What's new

Najlepsze starcie z potworem

Status
Not open for further replies.

Were Am

New User
Joined
Jul 30, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Moje najlepsze jest.

Orc Berserker i Minotaur Guard na raz.

Hity Berserkera s? wyoskie jak na moje wyposa?enie.

Guard wali nie wcale mniej ni? Berserker.

A wi?c ide s? na zamek expi? no i expie i nagle pisze KRAORKKK no to lece a tam guard m?wi?, nie ju? mam deda ale b?de walczy? i nie pad?em i zwyci??y?em t? walk?, i si? ucieszy?em bo wbi?em wtedy m?j 26 level :)

Mo?na powiedzie? ?e solowa?em dragona ale kto? weszed? i go tez bi? to ju? nie solo :/

Opowiedz o swoim je?eli mia?e?...
 
Last edited:

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
Ehehe troche dziwny temat... xD
Ja mialem 77 elder druid i 82 elite knight wiec troche duzo tych starc bylo... ;| ale ktore najlepsze to sam niewiem bo duzo niepamientam :D:D


@up takie potwory w takich akcjach na zamkach to ja solowalem na 13-14 levelu na moim terazniejszym knighcie :D:D
 

T O M E K

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
97
Reaction score
10
Age
31
moje najlepsze starcie by?o na dl-u ale zabi?em drania (37lvl) knight
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Moje najlepsze starcie to chyba demon lub undead dragon jak kto uwa?a po prostu solowa?em z nudy to i tyle.
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
The Obliverator
Warlord Arena. :)
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
M?j To Orsh~ My?licie ,?e 7 lvl'em go nie pokona?em?! Zgadza si?! NIE.

Nawet 1 HP mu , nie odj??em ;/ za to mo?e i by by? jaki? exp lol..:)

Moim 43 Knightem solowa?em , DL'a , Gs'a i Draga. No i ,jeszcze wi?cej . Ale, nie b?d? wymienia?!
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Na rpg otsach to nie ma problemu z niczym a na rl dl'a ;>
 

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Ja uciek?em orshowi na 29 lvl'u - nie wiem jakim cudem :D Ucieka?em chyba z okolic Venore a? do expa na cyckach ko?o Thais... A po 20 odczekanych minutach orsha tam nie by?o XD

A starcie to 2 hero i pk na 23 lvl'u knihgt.... Rozwali?em wszystko 33 pallkiem z uhami :D
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Ja uciek?em orshowi na 29 lvl'u - nie wiem jakim cudem :D Ucieka?em chyba z okolic Venore a? do expa na cyckach ko?o Thais... A po 20 odczekanych minutach orsha tam nie by?o XD

A starcie to 2 hero i pk na 23 lvl'u knihgt.... Rozwali?em wszystko 33 pallkiem z uhami :D

tak, i wtedy sie obudzi?es? z tego co wiem to orshabaal si? nie respi w okolicach venore ; )



@topic
a moje najlepsze starcie to by?o z hydra lub z dlem ; d
 

Pluto

User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Tak moje najlepsze starcie to jak na 20 lvlu z koleg? 101lvlem poszli?my na POH i zaskoczy?o nas 6 mino archer?w,oczywi?cie padli?my bo nie mieli?my utamy,tak pami?tam ten dzie? do dzi? xD.
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
@up
LOL? Kolega 101 lvl pad? przez 6 mino archer?w?! ?al jaka bajeczka. 101 lvl to chyba noob do pot?gi. 101 by w palcem w du*ie zabi? je. Wi?c , nie puszczaj takich bajeczek ''Padli?my bo nie mieli?my utamki'' to kole? by si? uleczy? albo uhno? ,albo u?y? hp lol:p 101 lvl na pewno by mia? utamo vite m?dralo :p hahh... :p


Ostry ziomek ... Sry za offtopa , ale 101 lvl ?al:p
 

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
tak, i wtedy sie obudzi?es? z tego co wiem to orshabaal si? nie respi w okolicach venore ; )

@topic
a moje najlepsze starcie to by?o z hydra lub z dlem ; d

Ja nie m?wi? ?e sie tam respi... Tam go spotkalem... Troch? szacunku bo o jakiego ch**a mia?bym zmy?la?... Patrze orsh i spylam... I tyle...
PS. I napisa?by? jaki lvl mia?e? w tym "starciu" z hydr? lub DL'em
 

KulaSamoZuo

New User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
8
Reaction score
2
Ja nie m?wi? ?e sie tam respi... Tam go spotkalem... Troch? szacunku bo o jakiego ch**a mia?bym zmy?la?...

lolrotfllmao. Po jakiego chcia?by? zmy?la?? Mo?e dlatego, aby za?wieci? w kr?gu noob?w i tych z ura?on? dum? wymy?laczy niezliczonych przyg?d i prze?y?? Czego ty nie prze?y?e?... Czego ty widzia?e? ;-)

Patrze orsh i spylam.
Patrze sheep i spylam -.^ Chyba potwory Ci sie pomyli?y.


?al mi si? robi ludzi, kt?rzy spotkali orshaabala w okolicach Venore <lol6.66>.
Ale wracaj?c do tematu... zsolowa?em zaledwie draga i gs'a :p Wiem, ?e nie s? to osi?gni?cia godne moich wyg?rowanych ambicji, ale ka?dy zaczyna?. Ostatnio natrafi?em na Grorlama. Oczywi?cie nogi za pas i do przed siebie.

To tyle je?eli chodzi o moje 'wysolowywane potffory'.
 

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Na 22 lvlu knightem ze skilami 65/64 solowa?em draga, i tak?e bloczy?em 3 wyverny na klate...
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
Ja uciek?em orshowi na 29 lvl'u - nie wiem jakim cudem :D Ucieka?em chyba z okolic Venore a? do expa na cyckach ko?o Thais... A po 20 odczekanych minutach orsha tam nie by?o XD

A starcie to 2 hero i pk na 23 lvl'u knihgt.... Rozwali?em wszystko 33 pallkiem z uhami :D

Lepsza bajka niz na TVP1 o 19 :D:D
po Pierwsze: Orsh Nigdy nie jest stawiany kolo Venore ;)
Po drugie: Dostal bys tylko z Gfb I bys sie wylozyl ;) a on bardzo czesto uzywa gfb :)

A co do 2 Hero i pk to na same combo bys poszedl ;)
Niemiales powyzej 500Hp a dwa hero potrafi walnac 400+ moze 450+ i pk by cie dobil ;)
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Ja knightem mam prawie 50lvl, ale z niczym mocniejszym ni? dragon, czy giant spider si? nie bi?em...
 

Kappy

Active User
Joined
Jun 7, 2008
Messages
71
Reaction score
5
Age
29
Hehe a Ja Bi?em sie tylko z rotwormem =P
i trollem I tymi Poczatkowymi Monsterami =)
i tak jestem N00B w tibie wienc xD
Pozdro
 

terrior95

User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Pami?tam, ?e m?j kumpel (noob) na 19 lvl (sorc) m?wi?, ?e ubije draga z dziesi?cioma health potionami. By?em z nim moim harem (15 drut) i jego kumplem (16 sorc). Najpierw wlaz? jego kolega i zgin?? si? na hita. P??niej ten m?j kumpel wylotowa? deda i ropn?? draga a drag kogo si? uczepi?? MNIE i to 14 lvl drut zal. My?la?em, ?e padn? (nawet mi hita nie da?, nie wiem jakim cudem) ale uda?o si? uciec po schodach w g?r?. Wyszed?em na g?r? a tam co ? Orc Berserker :eek:. Teraz to ju? ded gwarantowany. Ale mia?em 2 health i 1 mana potiona. Berserker mnie goni? a je u?ywa?em potion?w. I co ? Prze?y?em JUPI :D. A m?j kumpel sie potyra? bo by? przekonany, ?e dednie draga. Ale to by? nobek.

Pozdrawiam,
terrior95
 
Status
Not open for further replies.
Top