What's new

Najlepszy Tibijczyk w tibi

Status
Not open for further replies.
N

Napster

Guest
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

A tak btw. Nikt o Spoxsterze z Furory nie wspomni? Expi? r?wnie szybko jak Taifun, mia? niemal?e 200, ale zosta? zrookowany przez [...] ;). Tylko niepotrzebnie podawa? passy (prawda? Nemciu?). Obecnie gra na postaci o nicku Xespoz.

Wydaje mi si?, ?e wi?kszo?? tylko pisze "Petro, Katrila", a nie za bardzo ich kojarzy, przynajmniej nie Katrile.

Kto? to pami?ta?








Pozdrawiam,
Napster.
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Dla mnie najlepszym tibijczykiem jest nasz rodak Mateusz Dragon Wielki wyprzedzi? innych bardzo wielk? przewag? lvl'ow? ale ju? mu chyba si? nie chcia?o gra? (lub inne przyczyny[nie wiem dok?adnie]) a teraz Lord'Paulistinha nie zapomnijmy ?e gra na ?wiecie pvp 2x 200+ MS i le?y:p:D;)

Tylko, ?e tamtym serwerem (gdzie on gra) rz?dz? BR, a jego rodacy boj? si?, lub nie chc? go tkn??...

Najlepszym tibijczykiem jest ten ! Co ma ogarni?te PvP ;) bez tego nie da rady na wojnach

Na serwerze nPvP to na prawd? si? przydaje ...


Wg. najlepszym tibijczykiem w tibii, zawsze by? i b?dzie Taifun Devilry, a tak?e pewien ma?o znany gracz z Berylii z czas?w 7.6 - 7.8, niestety deleted, za co - nie pami?tam, ale by? to na serwerze "Mastah PvP i exp" :)
 

sroxxx90

User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Dla mnie najbardziej ogarni?tym Tibijczykiem jest Apitov z Valori, nast?pnie Wiggina... P?zniej Seromontis bo tak?e pvp serwer.

A i zapomnia?em doda? o taifunie ;)
 

Kuubaxx

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
70
Reaction score
0
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Moim zdaniem (opr?cz mnie XD XD) by? Eternal Oblivion Cham Paladin<chyba dobrze napisa?em i Bubble a teraz to nie wiem "same bottery z hlvl" ale w sumie Orzel dobrze gra.
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Tak jaku up Bubble, Eternal Oblivion, Seromontis (zawsze go podziwia?em) i oczywi?cie Taifun Devilry.
 

MarioSidzina

Active User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
56
Reaction score
2
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Moim zdaniem Jeet nie u?ywa bota, gra sam a mimo wszystko ma 300 lvl, mo?e i wolno expi, ale na takim lvlu bez bota i gra? samemu
 

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Dla mnie tym najlepszym graczem jest Mateusz Dragon Wielki za swojego czasu wbija? do?? szybko lvl.
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Rozbawi?a mnie nazwa tematu: najlepszy tibijczyk w tibi?
to tak jakby najlepszy ?led? w ?ledziach ;D
Po prostu najlepszy tibiczyk ale wed?ug mnie nie ma najlepszego nie wa?ny lvl nie wa?ne pvp ka?dy jest lepszy w tym a gorszy w tym. Wszyscy jeste?my najlepszymi tibijczykami xd
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Moim idolem jest Scorpion Andree, co to Lord'Paulistinha to bardzo sie zdziwilem ze ma najwiekszy lvl nigdy wczesniej o nim nie slyszalem a tu nagle 380 lvl.
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Seromontis odwieczna legenda
i symbol polsko?ci... :cool:

I dla mnie on b?dzie bohaterem 4 ever
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Taifun Devirly nie wiem dok?adnie jak si? pisz? xD
 

Yenzen

Active User
Joined
Aug 11, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

A kto? kojarzy mo?e jak na tibi 7.7-7.9 szybko expi? Imargam?
A w tym czasie jego ownerem by? 10-11 letni ch?opak :p

Taifun potrafi? pada? jak ostatnia ciota, a lepiej ju? nie wspomina? ile razy zmieniali si? ownerzy.

Spaaw - od 1 do 124(lub 122) bez deda

Sero te? nie?le - by? kilka razy najwy?szym lvlem w tibi a to si? te? liczy (tym bardziej na ?wiatach pvp)
 

vamper

Active User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
132
Reaction score
6
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Taifun Devilry(old owner)
Szybko expil ,dobre pvp ,znany ,podziwiany
Dlatego :D
 

Ombudsman

User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Na miano najlepszego z pewno?ci? zas?uguje Katrila. Jest Battle Commanderem na kilku ?wiatach i nie powiem, ale sprawdza si? dobrze w tej roli, a jego statystyki s? bardziej na plus ni? na minus.
Nast?pnym, kt?ry zas?uguje na szacunek to Dempah. Podziwiam go za to, ?e pada na OB po kilka razy, ale nie poddaje sie, wbija na innego chara i dalej prze do przodu prosto na samo dno. Gdyby m?g? to wgryz?by si? nawet w mu? na dnie. :D
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Wg. mnie to Denis Tacador de Runa. Jeszcze tam jakimi? czasy to EO , ale teraz to ju? nic. ; )

Pozdrawiam , Koybi.
 
Joined
Sep 9, 2008
Messages
41
Reaction score
2
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Zdecydowanie Jeet !
Potem darze zaufaniem Cachero o ktorym nikt nie wspomnial !
No i oczywiscie ja :D Refugia Player oraz Shanera Player i cz?sto gram na infernie :>
Wedlug mnie MDW to najwieksza ciota .
Co z tego ze ma level jak jest idiota?
Pozdrawiam:>
 
N

Napster

Guest
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

A kto? kojarzy mo?e jak na tibi 7.7-7.9 szybko expi? Imargam?
A w tym czasie jego ownerem by? 10-11 letni ch?opak :p

Taifun potrafi? pada? jak ostatnia ciota, a lepiej ju? nie wspomina? ile razy zmieniali si? ownerzy.

Spaaw - od 1 do 124(lub 122) bez deda

Sero te? nie?le - by? kilka razy najwy?szym lvlem w tibi a to si? te? liczy (tym bardziej na ?wiatach pvp)

1. Imargam expi? z Taifunem.
2. Imargam mia? i nadal ma wielu owner?w, ale o 10 latku to jeszcze nie s?ysza?em.
3. Taifun pada? jak "ciota", bo sam, w trapie, na par? os?b ci??ko wyrobi?, zw?aszcza z wysokim pingiem i manasuj?c si? po 100 (7.x).


Haalwa said:
Dla mnie tym najlepszym graczem jest Mateusz Dragon Wielki za swojego czasu wbija? do?? szybko lvl.
Hahaha.. Trudno mu si? dziwi?, wko?cu mia? woln? drog?. Gra na serwerze non pvp + wtedy nikt z czo??wki poza nim nie expi?, gdy? Taifun wraz z EO mi?li wojn?.

Powiedzmy, ?e na temat. I dodam, ?e kolega wy?ej dobrze wspomnia?. Cachero r?wnie? jest/by? jednym z lepszych tibijczyk?w.
 

Yenzen

Active User
Joined
Aug 11, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Tak, expili ze sob?, ale potem, po zmianie ownera Imargama powiedzmy ?e niespecjalnie si? lubili :/

Nie chodzi mi o same padanie, ale jak ?atwo go by?o w trapy wci?gn?? -.^
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Zmie? temat na Najlepsi Tibijczycy xD

@Top
Najlepsi To oczywi?cie MDW(346 ?),Surnise(102rook),Moxashee(146)(ma dziewczyna xD w rl ), i zgadzam si? z Napsterem Cachero(300lvl) jest the best xD
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Najlepszy Tibijczyk w tibi

Jak dla mnie to lv nie jest wa?ny bo teraz te ca?e lvowanie polega na jak najd?u?szym siedzeniu przy kompie i biciu mob?w, a gdybym mia? ju? kogo? wymienia? to Hugasek za wbicie w p?? roku z 140lva na 200lv druidem, Shadows za to ?e zawsze biega? swoim 130lvem i bloka? ka?de poi na asterze.
 
Status
Not open for further replies.
Top