What's new

Najlepszy mecz LM

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Siemanko,
Jaki by? dla was najlepszy mecz Ligi Mistrz?w,kt?ry najbardziej dla was utkwi? w pami?ci ?

Dla mnie Milan vs Liverpool(2005r)

Milan wygrywa? 3:0 do pierwszej po?owy i nie doj??,?e Liverpool zd??y? wyr?wna?,to jeszcze wygra? w karnych.
Pi?kne...



Fina? Barcelony z Arsena?em w '04 roku te? by? dobry.


#edit
ajjj...m?g?by jaki? moderator przenie?? ten temat do dzia?u Sport ?
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Najlepszy mecz LM

Oczywi?cie fina? z 2005r. przypad? mi najbardziej do gustu. Mam na dysku ca?y mecz ??cznie z oryginalnym "dw?jkowy", ?wietnym komentarzem pana Szpakowskiego. Ostatnio bardzo podoba? mi si? mecz fina?owy w 2008r. Chelsea - Manchester, podchodzi Terry i on musi da? zwyci?stwo The blues - ten s?upek by? pi?kny ;D

Og?lnie magia fina??w wygrywa, ale ciekawie by?o r?wnie? we wcze?niejszych fazach tylko ma?o kto pami?tam o tym jak w 2005 Liverpool strzeli? w ?wier?finale z Chelsea gola kt?rego tak naprawd? nie by?o a da? on zwyci?stwo Czerwonym.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Najlepszy mecz LM

Najbardziej utkwi? mi w pami?ci fina?, Manchester vs. Chelsea, pami?tam jak Ronaldo p?aka?, by?o to ?a?osne, ale by?o wida? ?e Terry gdy nie trafi? nie wiedzia? co ma robi?, najbardziej spodoba?y mi si? karne, gdy? ca?y mecz by? wyr?wnany, nie by?o faworyt?w, jestem nie cierpliwy.

My?l? ?e kiedy? jeszcze dojdzie do takiej rywalizacji, chcia?bym aby gra? Manchester United vs. Barcelona, nie taki monotonny schemat jak z tera?niejszego fina?u.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Najlepszy mecz LM

MI utkwi? w pami?ci mecz z 2005 roku Milan - Live.

Fantastyczny mecz, Milan zbyt wcze?nie odpu?ci? i przegra?. Oczywi?cie ten mecz kojarzy mi si? r?wnie? z "Dudek Dance" :p
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Najlepszy mecz LM

Naturalnie, ?e Milan - Liverpool '2005r. Szczeg?lnie fajnie ogl?da?o si? ich, gdy broni? Jerzy, no i s?awny Dudek Dance. ^^' Mecz by? na prawd? na bardzo wysokim poziomie, wyr?wnany, jak to na Fina? LM przysta?o, og?lnie szkoda, ?e to Milan przegra?, gdy? ja akurat kibicowa?em dru?ynie z Mediolanu.
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Najlepszy mecz LM

Liverpool vs. Milan - Mecz, kt?ry wymarzy? m?g? sobie ka?dy kibic Liverpoolu. Jak napisa? kto? wy?ej - Milan za szybko odczu? to zwyci?stwo; zlekcewa?y? przeciwnika.

Chelsea vs. Manchester - Kolejny ?wietny mecz. Gdyby nie po?lizg Terryego, to wszystko w ?wiecie LM potoczy?oby si? inaczej.

Barcelona vs. Manchester - Gra Barcy nie da?a szans rywalowi. Manchester m?g? tylko 'schowa? szmaty i wypierdala? do chaty'.
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Najlepszy mecz LM

1999 - Manchester United 2:1 Bayern Monachium, ju? na pocz?tku meczu obieli prowadzenie bawarczycy no i min??a 90 minuta gry, a na tablicy wynik?w ci?gle widnia? wynik 1:0 dla Bayernu Monachium… S?dzia zadecydowa? doliczy? trzy minuty… Wystarczy?y 3 minuty by odmieni? mecz i dwa rzuty ro?ne...

#upfs z regu?y ostatnie fina?y :f
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top