aszania najlepszych OTS?w w sieci!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Vexoria stala 2 miechy? To jeden z servow stojacych miecha z graczami i restart albo miecha z graczami i potem przez 2 misiace gra 5osob. Co do oriona to:
- co jaki? czas s? robione ubdaty, na bie??co s? naprawiane bugi.
Ostatnie Niusy 26 Jan 2010: Usuni?cie sklonowanych przedmiot?w.
A pegaz to chyba nie dziala juz troche a admina nawet nie ma? :eek:

Dobre servy to apo, sandots, ron ots, wypas, noobwar. Reszta sie nie nadaje albo srednio z tego co wymieniles.
Do startujacych proponuje dodac grim ots. Moze nie stal wczesniej i to nie nowa edycja chyba e bardzo dawno ale po zapowiedziach widac ile czasu go robia i masa nowych ogarnietych rzeczy.

Jak juz tak wychodzisz z vexoria to juz hexana lepsza dlugo juz stoi i duzo graczy.
Na serverach jest niezle, troche malo graczy wiec sie zastanowic.

Ogolnie to sam dodales otsy ktore nie mieszcza sie w kryteriach przez ciebie ustalonych :p

Edit
Jeszcze dodam propozycje nie tylko polskich serverow bo sa tez dobre np szwedzkie albo jakies brazylijskie z wlasnymi skryptami albo rpg albo jakies fun co dluzej stoja od wiekszosci serverow polskich. Nie wiem dlaczego chcesz tylko polskie. A vexoria jedyny przedstawiciel to juz pisale mze nawet hexana lepsza dluzej stoi i dluzej sa gracze. Zreszta te real mapy wszystki krotko stoja wiec...
 
Last edited:

aigun

User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Kikimora... Vexoria pierwsza na li?cie w otservlist.org a ty piszesz ze to slaba produkcja?
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Panowie zachowujecie si? jak dzieci, post up zg?oszony.
To nie jest temat, na pisanie, czy ten OTS jest dobry czy nie!!!
Nie chce tu ?adnych k??tni i spamu, wy piszecie propozycje, a to ja to oceniam i decyduje, masz do mnie pretensje lub do innych?
Napisz wiadomo?? PW! NIE MA TU SPAMU, piszesz tylko jak chcesz doda? serwer, lub wyrazi? opini? na temat kilku ots?w w postaci co najmniej kilku sensownych zda?.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

A) DarkTibia (chyba polska produkcja)
Brazylijska.

A) Wypas OTS
Nie nazwa?bym tego mega produkcj?.

#topic
Sam zak?ada?em takie tematy. Jest ich ju? troch? na tym forum...
Dlatego te? uwa?am, ?e ten temat jest bezsensowny.

Pozdrawiam
 

Volcanoo

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

A) Vexoria.net

Moim zdaniem najlepszy ots caly czas gdy wychodzi nowy silnik jest update i wszystko dziala nie ma bug?w!
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Do MEGA Zagranicznych Produkcji dodaj Pokemon Online BR to jest jedna z najwi?kszych produkcji OTS, je?li nie najwi?ksza ;)) wi?c nie wiem czemu nie ma jej jeszcze na tej li?cie =]
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

R4ka i kilogram wasze posty zosta?y raportowane, wasze OTSy nie spe?niaj? prawie ?adnych warunk?w dodania, a potraktowali?cie m?j temat jako kolejne miejsce do reklamy.

JE?LI MASZ W?TPLIWO?CI LUB JESTE? W?A?CICIELEM JAKIEGO? OTS'a, to napisz mi na PW ip acc maykera i kr?tko uzasadnij, to dlaczego Tw?j OTS powinien by? na li?cie, nie spamuj w tym temacie, bardzo o to PROSZ?! Ja na ka?de PW odpowiem!! Szanuje wasze otsy i nie m?wi?, ?e s? z?e i prosz? o uszanowanie te? mojej decyzji.

Doda?em Vexorie i Pokemon Online, bo s? du?ymi produkcjami i zas?uguj? na t? skromn? list?. Postaram si? jeszcze w tym weekendzie przeszuka? internet i dodam jakie? dobre OTSy, dzi?kuje za zainteresowanie t? list? i prosz? o zg?oszenia dobrych mega produkcji, je?li jakie? znacie.

Je?li dany OTS spe?nia warunki, napiszcie w temacie, je?li nie spe?nia kt?rego? z warunk?w, ale i tak s?dzicie ?e nale?y mu si? miejsce na li?cie lub s? jakie? inne powody, to napiszcie mi o tym na PW -> nie w temacie.

@EDIT down: post poni?ej zosta? zg?oszony, je?li nie spe?niacie warunk?w w 100% PROSZ? TYLKO PISA? NA PW, takie pr?by reklamy jak poni?ej zostan? zg?oszone
 
Last edited:

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Prosz? o jakie? OTSy lub nowinki
 

Born Art

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
87
Reaction score
13
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

ok no to z czego si? wypatrzy?em to s? 2 b??dy...

1) Usun ronots! gra?em na 8.1 to by?o dobrze tera to G?wno z wielkim G
2) do zapowiedzi dodaj Grim OTSa... bo wiesz noo... ;ppp
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Do Zapowiedzi mo?esz doda? m?j serwer - Warlon World. Mino, ?e serwer na razie stoi, to w najbli?szym czasie ruszy ze startem.
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

ok no to z czego si? wypatrzy?em to s? 2 b??dy...

1) Usun ronots! gra?em na 8.1 to by?o dobrze tera to G?wno z wielkim G
2) do zapowiedzi dodaj Grim OTSa... bo wiesz noo... ;ppp

1) Nie usun?, ka?dego OTS mo?e kto? nie lubie?, w ka?dym OTSie co? komu? si? nie podoba, prosz? to uszanowa?. Ten OTS ma jednak wiele w sobie, czego inne OTSy nie maj?, m?wi? tu np. O tym i? jest to najlepiej rozreklamowany OTS w Polsce i nie tylko to po 1, ma 4 servery itp., mo?e nie gra tam wiele os?b, ale warunek 150 os?b online jest spe?niony. Prosz? si? ze mn? nie k??ci? i uszanowa? moj? opini?, ja t? produkcje zostawi? i tak (no chyba ?e upadnie).
2) Nie dodam Grim OTSa, poniewa? nie ma informacji o dacie startu, a warunek jest (jakby? czyta? mojego posta), i? nowe servery (kt?re maj? wystartowa?) lub ich zapowiedzi dodaje tylko jak wystartuj? w ci?gu tygodnia, lub miesi?c temu wystartowa?y. Grim OTS tego nie spe?nia, ten OTS mo?e wystartowa? za rok to po 1, po 2 to co jest w zapowiedziach, nie musi oznacza?, i? server nie jest pozbawiony bug?w itp..

Do Zapowiedzi mo?esz doda? m?j serwer - Warlon World. Mino, ?e serwer na razie stoi, to w najbli?szym czasie ruszy ze startem.

Post zg?oszony, niezgodny z regulaminem, kt?ry poda?em w temacie g??wnym.
A wyra?nie jest napisane i pogrubione:
PS Dopuszczalne s? linki do zapowiedzi OTS'a, ale tylko tego, kt?ry wystartuje w ci?gu tygodnia i naprawd? jest mega projektem.
Nie masz stronki, masz forum z bardzo ma?ym ruchem, brak zapowiedzi jako takiej dobrej, reklamy, mapka od zera, du?y zesp??, wszystko fajnie si? zapowiada i ?ycz? wam jak najlepiej. Ale czytaj ze zrozumieniem i je?li macie w?tpliwo?ci, a tym bardziej JAK JESTE?CIE W?A?CICIELAMI OTS'a piszcie do mnie na priv, bo ci??ko jest oceni? swoj? produkcj? i czy jest ona mega i mo?e si? r?wna? np. z Orionem. Napiszcie na PW, a ja na pewno odpowiem i tak? ocen? przeprowadz?.

Zach?cam was do dodawania OTS?w, ale r?bcie to z g?ow? i realnie patrzcie czy dany OTS jest naprawd? zajebi.... Czy gra?o/gra kiedy?/teraz z 150 os?b+ itp.

Dzi? dodaje do kategorii B) dwa Polskie OTS'y:
* Shiva-world.pl - wystartowa? par? dni temu, gram na nim i ma par? bug?w, ale GM stara si? je wyeliminowa?, ma ma?? administracj?, bogaty sms shop dla bogatych graczy, gra tylko 100 + os?b, mo?e ma inne wady, ale jest godny polecenia, poniewa? ma swoje oryginalne dodatki i poprzednia edycja trwa?a prawie 5 lat... Jest to OTS m.in dla takich graczy jak ja, kt?rzy pracuj? i nie maj? za du?o czasu na gr?, chc? mie? pewno??, i? OTS postoi z 2-3 lata. Ten OTS da wam t? pewno??, exp x3, plus potworki do ubicia na oko?o 1000 lvl, wi?c nie b?dziecie si? nudzi? (nowe czary, np. epic knight etc.).
* Exodis.pl - OTS wystartuje 1 pa?dziernika, to jest jego druga edycja, na 1 gra?o bardzo wielu graczy, zainteresowa?a mnie ta produkcja, poniewa? pomimo praktycznie zerowej reklamy, zero zapowiedzi (tak przynajmniej by?o do wczoraj), OTS ma utworzonych 450 kont + / 580 + postaci, podejrzewam, i? s? to osoby z poprzedniej edycji i polecone, wi?c musia?y po lubie? OTSa. Na pewno na tym OTSie b?dzie gra?o 200+ graczy i jest wart polecenia. Mo?esz by? najlepszy :). Je?li szukasz OTSa dobrego i masz czas do gry to wbijaj na exodis.pl :)

@EDIT DOWN:
Euforia jest dodana, hexana te?, zanim napiszesz post, to sprawd? co jest a czego nie ma, co do tej zagranicznej produkcji, to nale?y jej si? miejsce.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Odp: Orion, Ronots, Apo i inne najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe serwery.

Niektore servery mi tu nie pasuja. Te polskie pro elo servery z real mapa co stoja juz AZ 3tygodnie to jest pro server? Mowie tu o vexori nie wiem jak inne ale sa gorsze luyb troche lepsze. Hexana sie nadaje bo juz stoi dluugo i graja ludzie a nie co vexoria 3 tygodnie temu start? Jak juz po otservlistach patrzysz to euforie dodaj... Duzo ludzi ale ots takie bugi ma i lagi czeste ze za 2 max 3 tygodnie tez bedzie tam grac malo osob jak sie znajdzie jakis podobny gdzie bedzie gra od 0...

Jeszcze tyrania ma startowac najnowsza edycja na poczatku pazdziernika chyba a wczesniej mial kilka ladnych edycji wiec mozna sie przyjzec.
Co do zagranicznych to mozesz zobaczyc:

Tam sa 3 servery. Na jednym juz nikt nie gra ale na 2 pozostalych gra lacznie ponad 100 osob w dzien wiec? A stoja juz dlugo i sa chyba najlepiej dopracowanymi otsami jakie sa i sa updatey.
 
Last edited:

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

OD tego postu obowi?zuje regulamin zg?oszenia! Naprawd? prosz? si? o dok?adne zapoznanie z nim!

Podam wam przyk?ad poprawnie zg?oszonego OTSa:

1. Nazwa OTSa: XYZ
2. Link do strony:
3. Pochodzenie: Zagraniczny lub Polski
4. Typ zg?oszenia: A) lub B)
5. Je?li A), piszemy ?redni? liczb? os?b online: np. 200
6. Je?li B), piszemy wcze?niejsze ods?ony / inne servery: np. Kolejny server tw?rc?w Orion OTSa
7. Dlaczego w?a?nie ten OTS: Piszemy kr?tko i na temat
 
Last edited:

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

Itemki sa tak jakby z sms
shopa : )


Pomyli?e? dzia?y.
Co mia?e? konkretnie na my?li o przedmiotach z sms shop'a!!
 

Dfaama

User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

1. Nazwa OTSa: Old Empire Ots
2. Link do strony:
3. Pochodzenie: Polska
4. Typ zg?oszenia:raczej B)
6.jest to nowy serwer kt?ry dopiero wystartuje (nie wiem czy tak moge zg?osi? ale mysle ze tak poniewaz ma wlasne skrypty
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

Mysle ze z polskich mozna usunac vexoria ktora byla dawno a teraz zostalo tam tylko forum o tibii?
Z startujacych polskich mozna tez usunac euforie, dantore i shive. Dodatkowo zmienic linK materi lub ja usunac jesli to nie ta sama( ).
A teraz propozcje:
1. Nazwa OTSa: Tauria
2. Link do strony:
3. Pochodzenie: PL
4. Typ zg?oszenia:W sumie ciezko stwierdzic, dopiero ruszyl, nie ma 2 miechow ale pochodzi od administracji hexany ktora tu jest wiec mysle ze mozna zakladac ze postoi z rok...
5. Je?li A), piszemy ?redni? liczb? os?b online: 700
6. Je?li B), piszemy wcze?niejsze ods?ony / inne servery: Hexana.net, Telania.net
7. Dlaczego w?a?nie ten OTS: Aktualnie jeden z najbardziej grywalnych i obleganych otsow bez lagow ze stabilnym dedykiem. Duza liczba graczy i czeste update oraz poprawy ewentualnych bledow. Co tu duzo mowic poprostu poprawiona hexana z nowym startem i wieksza iloscia graczy.


1. Nazwa OTSa: Kaczooh
2. Link do strony:
3. Pochodzenie: PL
4. Typ zg?oszenia: A)
5. Je?li A), piszemy ?redni? liczb? os?b online: 200
6. Je?li B), piszemy wcze?niejsze ods?ony / inne servery: Wczesniejszy kaczooh...
7. Dlaczego w?a?nie ten OTS:Bardzo dobra mieszanka evo z malym expem i malymi lvlami. Dlugoo postoi, pewnie jak kiedys.

Proponuje ozywic temat bo jak ktos szuka naprawde super servera to moze znalesc tutaj cos dla siebie z tych najlepszych... Lista byla by ciagle aktualna wiec i przydatna, jesli nikt sie tym nie zajmuje to wogole nie potrzebna.

Aha zapomnialem, jeszcze proponuje podmienic warots.net na karamy-war.net.pl. Mapa po czesci ta sama i wlasciwie mozna powiedziec ze to ten sam server tylko troche lepszy...

@down
Masz poprawilem... Zadowolony? Nie musisz odrazu ludzi obrazac jak walna literowke... Zreszta sam powiedziales "literowke" nie blad, a robotem nie jestem wiec mi sie zdarza, szczegolnie ze zazwyczaj pisze posty na szybko bo moim zdaniem meczenie sie i pisanie kazdego posta 3x dluzej zeby byl bezblednie, na jakims marnym forum jest bezcelowe... Dlatego popelniam duzo bledow, pisze wszystkie posty na szybko, nie poprawiam tych bledow i mam to poprostu gdzies... Piszac 450 postow srednio minute kazdy tra to 450 minut, piszac te posty dokladnie 3 minuty kazdy trwa to 1350 minut. Nie wiem jak Ty ale ja wole robic cos innego niz poprawiac bledy w moich postac i zastanawiac sie jak sie pisze jakies wyrazy...
Co do listy, to co to za roznica czy jest wklad czy nie? Jesli gra tam przez poltora roku 200 osob to chyba znaczy ze gracze lubia server i jest on cos warty. Co do twojego servera to nie bede zgadywac bo jest duzo serverow ktore maja 300 graczy, nie wiem ktore ruszaly 2 miesiace temu, i zapewne jest to jakis server na ktorym nie gralem i nie bede grac bo mnie takie servery nie inteersuja...
Aha i jeszcze jak bys nie zauwazyl lista nie byla dawno aktualizowana wiec stare servery ktore juz nie pasuja tutaj powinny zostac wywalone ale to juz nie moja robota... Zreszta co do polowy listy moge sie wypowiedziec bo znam servery a reszta mnie nie interesuje... Tylko mi zaraz nie powiedz ze np taki apo jest sciagniety, orion jest sciagniety, ron sciagniety, warots to byl pierwszy wiec tez nie sciagniety... Wiekszosc tu jest ogarnietych serverow z wkladem duzym a szczegolnie wlasny mapy... Ale tobie latwiej napisac ze sciagniete z neta lub kupione? :eek:
 
Last edited:

Bartastkd

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
464
Reaction score
10
Odp: Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

M?j otsik ju? stoi 2 miesi?ce, mam w chuj w?asnych skrypt?w i ponad 300-tu graczy, ip nie podam cho? nie doda?e? go :) mo?e sam do tego dojdziesz, a tak w og?le to po?owa z tego co wymieni?e? to ?mieci, otsy bez w?asnego wk?adu, ?ci?gni?te i lekko przerobione lub kupione. Pozdrawiam.

@up Trzeba by? mega debilem, ?eby zrobi? liter?wk? w s?owie LINK, ja pierdol?, do szko?y a nie tibi? si? zajmujesz...
 
Last edited:

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Najlepsze OTS'y w sieci oraz ich nowe ods?ony! Musisz to zobaczy?!

moim zdaniem najlepszym otsem i najwieksz? zjeban? produkcj? jest ots kt?ry ma x1 expa
x1 skilli i lota
ma 13 miast
mape co ma 96 mb :DD
i uploady co 6miech?w ;d

ten ots powinien by? 1 na li?cie najleprzych ots?w bo ma 36k graczy ;DDD
i najwi?kszego kwadrata w dziejach Tibii
 
Status
Not open for further replies.
Top